Vecgada pārdomas un cerības nākamajiem gadiem.


2012.gads tūlīt, tūlīt aizvadīts. Valdības un partiju vīri vēl vienu gadu sev algas uz mūsu visu rēķina ir  nodrošinājuši. Izdarījuši gandrīz visu no viņiem atkarīgo, lai Briseles kungiem būtu mīļi un labus amatus nopelnījuši. Galu galā veselas valsts vērtē vajadzētu būt amatiem vismaz aktīvākajiem eiro gribētājiem? Viņi taču to no Briseles ir nopelnījuši? Viņi –Briseles kungu acīs-varbūt, bet vai mums tāpat jāvērtē Latvijas esošo varas vīru veikums?
 No visām eirodiskusijām, loģiski visu apsverot, daudziem ir radies secinājums. Eiro nav neizbēgams ļaunums. Eiro vienkārši  ir iespēja pašreizējām nejēgām valdībā saglabāt esošos un iegūt jaunus amatus Briselē, visu atbildību par Latvijā notiekošo uzkraujot Briselei. Daudzi ārvalstu speciālistu secinājumi liecina par zemu  Latvijas pašreizējo finansu „speciālistu” vērtējumu. Ieteikumi pat ir apmēram tādi- Jūsu valsts finansu vadītāji ir tādi nejēgas, ka pat atdodot finansu vadības grožus Briseles nebūt ne Austrumu gudrajiem varbūt Latvija mazāk cietīs.  Saprotams ir viens- mūsu esošos finansu oligofrēnus valdībā šie mūsu oligofrēni piedāvā nomainīt , ieviešot eiro, ar Briseles debiliķiem. Saprāta dzirksts nav daudz ne tur, ne tur, bet vismaz Eiropas finansu dulburi ekonomikas lietas skaidro ,izmantojot skaitļus nevis kuģu un laivu bildītes. 
Šķiet, labāk tomēr pie finansu vadības tos, kas  vismaz skaitīt līdz 100 māk, nevis salīdzināt bildītēs redzamos peldlīdzekļus. Ja izvēle būtu tikai starp oligofrēniskajiem Latvijas vadītājiem un  Briseles par santīmu vai centu gudrākajiem ,tad jau es nopūzdamies izvēlētos ieviest eiro. 
Tomēr! Kur teikts, ka mums valsts finansu vadītāji jāizvēlas  noteikti no Aleksandra augstumiem vai citas dziednīcas pacientiem? Kā teica mans viens paziņa- ja mūsu valdības vīriem divas galviņas, bet abas tukšas un funkcijas nepildošas, tad var jau izvēlēties tādus, kuriem vismaz  tā galviņa, kas uz pleciem, spējīga strādāt. Jo tādi cilvēki ir! Tepat Latvijā!  
Tad nu padomāsim par tām mums esošajām iespējām mainīt valsts bojāejas un finansu kraha tuvošanos līdzīgi Grieķijai,Itālijai,Spānijai, tikai atceroties, ka šeit nekad nebūs nosaukto valstu minimālās algas, pensijas, bet cenas gan-Eiropas. Jo esam taču Eiropā!
Situāciju nemainīs esošie eiro aizstāvji valdošajās partijās. To var izdarīt vienīgi ārpus valdošās koalīcijas esošie vai  viņu sabiedrotie vismaz preteiro jautājumā.
Tomēr līdzšinējā  politikā esošo darbība nevieš uzticību.Tāpēc tapusi biedrība „Kreisie Patrioti” ,kas  var pārtapt par partiju, ja būs pietiekošs sabiedrības atbalsts. Ar atbalstu domāju ne jau balsis vēlēšanās, bet reālus biedrus, atbalstītājus no tādiem, kuri līdz šim ir partijām ar līkumu apkārt gājuši. Lai atkal tautas noskaņojumu pamanījuši partijnieki nevar pārmest kažokus, kļūstot par „ kreisiem un patriotiskiem”.
Partijai vajag tik maz-200 cilvēku, ka grupiņas no 30 citu partiju pārnākušo  var  ietekmēt vairāk kā gribētos. Tomēr, izveidojot nodaļas reģionos no partijās līdz šim nesaistītiem ļaudīm (nepieminēsim Tautas Fronti, Pilsoņu Ķongresu, kurā bija gandrīz lielākā daļa), var mainīt lietu virzību. Ja nodaļas izvirza savus cilvēkus, redzīgi vērtē vadības piedāvāto. 
Labi, iestāsies KP partijā. Tālāk?  Tiešām, partija var būt tikai līdzeklis, organizatorisks instruments. Pašai par sevi tai nav  vērtības. Tikai cilvēkiem tajā. Ja šiem cilvēkiem ir šī vērtība.  
Tad nu partijai kā organizācijai, bet sākumā kā biedrībai ir iespēja ietekmēt lietu virzību valstī. Piedaloties pasākumos, protestējot, aicinot citus. Līdz pat esošās Saeimas atsaukšanai. Jo, ja Saeima līdz 31.janvārim nemaina lēmumu par  eiro ieviešanu, jaatsauc šī Saeima. Jāievēl cita, kura atcels šīs Saeimas lēmumus, tiesās esošos vadītājus, bijušos par tīšām nelikumībām, ļaunprātībām. Viss ir  iespējams, ja sabiedrība organizējas konkrētiem uzdevumiem, mērķiem. Viss ir iespējams ar sabiedrības vienotu rīcību. Arī līdz janvāra beigām paredzētajos pasākumos.  Līdzšinējā politiskā dzīve ir pierādījusi, ka partijās biedri kaut ko var ietekmēt partiju lēmumos, ja ir aktīvas nodaļas, kas izvirza savus cilvēkus, domā par lēmumprojektiem, izvērtē vadības piedāvājumu.  Citādi taps vēl viena partija, kas līdzināsies jau esošajām un bijušajām.  Vai to vajag?  Protams, veidojot nodaļas KP (biedrībā, vēlāk partijā) aktīvi no darbīgām cilvēku  grupām  neveidosies vienkārša balsošanas mašīna. Partijas vadībai varbūt būs grūtāk, bet sabiedrībai vērtīgāk un nākotnē cerīgāk.  Lai lēmumi tiešām būtu sabiedrības interesēs.
Nevajag baidīties, ka varbūt citi gudrāki. Zinot un dzirdot citu partiju vadoņus, varu droši apgalvot, ka  jebkurš loģiski spriest spējīgs cilvēks var aizvietot jebkuru valdošās partijas  Saeimas deputātu, ministru. Tas trulums, šaurpierība, kas tiek slēpta aiz iemācītu frāžu bēršanas un padumjas neesošu politikas "noslēpumu"  imitēšanas, ātri atklājas. Tas, ka tie ir trekni un dumji rumpji uzvalkos. Loģiskam un dzīvē šo to sasniegušam cilvēkam jārod sevī lepnums, lai esošajiem valdošajiem pierādītu-es varu labāk! Nāciet un  dariet! Aizdzeniet Dombrovskus, Vilkus, Zīles un Dzintarus vēstures mēslainē uz cietuma nārām! Jūs, valsts iedzīvotāji un pilsoņi, to varat, ja gribēsiet un darīsiet! Ceļu tikko parādīju.  Stājieties, bet ne  pa vienam, vediet sev līdzi domubiedrus, veidojot KP nodaļas! Lai Jūs varētu teikt un jūsu teikto dzirdētu! Lai jūsu teiktajam būtu lēmuma svars!
 A.B.
Komentāri (2)  |  2012-12-28 00:47  |  Skatīts: 1392x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Zigurds Liepkalns - 2012-12-29 09:31
2013.g. tiks uzsākta spēcīga euro ieviesēju kampaņa. Tiks likti lietā visi dvēseļu inženieru arsenālā atrodošies modernie ietekmēšanas līdzekļi.
Vakar "100 Pantā" jau patrenējās Dombrovskis.
Šodien pseidonacionālists R. Dzintars VL mājaslapā ievietoja savu fantasmagoriju "Impērijas atjaunotāja atzīšanās".
Tie ir vienas ķēdes dažādie posmi. LV patrioti i-netā tiek apsaukāti par Maskavas aģentiem, LV kaitniekiem tikai tāpēc, ka uzdrošinās šaubīties ka euro vairos nacionālo pašapziņu, cels vienkāršo darba darītāju dzīves līmeni.
Vai mums pietiks spēka, izturības un prasmes iestāties par nacionālu un sociālu valsti?
Ceru, ka pietiks. Pagaidām esam izkliedēti, bet KP varētu būt tas vienojošais.
LAIMĪGU VISIEM JAUNO GADU !

Ainārs Bajinskis - 2012-12-30 04:25
Visiem kopā viss izdosies!
Laimīgu 2013.gadu un nakošos!


Atpakaļ