Dezinficēsim Sudrabu!


Mājas lapas veidotāju paskaidrojums:
Pēc iepriekšējā raksta par vēlēšanu sarakstu dezinfekciju, šai pašai idejai "atbalsts" radās no varas partijām. NA jeb nodevīgo biedrs Kalvis Apsītis un citi tagad jau burtiski lūdzas potenciālos vēlētājus- izsvītrojiet no VIŅU vēlēšanu saraksta pirmos piecus, cilvēki Saeimā tad nomainīšoties. Cilvēki nomainīsies, bet ne partiju rīcība, viedokļi, ja jau tik pārliecināti aicina savējos saraksta līderus svītrot (Acīm redzot, partiju vadoņi ir pārliecināti arī par 'pirmā desmita otro daļu kā uzticamus nodevības ceļa gājējus). Tas ir vēl viens pierādījums tam, ka ņemt svītrošanai vēlēšanu dienā pie varas esošo partiju sarakstus- muļķīgi un nevajadžigi. Jāsvītro saraksti, kuros pēc svītrošanas paliek pāri sakarīgi, varas nesamaitāti cilvēki.
Tagad mums ir iesūtīts teksts no Sudrabas partijas "iekšām', kas atklāj zemūdens akmeņus vēlētājam jeb svītrojamos cilvēkus Sudrabas partijas vēlēšanu sarakstos. Šo informāciju sniedz Sudrabas partijas cilvēki, kas nav sajūsmā par partijas iekšienē notiekošo.  

Zemāk- mums iesūtītais teksts, kura autori publiski nevēlējās sevi atklāt, jo  vēl cer uz vēlētāju saprātu ,izvēloties savus pārstāvjus 12.Saeimā.

Apstākļos, kad jau kārtējās vēlēšanās nav nevienas partijas, kuras programma un piedāvātie kandidāti nodrošinātu Latvijas valsts attīstību tās pilsoņu interesēs, vļētāji ir ļoti grūtas izvēles priekšā. Nepiedalīties vēlēšanās arī nevar, tas iir pat bīstami, jo var iznākt, ka 15%vēlētāju, kāds ir aptuvens Vienotības elektorāts, atkal noteiks Latvijas politisko dzīvi vēl 4 gadus. Tas būs partiju tirgus par amatiem un naudas dalīšanu ar turpmāku valsts izzagšanu un izpārdošanu. Visaktīvākie vēlēšanās būs tieši Vienotības atbalstītāji, jo birokrāti gribēs netraucēti parazitēt tālā, bet varai pietuvinātie shēmotāji turpināt „apgūt” līdzekļus. Ar dažādiem ieganstiem, atsaucoties uz ES, droši vien, ķersies pie Latvenergo, Latvijas mežu, varbūt arī dzelzceļa un ostu privatizācijas. Varbūt ne tieši, bet dažādu koncesiju, ilgtermiņa līgumu, privātās – valsts partnerības veidā.Vēl jau šis tas cits palicis,  ko  pārdot. Nopietns traucēklis šai politikai, vismaz sākotnēji likās, varētu būt Sudrabas partija No sirds Latvijai. Ne velti pret to vēršas tik nikni jenotu un viņu nopirkto žurnālistu uzbrukumi.
   Tomēr ir virkne problēmu, kuras izriet no pašas Sudrabas rakstura un iepriekšējās pieredzes. Te nu atsaukšos uz informāciju, kas nāk no pašai partijai tuvām aprindām. Pēc dabas Sudraba ir diezgan nedroša un svārstīga, baidās no pārmaiņām, kaut apzinās to nepieciešamību. Darba pieredze birokrātiskā valsts kantorī ar šauru specifiku, galīgi nav piemērota politiskas organizācijas vadīšanai. Par to liecina garām palaistās iespējas un partiju pametušie biedri, kuru dažu kompetence un patriotisms ir nenoliedzami. Pašā partijas vadībā ap Sudrabu sagrupējušies cilvēki, kam trūkst izdomas un uzdrīkstēšanās, kas noraida jebkādu neordināru ideju vai rīcību, ar ko iekustināt sabiedrību, padarīt interesantu partijas piedāvājumu. Tāpēc arī ir tik vispārīga 4000 zīmju programma, blāva un neizteiksmīga uzstāšanās priekšvēlēšanu debatēs.
 Tomēr, atsaucoties Sudrabas aicinājumam, partijā ir sapulcējies krietns skaits domājošu un patriotisku cilvēku, kuru potenciāls nav prasts izmantot. Saprotams, ka viņi neatrodas kandidātu sarakstu pirmajās vietās. Tāpēc nepieciešams dezinficēt arī Sudrabas sarakstu, kaut pats sudrabs skaitās kā dezinficējošs elements, bet apaudzis ar sārņiem, ne ar ko neatšķiras no politiskā šrota lūžņiem.
  Kandidātu sarakstos ir divi eksemplāri, kuri palīdzējuši Latvijai kļūt tādai, kāda tā ir. Tos vīrus sauc Gunārs Kūtris un Ringolds Balodis, kurš vēl, piedevām nodarbojas ar studentu samaitāšanu LU. Abi svītrojami bez kādām iebildēm, viens atrodams Vidzemes, otrs Kurzemes sarakstu pirmajās vietās. Starp citu, Sudrabas partija atkārto jenotu praksi, apgabalu listēs priekšgalā iebāžot Centra ielikteņus, radot neapmierinātību vietējos. Vidzemes sarakstam tāda īpatnība, ka Cipule un Laicāne izstājušās no partijas, aicina par to nebalsot, vismaz svītrot viņas sarakstā. Svītrojams arī Platpers, diezgan mums mūziķu bijis Saeimā, jēgas nekādas. Labas atsauksmes gan ir par Stabulnieci, viņu var atstāt.
 Zemgalē svītrojams ir pirmais numurs Meija, pašu partijas biedru ieskatā pamatīgs stagnāts, neticis pie deputāta algas, badu nemirs, jo ir turīgs uzņēmējs. Un, kur liela nauda, arī lielas intereses. Otrais numurs- Novicka, patiešām izskatīga, jauka māmiņa, bet ar to pozitīvā uzskaitījums beidzas, jo politikā  neorientējas,  no viņas Saeimā jēgas būs maz.
 Kurzemē otrā aiz jau pieminētā Baloža ir Daiga Kalniņa, ielikta no Rīgas, Sudrabas piebalsotāja. Pārējie listē ir Kurzemes zēni un zeltenes latvietes, izņemot no Centra ielikto Magazeinu. Arī jaunā māmiņa, aktīvi iestājusies pret homoseksuālisma propagandu, apliecinot veselīgus dabīgos instinktus. Tikai saprašana par politiku aprobežojas ar ticību, ka tautas vēlēts Prezidents Sudrabas personā atrisinās visas Latvijas problēmas un iecels to saulītē. Diezgan daudzām jaunajām māmiņām raksturīgs, ka tikai pēc bērna piedzimšanas viņas sāk domāt par to, kāda tad būs tā valsts, kurā viņas bērniņš augs. Taču, ja iepriekš  nav interesējušās par politiku, tad to sekmīgi apvienot ar ģimenes rūpēm nav iespējams. Labāk lai paseko līdzi valstī notiekošajam, un uz Saeimu cerē tad, kad vecākais bērns kādā 5. klasē, bet jaunākais vairs mātes brunču stērbelē neķeras.
 Visgrūtāk ko spriest par sirdslatviešu Latgales sarakstu. Tur bija jezga, ķerot kurmjus un atmaskojot Trojas zirgus, no Rīgas pat specvienība uz Aglonu brauca. Tur man ieteikumu nav.
 Tad paliek pati dižpilsēta Rīga. Pašu sudraba Ingunu sarakstā jāatstāj, ko tad bez primadonnas!? Priekuli svītrot, diskusijā ar Suņa būdas Kaimiņu izgāzās, piedevām, neatklāja, ar  ko tad meklē pazīšanos seksa portālos: Ar zēniem vai meitenēm? Varbūt bīstams(draudzīgs) abiem? Trešais numurs- Mežeckis uzradās kā velns caur skursteni, pa taisno no Jūrmalas, Domes (ZZS), priekšsēdētāja Trukšņa vietnieks. Grigules, arī Sudrabas (spriežot pēc stila) vēlēšanu kampaņu autors. Ja ir labi daudz naudas, tad tā ar iestāstīšanu no visām pusēm, var mēģināt, ka Sudraba būs tā Latvijas brīnumdare. Cerēt jau var. Pats MEŽECKIS  svītrojams visvairāk no visiem, jo ielikts no sponsoriem pārraudzīt, kā pildīs tiem dotos solījumus. Bet, atkārtoju, kur liela nauda, lielas intereses, kas nav savienojamas ar tautas interesēm. Tad vēl ir tāda Nulle, Dace vārdā. Viņas izpratne par  dažām lietām, vismaz vērtējot citus kandidātus, atbilst pašas uzvārdam, liecina par pamatīgu trulumu. Kancelejā pie papīriem, bet ne Saeimā tādai vieta. Kad nu Sudraba būs palikusi bez sev pietuvināto loka, kas viņai aizsedza skatu uz pasauli, tad varbūt viņa ieraudzīs, ka pašas partijā vēl ir pietiekami daudz cilvēku, kuri grib un var veikt kādas pārmaiņas, piedevām, daudz efektīvāk par pašu priekšnieci un viņas pietuvinātājiem.
 
Komentāri (0)  |  2014-09-30 05:53  |  Skatīts: 1170x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ