Latvijas politikas meļu plāni mums ir zināmi! Sekosim notikumiem un neticēsim!


Šodien, pateicoties Saeimas opozīcijā esošajai Zaļajai partijai, mums ir kļuvis zināms precīzs valdības sagatavots  mūsu smadzeņu skalošanas plāns. Tas, kā skaidrot mums ,ka mums neizdevīgais eiro ,kas ir izdevīgs apsolīto amatu dēļ Vienotības un Latvijas Bankas spicei, ir ieviešams. Interesanto valdības smadzeņu skalošanas dokumentu pārpublicējam.
 Ko , izlasot šo valdības smadzēņu skalošanas plānu un redzot to realizācijā mums ir iespēja uzzināt un iemācīties?
1) To, ka koalīcija ir vienota savā naidā pret valsti, tautu un mūsu interesēm,vēlmēm.
2) Sekojot plānā minētajām un redzot eiro atbalstītājus, mums kļūs zināmi valdības nopirktie un nopērkamie sabiedrībā plašāk zināmie cilvēki. Tie, kuru pērkamajiem viedokļiem uzticēties turpmāk nedrīkst.  Iespējams - tie paši ,kas piedalījās "pozitīvisma kampaņās 'jeb vienkārši- pērkamie.
3) Zinot paredzētos pasākumus ,jāgatavo pretdarbība melīgajai jenotu bandai kopā ar pseidonacionāļiem un pseidoreformismitiem, kuru acīmredzamā naudaskāre ved arī pāri cilvēku līķiem, valsts pastāvēšanu..
Pats dokuments:šis mājas lapas Lejuplādēs- Eiro ieviešanas plāns
Tātad, skatām, izpētam šo dokumentu un, redzot to realizācijā, varam veidot valsts nodevēju sarakstu,kurš ,protams, jāsāk ar valdošās koalīcijas deputātiem , ministriem, Latvijas Bankas vadību.  To,kuri reāli ir ši riebīgā plāna realizētāji gan to iecerot, gan realizējot. To , kuri ignorējot mūsu visu intereses, kā pirmās liek savas kabatas vai maka intereses. Līdz šim nevienā diskusijā eiro atbalstītāji nevarēja neko vairāk kā noniecinot savu valsti, atkārtot to, cik esam mazi un niecīgi,nevarīgi. Arī biedēt ar "pēkšņi uzradušos" kaimiņvalsti Krieviju, kuras pilsoņus mūsu "valdošā koalīcija" aiz ausīm un īpašumu pirkumu dokumentiem vilktin velk mūsu valsts skaistākajās vietās, Starp  citu, dzirdēts, ka pēc likuma valsts jeb visu mūsu naudu tērējot ļoti neviennozīmīgi (tautā gan nē) vērtētām apspriešanām, naudiņa ir jāparedz arī pretējam viedoklim- šinī gadījumā- lata aizstāvju viedoklim. Mēs taču arī esam demokrātiskas valsts pilsoņu viedokļu paudēji, vai ne? Šeit, raksta komentāru daļā aicinu piefiksēt tos-pērkamos un valdības  nopirktos.
Savukārt iesaistītie masu informācijas līdzekļi-televīzijas, laikraksti, radio, paši žurnālisti skaidri nodemonstrēs savu pērkamību.To,ka viņu viedokļus,raidlaiku, slejas pērk.Tas,protams, nav jaunums,bet pērkamās žurnālistikas sarakstu arī varam sākt veidot. Arī padomāt, vai ārēji latviski izdevumi ir jāpērk, jāpasūta?.Ziņas var taču arī vienkārši izlasīt citur- bez melīgas propagandas.
A.B.
Komentāri (0)  |  2013-01-11 06:36  |  Skatīts: 998x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ