Dezinficēsim vēlēšanu sarakstus 12. Saeimas vēlēšanās!


Tuvojas 4.oktobris, kad vēlētāji varēs izvēlēties Saeimas deputātus no sarakstiem, kuri iesniegti vēlēšanām. Sarakstu ir diezgan daudz. Veseli trīspadsmit! Tomēr lielākoties, skatoties cilvēkus sarakstos, atrodam pie varas esošos, bijušos. Arī tos, ko savulaik tauta izšūpoja vēlēšanās, bet tagad viņi atkal lien amatu krēslus ar citiem organizāciju nosaukumiem, jauniem solījumiem.
 Bēdīgi, vai ne? Ne velti daudzi sarūgtināti saka- mums nav par ko balsot. Jā, jo alternatīvas esošajai varai nav. Vai- gandrīz nav. Ir tikai viens vēlēšanu saraksts, kurā esošajiem cilvēkiem mums nav ko pārmest par līdz šim valstī notiekošo. Tā ir „Suverenitāte”. Vienīgais saraksts 3.liste- bez varas partiju ļaudīm, bez valsts varā bijušiem un tur izputinājušiem valsti.
 Ir tomēr vēl veseli 12 saraksti, kurus apskatīsim, apdomāsim savu rīcību vēlēšanu dienā. Jenoti(4.liste),Jaunā Konservatīvā partija (9.liste), Vienoti Latvijai ar valsts divkājaino nelaimi varas amatos Ivaru Godmani (6.liste) un Latvijas attīstībai ar personīgo finanšu ģēniju Eināru Repši (1.liste), un ZZS (12.liste), NA jeb pseido patriotiskie nodevīgie (7.liste). Tie visi ir pie varas bijušie pat gadu desmitus, slikti sevi parādījušie, kuri darījuši visu, lai mēs dzīvotu tā, kā dzīvojam. Vienoti balsojumos, koalīcijās, vienoti –arī pret tautu. Nezinu, vai saprātīgs cilvēks par viņiem balsotu.
 Mūžīgā Saeimas opozīcija Saskaņa. Tagad un dažreiz iepriekš runāja pareizi, bet ar darbiem brīžos, kad varēja parādīt sevi kā tautas gribas paudēju, izrādījās kā iepriekšminēto grupējumu līdzinieks. Arī- balsot nav vērts.
 Atliek- partija Brīvība (3.liste),Izaugsme (5.liste) , Latvijas reģionu apvienība (8.liste) No sirds Latvjai (13.liste).
Pavisam aizmirsu. Ir arī Latvijas ebreju organizācija Latvijas krievu savienošanai (10.liste), kurai atbalstošu vēlētāju nevaru iedomāties.
  Vēlētājam bēdīga situācija, kurā tomēr ir iespēja mainīt kaut daļēji Saeimas amatos sēdošos. Skaidrs, ka ierēdniecība balsos vairumā par saviem radītājiem jenotiem un jenotu līdziniekiem, kurus jau nosaucu.
 Toties pārējie vēlētāji, kas nav ierēdņi, ir diezgan brīvi savā izvēlē un var ,ja ne balsot par vēlamo sarakstu, tad maksimāli ieriebt kādam politiskam spēkam. Kā? Tūlīt stāstīšu.
  Partijas vēlēšanu sarakstu sastāda balstoties uz prognozēm, kurās apmēram uzzina to, cik konkrētās partijas cilvēku var ievēlēt. Tās nav tās aptaujas, kuras rāda publiski, bet pavisam citas, daudz precīzākas, patiesākas. Atbilstoši tam veido vēlēšanu sarakstu, kad saraksta augšgalā liek tos, kurus noteikti ievēlēs un mazliet zemāk vēl divus-trīs tos, kas svītrojumu un plusiņu rezultātā var tikt ievēlēti. Saraksta lejasdaļā ir tie, kam ar savu personību jāveicina saraksta augšdaļas ievēlamo ievēlēšana vai jāaizpilda saraksts, lai kāds neteiktu, ka nav cilvēku, ko likt sarakstos.
Tātad- ja šajās vēlēšanās no nodevīgajiem var ievēlēt 1-2 cilvēkus katrā apgabalā, tad tiem, kas redz šos valsts interešu nodevējus kā ievēlamos, bet nepatīk līdzšinējā jenotmīlošā darbība, ir iespēja balsot par sarakstu, izsvītrojot pirmos četrus. Jo tie pilnīgi noteikti ir droši grupējuma vadoņu atbalstītāji, kuri turpinās valsti vadīt līdzšinējā stilā.
Līdzīgi var rīkoties tie, kas dzīvo pārliecībā, ka Sudrabas No sirds Latvijai būs īstā partija. Kūtri, Ringoldu Balodi, jau tagad sevi kā esošajai varai padevīgu parādījušo Cipuli un vēl citus, kas vēlēšanu apgabalu sarakstos pirmajās trīs vietās, droši variet svītrot ārā. Cilvēki no Sudrabas partijas ir teikuši, ka  īsu laiku pēc partijas dibināšanas parādījušies cilvēki, kuru uzskati šķituši dīvaini, bet valde, neievērojot ierindas biedru viedokļus, ielika klāt  pienākušos vēlēšanu saraksta augšgalā. Ieliktie- esošajai varai tuvi cilvēki, kas apgāž priekšstatu par Sudrabas partiju kā opozīciju varai. Ja Sudrabas partijas ierindas biedri arī būtu opozīcijā, tad esošos sarakstus atstājot nemainītus bez svītrojumiem, tiks ievēlēti esošās varas pārstāvji.
 Līdzīgi aicinu rīkoties arī ar Reģionu apvienības sarakstu, kurā augšgalā odiozi un pašvaldību vēlētājus pievilt gatavi ļautiņi, ieskaitot bijušos zagleristus un visu caurumu tapu Bondaru, bet zemāk- cienījami cilvēki, kas savās profesijās ir ļoti zināmi speciālisti. Noteikti svītrojams kādreizējais valsts aviosabiedrības izputinātājs Dinēvičs.  Arī- pirmie 3-5 svītrojami, lai Saeimā tiek pie varas krēsliem nepieradušie.
 Izvēloties sarakstus, kurus pārsvarā veido pie varas nebijušie, bet nopietni svītrojot augšgalu, mums ir iespējams krasi mainīt Saeimā ievēlēto personu sastāvu. Šādi rīkojoties, vēlētājs būs krietni sabojājis partiju iecerētos plānus un no Sudrabas , reģionu apvienības sarakstiem ievēlētu cilvēkus, kuri ar pie varas bijušajiem nebūtu gatavi sadarboties. Suverenitātē pie varas bijušo un sasmērējušos nav. To sarakstu var nesvītrot.
Ieteikumi svītrošanai:
Suverenitāte- var nesvītrot, pie varas nav bijuši.
Latvijas Reģionu Apvienība- svītrot Rīgā pirmos 9 kandidātus, Vidzemē pirmos septiņus, Latgalē pirmos piecus, Kurzemē pirmos četrus, Zemgalē –pirmos septiņus. Pievelciet plusiņu A.Kaimiņam Rīgas listē. Ja būsiet augšējos svītrojuši, viņš tiks iekšā. Arī Saeimā vajag humoru un nemiera cēlāju.  Pamatojums svītrojumiem šāds- izsvītrot pašvaldību vadītājus, kas paviam nesen solījās saviem vēlētājiem strādāt pašvaldībās četrus gadus, bijušos zagleristus, kā arī Vīķes Freibergas bulciņu gādātāju Bondaru. Par savu iepriekš darīto un solīto- vārds ir jātur.
No sirds Latvjai- svītrot pirmos četrus, atstājot pašu Sudrabu. Lai kundze jūt, ka ar veciem varas kleperiem nav jāiet politikā. Zemāk esot sakarīgi un tautas vajadzības izprotoši ļaudis.
Saskaņa- ( jo labi zinu, ka daudzi latvieši protestējot gatavojas balsot) Rīgā svītrot pirmos sešus, Vidzemē- svītrot 2.-6.numuru, Latgalē -2-6.numuru, Kurzemē- svītrot pirmos piecus, Zemgalē svītrojot pirmos sešus. Vismaz izsvītrojiet negantākos, ja vispār ņemiet rokā šo listi. 
Savukārt tiem, kuri gatavojas balsot, uzkāpt vēlreiz uz repšveidīgiem grābekļiem- droši svītrojiet pirmos septiņus .Tāpat arī jenotiem, ZZS, Latvijas vienotājiem, nodevīgajiem un citiem, kas bijuši vai ir pie varas un vēlas atkal būt pēc visām neveiksmēm ,nelietībām, intelekta trūkuma radītām stulbībām varas darbībā. Ja domājat, ka viņiem pie varas vispār jābūt.
 Tātad, aicinu dezinficēt vēlēšanu sarakstus ar pārdomātu vēlēšanu apgabalu sarakstu augšdaļu svītrošanu. Tikai tā var rīkoties domājošs vēlētājs, ja vēlas kaut kādas pārmaiņas valstī. Tiesa, to var izdarīt, aizejot uz vēlēšanām un svītrojot  sarakstu augšdaļas. Nepalieciet mājās vēlēšanu dienā. Dažs varbūt pasvītros vairāk. Tikai atceraties, mēs svītrojam, lai tiktu iekšā zemāk esošie kandidāti, bet ne, lai ieriebtu saraksta augšgalā esošajiem. Tāpēc nav vērts ņemt ZZS vai jenotu drauga Bordāna sarakstu, pašu jenotu sarakstu, lai svītrotu tur. Tur saraksta apakšgalā alternatīvas augšgalam nebūs- visi vienādi. Ir vērts svītrot sarakstus, kuros zemāk par partiju iecerētajiem ievēlamajiem  ir labāki cilvēki par partiju izvēlētājiem.
 Saprotiet, var jau ņemt rokā 1,4,6,7,9.12 listi, bet tur svītrot būtu tas pats , kas sūdu čupā meklēt neesošu zelta gredzenu. Ticiet man, nav vērts. Šos sarakstus mājās paņemiet līdzi  plīts iekuram. Tas būs visderīgākais pielietojums.
12.Saeimas  vēlēšanās dezinficēsim kaut cik pieņemamos sarakstus ar augšgalu svītrošanu! Aiziesim uz vēlēšanām, nebalsosim par pie varas bijušajiem, dezinficēsim jeb svītrosim kādu no sarakstiem,, kur ir daudz pie varas nebijušo!
Komentāri (0)  |  2014-09-23 05:22  |  Skatīts: 1399x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ