Latvijas žīdu īpašumi un NATO.


  Tikko, 2014.gada 15.janvāra „Latvijas Avīzē”  https://www.la.lv/liks-punktu-ebreju-ipasumu-lieta/   top vēstīts, ka pateicoties NATO tankiem un kaujas mašīnām uz Latvijas zemes, kā arī NATO lidmašīnām Latvijas debesīm (par lidmašīnām precīzi zināms, ka Latvija apmaksā to uzturēšanās izdevumus Latvijas gaisa telpā), zilējošajam Rinkevičam jānokārto tas, lai īpašniekus pazaudējušajiem īpašumiem Latvijā būtu jauni īpašnieki no kādreizējo Latvijas okupantu pēcteču vienas daļas- atšķirīgas no pārējiem okupantu pēctečiem ar piederību padomju ebreju pēctečiem.

  Tātad, spriežot no avīzes informācijas, kādreizējo Staļina PSRS sabiedroto valstu Frncijas, ASV, Lielbritānijas pēcteči vēlas nostiprināt 1940.gada okupācijas sekas Latvijā, līdzīgi kā 1940.gadā izdalot īpašumus Latvijā iebrucēju pēctečiem.
  Tas jādara Rinkevičam, jo zilējošie, kam dzimtas pēctecības nav, kas tendēti dzīvot tikai sev un savai slimībai ( kura tāda vairs pēkšņi nebija pēc balsojuma, ko ar vardarbību ASV ietekmēja klātesošie  zilējošie- apmēram kā savulaik ar kompartijas lēmumu varēja viss notikt) ir viegli ietekmējami un īpaši bezatbildīgi rīcībā un viedokļos , kas svarīgi viņu izcelsmes valstij un tautai.
  NATO tehnika šeit it kā bija, lai sargātu mūs, Latviju, no iespējamiem draudiem, bet izrādās- lai iztaptu vienas NATO valsts ASV ietekmīgai sabiedrības daļai, kas turpina jau vēsturiski zināmās kopš Ziemeļamerikas  indiāņu izkaušanas tradīcijas- paņemt nepiederošo sev.
  Sabiedrībai šobrīd ir brīdis, lai reaģētu, lai nepieļautu.
Ja šī īpašumu atdošana tiem, kam nepienākas, tomēr notiks, tā būs zīme Latvijas valdošajiem un viņu kungiem ārzemēs- Latvijā viņi var visu, sabiedrība nepretojas.
  Nedrīkst pieļaut Latvijas 1940. Gada okupācijas seku nostiprināšanu! Ne velti jenoti tik traki, ja kāds no valstsvīriem 16.martā iet pie Brīvības pieminekļa. Jenotiem ļoti nepatīk, ja sabiedrībai atgādina- pret okupantiem varēja cīnīties un cīnījās. Latvijā- arī pirms 1941.gada22.jūnija.
  Latvijas pakalpiņu valdība grasās turpināt rīkoties Novika, Kalnbērziņa, Lāča stilā. Atkārtot 1940.gadu vismaz ekonomiski, kad svešie paņēma to, kas tiem nepienācās.
  Savukārt Latvijas iedzīvotājiem  jāpadomā. Vai tādi NATO „pseido sabiedrotie” , kas grib Latviju izmantot un neatbalsta grūtā brīdī kā Abrenes jautājuma risināšanas laikā, kad atbalstīja Krieviju nevis Latvijas intereses (tieši otrādi- mudināja Latvijas pārstāvjus piekāpties Krievijai) ir uzticami un uzklausāmi?
Atcerēsimies, ka Latvijas iedzīvotājs žīds nav tas pats, kas padomju civil un militārais okupants ebrejs! Un arī pirmo (žīdu) procentuāli no iedzīvotāju sastāva daļa, kas atbalstīja Latvijas okupāciju 1940.gadā bija viena no lielākajām starp tolaik Latvijā dzīvojošajām tautībām.
 Valdība gatavojas turpināt 1940.gada okupāciju  idejiski un rīcībā. Gaidīsim, kad Straujuma mainīs uzvārdu uz Lāce, Kozlovskis uz Noviks, Maizītis –uz Šustinu. Lai sabiedrībai uzreiz skaidrs- kā intereses nosauktie un Saeimā sēdošie aizstāv.
Ja kāds teiks-tā nevar salīdzināt, tad atcerēsimies, ka PSRS 1940.gada vasarā uz Latviju veda tukšus vagonus ar uzrakstiem-maize badacietējiem Latvijā. Runāja par tautu draudzību, vienlīdzību. Vārdiem un lozungiem nav nozīmes, visu nosaka rīcība. Tolaik un šodien.
Nodevēji vienmēr ir atraduši skaistus ieganstus, lai attaisnotu savu nodevību.
Komentāri (0)  |  2015-01-15 13:50  |  Skatīts: 1244x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ