Tautas vēlēta prezidenta izredzes šajā Saeimā.


 Ideja, kas ir populāra tautā un ko priekšvēlēšanu laikā atbalstīja abas šodienas opozīcijas frakcijas RA un NSL, kā arī nodevīgo apvienība, arī vēl daļa no Saeimā iekļuvušajiem sāk ceļu tapšanai par realitāti.

  Ja atceramies, ka no Reģionu Apvienības saraksta kandidēja PPR pārstāvji, reģionālu viedoklis ir saprotams. Arī Sudrabas kompānijai tautas vēlēta prezidenta idejas virzīšana ir loģiska- solīts pirms vēlēšanām, kā opozīcijai izdevīgs iemesls par sevi atgādināt.
 Nodevīgie diezgan veikli izmantoja šo ideju priekšvēlēšanu kampaņā. Tagad to varētu virzīt, bet –ir darbs koalīcijā jenotu vadībā, kuriem bez atrunām jāklausa. Arī- nav šobrīd neviena tautas vēlēta prezidenta kandidāta nodevīgajiem. Ja nav kandidāta, nav vēlēšanās veidot ietekmīgu amatu citu politbandu pārstāvjiem.
  Būtībā arī sudrabainajiem nav kandidāta, tātad-nav vēlēšanās pēc tautas vēlēta prezidenta.
 Reģionāli vieni paši šo PPR pamatideju nevar pacelt, bet sudrabainajiem un nodevīgajiem tagad kopīgi un katram par sevi jādomā kā ieceri norakt, saglabājot savu seju sabiedrības acīs.
  Kas notiek? Sudrabainie iesniedz kroplīgu likumprojektu Saeimā, kurā acīm redzami neatbilst prezidenta amata termiņi dažādos Satversmes  pantos. Protams, Saeimā ir ievēlēti „juristi” Kūtris un Balodis, kas ar to kārtējo reizi pēc Abrenes atdošanas akcepta, lata likvidēšanas laikā pieņemtajiem lēmumiem parāda savu juridisko impotenci. Vēl jau var būt nevis juridisko zināšanu neesamība vai neprasme pielietot, bet darīšana- kā vajag. Valdošajiem. Visdrīzāk, šīs kļūmes pieļautas tīši, lai likumprojektu apstādinātu. Ar to sudrabainie būs parādījuši savu liekulīgo vēlmi pildīt priekšvēlēšanu solījumus. Tikai nesanāca, jo izdarīja visu, lai likumprojekts būtu kropls, tālāk netiktu virzīts. Ar to arī tiek bruģēts ceļš pie koalīcijas sāniem, saņemamajām pabirām.
 Nodevīgie pirms vēlēšanām par „dažādajiem viedokļiem” partijā neko daudz nerunāja, bet  tagad gan. Runas par to, ka  šie apzinās partijas biedru viedokli ir smieklīgas, ja atceramies, ka eiro ieviešanas dēļ VL biedru kopsapulci centās  nepieļaut visiem pieejamiem līdzekļiem.
Visos būtiskākajos lēmumos valsts ekonomikā nodevīgie ir rīkojušiem jenotu pavēles klausīdami, bet pirms tam uzrīkodami mazus publiskus trādirīdi ar savu „īpašo” viedokli. Tā bija  Hipotēku banku likvidējot , eiro ieviešot-(sīkākas šīs afēras epizodes- https://kpnereta.1s.lv/38-pedejais-vakars-vl-rindas-ta-top-nodeviba/ ), arī pārdodot Citadeli.  Reāli- nodevīgajiem tagad vajag atrast argumentus tam, kāpēc kārtējo reizi iet jenotu pavadā.
 Reāli jau viss saprotams- nodevīgie kļuvuši mazskaitlīgi, no sava vidus jaunus, agrāk nesasmērējušos  amatiem izvirzīt nespēj (vai negrib izvirzīt) .Arī pēdējās Saeimas vēlēšanu saraksts tika papildināts ar bēgļiem jenotiem, dažu zagleristu, tikai ne partijas rindu audzinātiem cilvēkiem. Ne velti Zemgales vēlēšanu apgabalā Parādnieks izmisīgi popularizēja savu ģīmi (atcerēsimies, ka vienu priekšvēlēšanu kampaņu brauca ar zirgu, otru-ar malkas kurināmu auto, trešo- ejot kājām, nākamo priekšvēlēšanu kampaņu varbūt rāpos pie vēlētājiem- ideju bezastainim ļauju izmantot bez maksas), darot visu, lai amatspējīgā Poriņa netiktu ievēlēta. Bazastainis savu panāca- vēl joprojām ir deputātos un kopā ar viņu no Zemgales ievēlēja tādus, kas Parādnieka intelekta līmenī- spēj sēdēt Saeimā, bet ārpus tās partijai diezgan nederīgi. Te redzam, kā notiek „selekcija” nodevīgajiem, kuri no izselekcionētās pelēkās masas personības piedāvāt nav spējīgi. Arī prezidentu, ministru amatiem, kuriem nākas meklēt nozares profesionāļus (Melnbārde kultūrā) , vecās tuberkulozes (TB) mēbeles- Cilinski, Gerhardu, Bērziņu, Zīli kā mūžīgo premjera kandidātu, kura ekonomisko piedāvājumu portfeli nez kāpēc vairs nepiemin. Bet nav neviena, kas būtu tautas vēlēta prezidenta līmenis.
 Visdrīzāk, nodevīgo publiski paziņotais liecina, ka viņi atkārtos „lata lemšanas” scenāriju. Dombrava publiskos savu īpašo, partijas lēmumus neietekmējošo viedokli. Varbūt Dombravam pievienosies Šnore, kam arī bez rusofobijas un izvešanu atgādināšanas cita nav ,ko piedāvāt sabiedrībai. Tad būs bez viedokļa esošie partijas vadoņi, kas apkopos biedru viedokļus, kurus novērtēt aicinās ekspertiem īpašā partijas valdes sapulcē. Iespējams, šogad nodevīgajiem būs mācība no lata-eiro valdes sēdēm, kad eksperti (pirmajā no divām sapulcēm) runāja nodevīgajiem nederīgu tekstu. Tagad vajadzētu būt „vajadzīgiem un derīgiem” ekspertiem. Pēc ekspertu sapulces varēs teikt- ideja mums katram personīgi patīk, bet ģeopolitiskā situācija ir tāda- atkārtos 2012.gada decembra lata likvidācijas tekstiņus.
 Ja kāds teiks- kur tik primitīvi rīkosies! Nav mums Saeimā tie gudrākie, bet nekaunīgākie. Ir arī tautas paruna-kurš muļķis gan sevi nosauks par muļķi? Neviens.
  Šīs Saeimas laikā tautas vēlēta prezidenta nebūs. Izņemot reģionālus, kurus uz to pamudināja PPR, citiem tas nav vajadzīgs. Valdību veidojot un Saeimas amatus dalot, prezidenta amats jau tika iedalīts kādam. Koalīcijas ļaudis sarunāto pēc vēlēšanām tagad graut nevar.
 Pirmsvēlēšanu laika tautas vēlēta prezidenta solītājiem NA un NSL tagad jāveido atkāpšanās ceļi- sabiedrībai daudzmaz  pieņemami, ko tuvākajā laikā redzēsim.
Komentāri (0)  |  2015-01-03 04:13  |  Skatīts: 1130x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ