Domubiedru organizācijas un grupas.Saraksts tiek papildināts!


 
Antiglobālisti
Andris Orols Valdes priekšsēdētājs (ar tiesībām pārstāvēt biedrību)
mob. tel. 2915 2159 (no pl. 18 līdz 20)
Dainis Grabovskis Valdes loceklis (ar tiesībām pārstāvēt biedrību)
mob.tel. 2616 0160
e-pasts: dainisg@inbox 

L
atvijas Nākotnes institūts.(N.Grostiņš, u.c.)
Mājas lapa ;  https://parlatu.lv/
e-pasts : nakotnes.instituts@gmail.com

EUDemocrats
Mājas lapa:https://www.eudemocrats.com 

Partija "Par prezidentāliu republiku" un tās Vecumnieku atbalsta grupa .
www.ppr.lv
www.pprvecumnieki.1s.lv 

Romans Pohovba
www.savaldivaldibu.lvPiedodiet, bet pie domubiedirem nav nosaucamas Abrenes striptīzmeitenes , kuras tagad jau tapušas par euro nopērkamām  dāmām. Var nebūt dižs augums un varena balss, bet ,ja cāļa augumā mīt cāļa prāts un dvēsele, tad ir nožēlojami tādi politikas applūkāti cāļi, kas lepni knābā pamestos trīsdesmiit Jūdasa graudus.
Komentāri (6)  |  2012-12-23 00:34  |  Skatīts: 3229x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
atbalstītājs* - 2012-12-24 08:44
Es atbalstu un atbalstīšu kreisos patriotus, bet lūdzu neretieši nesaistieties ar LNF un AG viņi jūs paraus zem ūdens. Jūs esat nopietns spēks nepinaties ar margināļiem

A.Bajinskis* - 2012-12-24 12:43
Ne ar vienu nav jāpinas, bet ir jāatbalsta ikviens saprātīgs pasākums, norise. Ikviens eiro pretinieks ir sabiedrotais. Nav ētiski rēķināt to, kas ir maznozīmīgs, margināls. Svarīgi ir tas, ko dara, vai uz to otru var paļauties. Kamēr iemeslu vilties nav, nav iemeslu novērsties. Tā ir godīgi. Ja kāds kaut vai izveidojis laikrakstu kā LNF vai kļuvuši tikpat zināmi ar savu veikumu kā antiglobālisti- piesakieties. Ierakstīsim sarakstā, ja būs iemesls tam. Vērtē darbus,viedokļus.Draugus izvēlas, vērtējot arī uzticamību.Uzticamu draugu un domubiedru nekad nav par daudz. Es priecājos par katru jaunu.

patriots* - 2012-12-26 01:38
KP ideja pamatā interesanta, bet, manuprāt, ir vēl paveicamas būtiskas lietas, bez kurām, panākumi nav iedomājami.
Pirmkārt, nopietnam darbam par valsts sakārtošanu tādai darba grupai ir jābūt skaidrai KOPĒJAI PLATFORMAI. Tādu te neatrodu. Dažas saturīgas frāzes vēl nav platforma. Un jau tajās redzamas pretrunas.
Otrkārt, iekļaujot savu tuvāko biedru sarakstā Gardas LNF, jūs ar to pašu ielecat nacionāl-radikāļu grupā un neviens cits ar jums nebiedrosies. Bet vēlēšanās pāri kādiem 0,3% jums netikt. Neesiet jau pirmie, kas tā mēģina.
Vai zinājāt, ka LNF gaida gaida Himalajos atmostamies "jauno valdību", kas tad pārņemšot visu varu valstī?..
Bez tam, apzīmējumam "kreisi" ir KP ideoloģijas "piegarša", kas nozīmē sliktas atmiņas un lielas aizdomas.

A.Bajinskis* - 2012-12-26 02:41
Idejas un platformu veido cilvēki. Tātad topošas organizācijas platformu veido cilvēki,.kuri nāk kopā. Viss top un cilvēkiem ir reāla iespēja piedalīties, ieteikt, lemt. Par LNF. Viņi, tikko atzīmējot jubileju, paškritiski atzīst, ka saglabājot sirds kritērijus, gribēja paveikt vairāk. Viņi ir pret eiro, par neatkarīgu Latviju. Tātad-šai ziņā sabiedrotie noteikti. Pēdējais Saeimas balsojums parādīja, ka tur īsti sabiedroto nav un nevar būt. Jo vienkāŗši tie ir pret Latvijas valsti.
Tagad atkal uzsākt veco meldiņu par latviskajām partijām ? Vai latviešu valodā runājošie slepkavas, zagļi atkal jāmēģina nolikt blakus godīgiem cilvēkiem, lai teiktu-mēs pret krieviem? Šoreiz vērtību mērs vienkāršs-eiro vai Latvija. Par vai pret? Vienkārši. Tas arī parāda domubiedrus un sabiedrotos. Latviski runājošiem zagļiem ir jāsēd cietumā,bet nevis no Saeimas tribīnes jābļauj-krievi nāk , vienlaikus dalot uzturēšanās atļaujas par iegādātiem īpašumiem! Kā to dara jenotu bāzeskuģu bildīšu pētītāji. Nevienu neaicinu stāties LNF, bet gan KP, nenoniecinot LNF paveikto. Jo iespējams, ka bez pakausī elpojošās LNF dižais latvietis Dzintars jau sen būtu pārdevies jenotiem. Stingri un noteikti cilvēki ir kā skala, vērtību mērs, salīdzināšanai ar citiem. Paldies par tādu mēru.
Nosaukums nav nekas bez cilvēkiem. Cilvēki ar veikumu veido nosaukumu. Arī vienkārši. Kreisi-vidējam iedzīvotajam draudzīgi.Tas taču labi. Saeimā tādu pēckara laikā nav bijis.

Zigurds Liepkalns - 2012-12-27 07:54
LNF un antiglobālisti ir pareiza domubiedru izvēle, ja KP vēlas būt kreisi nacionāla partija vai organizācija.
patriots rakstīja-
"iekļaujot savu tuvāko biedru sarakstā Gardas LNF, jūs ar to pašu ielecat nacionāl-radikāļu grupā un neviens cits ar jums nebiedrosies"
Interesanti kādi tad domu biedri KP būtu tie vēlamākie patriotaprāt?
Protams, ka liberāļi un tā sauktie mērenie "nacionāļi" nebiedrosies. Viņierm jau ir savas labējās,caur un caur prorietumnieciskās, ar kapitāla interesēm saistītās partijas- V, RP ,NA. Kāds savai latviskākai gaumei var vēl piemeklēt Repšes veidojumu.
Bet vienkāršiem nacionāli noskaņotiem cilvēkiem pagaidām nav bijis savas partijas vai interešu pārstāves. Labējie un liberāļi iztaisījušies pie reizes arī par nacionāļiem. Kaut patiesībā viss viņu nacionālisms aprobežojas ar "krievi nāk" pirms vēlēšanām un rietumu dievināšanu.
Atvainojos, bet kas ir "Abrenes striptīzmeitenes" ? Kas ar to domāts.


Ainārs Bajinskis - 2012-12-27 13:10
Domubiedri ir tāds interesants fenomens. Tos var gribēt, vēlēties, bet ja mums katram ir domas, viedoklis, tad domubiedrs būs tās, kuram domas un viedoklis tāds pats, bet ne citāds.
Tātad domubiedrus var izvēlēties tikai no tiem, kuri domā tāpat kā mēs. Citādi nevar būt!
Protams, amizanti, ka eiro jautājumā domubiedri Saeimā ir Saskaņas Centrs un ZZS, bet neviens cits. Tas, protams,,liecina, ka abi šie spēki grib neatkarīgu Latviju. Kādu nolūku un mērķu dēļ grib šo Latvijas neatkarību saglabāt, tas jau cits un garākas sarunas temats. Tomēr šie divi ir apliecinājuši, ka grib politiski vadīīt un pārvaldīt mūsu valsti, kamēr pārējie Saeima pārstāvētie ir pateikuši-viņiem prāta , lai vadītu nepietiek, tāpēc vadības groži jāatdod Briselei, viņiem pašiem saglabājot algas un amatus vasaļvalstī-Briseles guberņā Latvijā.
Protams, nedomāju, ka KP atbalstītāji un potenciālie biedri cer, ka SC un ZZS Latviju ienesīs saulītē, bet vismaz balsojumos pret eiro šie abi politiskie spēki ir atbalstāmi. Jo to, ka valdošā koalīcija spēj Latviju sagraut un neko labu neizdarīt, tā ir pierādījusi. Dombrovska veikums latviešu tautaii ir baismīgāks kā Staļina šausmas. Vai vismaz salīdzināms.


Atpakaļ