Partijas PPR reģionālā mājas lapa.


Šī interneta vieta stāstīja par biedrību " Kreisie patrioti" un Neretas pusi. Par to, kas paveikts, izdarīts. Biedrība  tika veidota kā alternatīva varā esošajiem. Tomēr darbības laikā viedokļi izrādījās dažadi. Dažam dibinātājam bija grūti saraut nabas saiti ar NA jeb nodevīgajiem. Tas lika pašķirties, jo publiski un nesaskaņoti ar biedriem paziņojumi pēdējās Eiropas Parlamenta vēlēšanās bija pēdējais piliens. Dažam acīmredzot bija ļoti svarīgi paburzīties ar vecajiem cīņu biedriem no VL laikiem. Vienu brīdi daļa biedrības  cilvēku iestājās partijā PAR PREZIDENTĀLU REPUBLIKU. Tomēr nevar visu laiku atskatīties pagātnē un būt citā politiskā partijā. Tādēļ uzskatīsim, ka biedrība KP ir  bijis neveiksmīgs mēģinājums apvienot dažādi domājošus cilvēkus.    
Turpinājums, vismaz Neretā, ir PPR. CIlvēki, kas grib patstāvīgu Latvijas valsti. Dažs saka, ka patstāvība var būt tikai ārpus ES. Tiešām, ja ES ir tāda kā tagad, tad tā ir graujoša Latvijas valstij. Bet...
Valsts neatkarība sākas ar saviem, pašu lēmumiem, ar savu naudu, finansu politiku.
Bija mēģinājumi saglabāt latu, tomēr tauta ,sabiedrība tos nesaprata. Valsts vara nepieļāva tiešu referendumu par lata saglabāšanu , nevienu no kādiem četriem pieteiktajiem.
Kad kā vienīgā iespēja darboties valsts saglabāšanai tika rīkota parakstu vākšana referendumam par Saeimas atlaišanu., arī tauta, sabierība samierinājās ar esošo varu.
Tātad, jādarbojas virzienos, kurus ļaudis saprot, atbalsta. Šobrīd reāli notiekošo var ietekmēt tikai politiska partija, kurai ir tautas atbalsts. Tautas, kura ir atguvusi pārliecību, ka spēj mainīt norises valstī. Pēdejās EP vēlēšanas rādīja, ka pie varas nebijušo veidoto sarakstu bija maz. Divi,trīs.  No četrpadsmit. Alternatīvu esošajai varai praktiski nebija pamanāma. To redzēja tikai procesiem sekojošie. Sabiedrība nepamanīja, ka ir alternatīva pie varas esošajiem.
Cerams, tuvākajā nākotnē pamanīs.
Ainārs Bajinskis
Komentāri (0)  |  2012-12-13 04:26  |  Skatīts: 2102x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ