Šodien LTV7-vēlēšanu diskusija ar PPR saraksta piedalīšanos 20:15!Atvainojamies! Sakarā ar to, ka Neretas novadā apraidi veic Vidusdaugavas televīzija, kura pārraida Latgales reģiona reklāmrullīšus, Neretas novada diskusija virszemes televīzijā nebija redzama. Interaktīvajā- ir redzama, ar iespēju izvēlēties 'nokavēto" raidījuma laiku. Šeit -diskusija oriģinālā izskatā. Skatieties, uzziniet!
...
Komentāri (0)  |  2013-05-28 21:44  |  Skatīts: 996x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Mūsējie televīzijā un radio priekšvēlēšanu raidījumos.


Informācija  tiks papildināta un atjaunota. Ieskatieties šajā informācijā atkārtoti!

„Par prezidentālu republiku” pārstāvji redzami un dzirdami būs:
...
Komentāri (0)  |  2013-05-07 03:38  |  Skatīts: 1050x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Saraksta programma.


Partijas „Par prezidentālu republiku”  programma 2013.gada Pašvaldības vēlēšanās Neretas novadā
Mūsu kopīgs mērķis – līdzsvarota visa Neretas novada attīstība, tādēļ esam gatavi izmantot visas tās iespējas, kas pašvaldībai pieejamas, lai labāk dzīvotu novada iedzīvotāji.
...
2013-04-23 09:15  |  Skatīts: 922x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Iesniegts mūsu vēlēšanu saraksts Neretas novada vēlēšanām.


Vispirms- tas ir saraksts „Par prezidentālu  republiku .Novada ļaudīm, kas seko norisēm novadā un Latvijā , nav noslēpums, ka sarakstā iekļautie cilvēki  bija  citā partijā, Neretas novadā izveidojot tās nodaļu. Pagājušajā gadā, kad sākās Latvijas valdošo histēriskais kurss uz eiro ieviešanu, mūsu viedokļi atšķīrās ,tādēļ no  bijušās partijas nācās šķirties. Esot arī citiem līdzīgi domājošiem,  izveidojām biedrību „Kreisie patrioti”, lai organizēti pretotos eiro ieviešanām un citām valdošo ļaundarībām, kas tiek veiktas to pašu valdošo intereses. Tādēļ arī šī informācija parādās šeit, Neretas KP mājas lapā. Jau pēc pēdējām divām Saeimas vēlēšanām, kad  aktīvi bijām pirmsvēlēšanu kampaņu laikā, mums jautāja- vai pašvaldības vēlēšanās startēsiet. Teica, ka vajadzētu. Apsolījām. Tagad solījums izpildīts, saraksts ir. Vēlētāju ziņā tālākais. Partijas „Par prezidentālu republiku” biedrs pagaidām ir tikai viens kandidātu sarakstā esošais. Partijas programma un cits ir izlasāms šeit un citos rakstos:
...
Komentāri (0)  |  2013-04-23 09:11  |  Skatīts: 1194x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.