Sankcijas, sankcijas cilvēku mocīšanai un politiķu priekam pirms Saeimas vēlēšanām.


Šobrīd esam tur, kur esam. Pateicoties bezatbildīgiem politiķiem, kuru dēļ miljardi pazuda Parex, Liepājas Metalurga, Airbaltic afērās, tagad Latvijā jauna krīze. Ekonomiskā krīze, kuru radīja ne jau kādi vispasaules apstākļi, bet konkrētu Latvijas politiķu rīcība, politiski izlēcieni.
 Jā, valdības ir mainījušās, bet vairums Saeimas krēslos sēdošo turpina sēdēt vēl no Parex Godmaņa organizētās afēras. Protams, ir dzirdēts, ka neglābjot Parex, mūsu valsts politiskie un ekonomiskie, banku vadoņi dabūtu lodi vēderā no lielizmēra Parex noguldītājiem no Austrumiem. Saņēmuši konkrētus draudus savai pakalpiņu dzīvībai, mūsu valdoņi uz tautas izmisuma, nabadzības rēķina glāba savu ādu. Neviens negribēja upurēties vai vismaz justies apdraudētiem savas valsts un tās iedzīvotāju labā.
 Šodien atkal Briseles papagailis Rinkevičs, kas imitē neatkarīgas valsts ārlietu ministra darbību  (tādu pašu ārlietu ministru, kāds PSRS laikos bija arī Latvijas PSR ārlietu ministrs), kura uzdevums nav darboties pārstāvētās valsts un tās iedzīvotāju interesēs, bet papagailiski un iespējami skaļi atkārtot Briselē dzirdēto. Arī Žako, Aras šķirnes papagaiļi ,kas esot tie gudrākie no spārnaino runātāju pulka, runā. Visu laiku. Parasti- pilnīgā bezsakarā ar apkārt notiekošo. Tāpat kā Briseles papagailis Rinkevičs.
  Līdz tam – ne mazākās intereses par Latvijas ražotāju konkurētspēju ES un pasaulē, ne mazākās intereses par vienlīdzīgām iespējām attīstīt ražošanu, konkurēt „vienlīdzīgu iespēju „ jaunajā PSRS līdziniekā ES.
  Tagad nesagatavotai un Eiropas Savienībā novārdzinātājai valstij uzgrūž pārbaudījumus, kuru Latvijai varētu nebūt. Ja tos neradītu tagad jau jenotu rupors Rinkevičs kopā ar citiem jenotiem un nodevīgajiem, kuri valsti aizsargāt nav spējīgi, bet bailēs trīc vien ieraugot vārdu krievs, Krievija.
  Neilgi pirms tam bija gaudošana, ka ministriem esot mazas algas. Tiešām , nav lielas. Daudzi smagos darbos strādājošie nopelna tikpat. Tomēr esošā situācija parāda, ka valsts vadība ir gatava saņemt lielāku algu nevis to nopelnīt.
  Nopelnīt- tas, manuprāt, nozīmē strādāt tā, lai valsts attīstās, iedzīvotāji dzīvo arvien labāk.
Saņemt-tas, ko valdošie darīja līdz šim, kad samērījās ar to, kādus „nepopulārus” lēmumus pieņems, kādā veidā spīdzinās savu tautu.
 Tie paši algas saņēmēji tagad taisās uz 12.Saeimas vēlēšanām. Lai varētu turpināt saņemt, papagailiski atkārtot Briselē dzirdēto, pieņemt nepopulārus, tautu iznīcinošus lēmumus. Vēlams tagad atcerēties tos, kas mums nevēl labu, nav spējīgi plānveidīgi, secīgi attīstīt valsti.
Lai Saeimas vēlēšanās top kārtīgs vēlētāju pēriens valdošajiem.
Tūlīt taps plašs raksts vai rakstu sērija par Saeimas vēlēšanu sarakstiem. Jāatzīst, ka vēlētājiem izvēle un iespēja nobalsot par esošās varas opozīciju ir minimāla- viens saraksts „Suverenitāte”un  otrs „Latvijas Reģionu apvienība”. Otrais gan ir daudz svītrojams, īpaši saraksta augšgalos, jo tur salīduši dažādi odiozi tipiņi kā Mārtiņš Bondars- Kanādas tantiņas smalkmaizīšu gādātājs uz valsts rēķina, Vecumnieku novada šefs Melngailis, kuram bieži sajūk pašvaldības īpašums ar personisko (kad iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās sestdienā uz tikšanos ar vēlētājiem kopā ar sava saraksta kandidātiem  ieradās pašvaldības automašīnās), arī odiozais Jānis Dinevičs ar ļoti īpatnējo prāta darbību, kas ir galīgi darboties nespējīga valsts darbā (nolaida uz grunti valsts aviosabiedrību), bet nez kādēļ sekmīga privātajā biznesā. Apmēram tādus vajadzēs svītrot no sarakstiem vēlēšanu dienā, ja balsosiet par otro no alternatīvām opozīcijai pie varas esošiem. Vismaz ar Latvijas Reģionu apvienības sarakstu būs daudz jāsvītro, lai neievēlētu Dombrovskveidīgos algas saņēmējus.
Paskaidrojumi vēlēšanu sarakstiem būs. Gaidiet!
Atcerieties! Netīkamie vēlēšanu sarakstā ir JĀSVĪTRO! „Mīnusiņus” likt nav vērts. Tos vēlēšanu komisija nepamana.        
Komentāri (2)  |  2014-08-10 06:08  |  Skatīts: 1647x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
jana - 2014-09-09 14:28
Mosties brāl, jau rīts http://www.kreisiepatrioti.lv/zinas/175-ave-lat-grupa

Ainārs Bajinskis - 2014-09-21 09:29
Jana, minētajā rakstā nav nekā jauna, tas bija zināms jau sen. Tas viss bija zināms sabiedrībai.
Vērtīgāk ir pievērst uzmanību šodienas valsts izzagšanas gadījumiem.. Par saitītē minēto pat pēc krimināllikuma jau iestājies noilgums. Vienalga, paldies par vecu avīžrakstu apkopojuma norādi. Varbūt kādam noderēs.


Atpakaļ