Šobrīd notiekošais ārpus Saeimas-kurp iet, kurp iet nav vērts?


Vispirms par vakar reģistrācijai iesniegtajiem dokumentiem vēl vienai biedrībai „Latvija par latu”. Šo biedrību kopīgi izveidoja sestdien Antiglobālistu, GCC, Kreiso patriotu un Autonomās pretošanās kustības cilvēki. Informēti par pasākumu un aicināti tika vēl arī citi, kaut ne tas ir svarīgākais. Lai piedalīties un darītu to aktīvi, dibinātājos noteikti nav jābūt. Tas netraucē pēc tam atbalstīt ieceres praktiski. Šī biedrība tapa tādēļ, ka izpētot esošos likumus, tika konstatēts-likumdošanas iniciatīvas ar tautas nobalsošanas palīdzību var rosināt partijas vai  biedrība ar vismaz desmit dibinātājiem. Neviena mūsu organizācija nav partija. Dažas negrasās par tādām kļūt, Kreisie patrioti noteikti kļūs, bet risinājumu pretdarbībai eiro ieviešanai vajadzēja uzreiz, tagad. Tādēļ  tapa biedrība- instruments ,kas ietekmētu ar sabiedrības atbalstu iecerētos valdības mērķus pārdot mūsu valsti.
  Ir jau tā, ka katrai organizācijai ir savs izveidojies tēls sabiedrības acīs un ne vienmēr mēs katrs par sevi esam savstarpēji pievilcīgi, bet tomēr spējam vienoties kopējai darbībai ,konkrētu mērķu sasniegšanai.
 Tapusī biedrība neapstādinās Kreiso patriotu tapšanu par partiju, jo likumi nosaka, ka ir jomas, kur kaut ko ietekmēt var tikai tāda organizācija kā partija. Vienkārši eiro ieviešana padara par diezgan bezjēdzīgu Latvijas valdības un partiju eksistenci. Nav vajadzīgs mūsu visu apmaksāts pseidodemokrātisku institūciju kopums, no kura sabiedrība tad nevarēs ne paprasīt atbildību, ne rīcību. Visu komandēs Brisele.
 Tādēļ  ir tikai loģiski, ka tiek darīts viss, lai topošā Kreiso Patriotu partija nekļūtu par obligātu Briseles pavēļu izpildītāju norīkotāju uz valsts amatiem. Lai būtu neatkarīga Latvijas valsts bez nekontrolēti šeit klīstošo eiro papīrīšu kaudzēm. Mēs cenšamies rīkoties loģiski ,lai katrai rīcībai ,ierosinājumam būtu arī kāds rezultāts. Vismaz iespējams, ja šo ierosinājumu realizē.
 Nenoliegšu, ka ir mums padomā arī valdošajiem vēl sāpīgāki risinājumi, kuri gan tiks realizēti, ja valdība mēģinās pretoties mūsu ierosinātajam referendumam. Šajā situācijā vispatīkamākais ir valsts finansu vadītāju ierobežotās prāta spējas. Ar gudriem cilvēkiem cīnīties būtu daudz grūtāk. Jāsaka kā ir- lai Dievs mūs pasargā no tādiem draugiem kā Dombrovskis, Vilks un Rimševics! Jo ar ienaidniekiem tiksim galā.
 Otrā tēma ko pieminēšu, ir veselā rindā tuvākajā laikā gan bijušie un nākošie pasākumi. Mītiņš 13.janvārī pagāja manis nepamanīts un lai tā būtu. Tuvojas 20.janvāris. Kas ar to? Atklāti pateikšu, ka organizatoriem tika aizsūtīts piedāvājums informēt Kreisos patriotus par ieceres mērķiem un sniegt informāciju, lai mēs pareklamētu pasākumu savās mājas lapās. Atbildes nebija un nav. Esošā informācija liecina, ka iecerēts vienreizējs parunāšanas pasākums, kura organizatori nav vienoti savās iecerēs un mērķos. Tā viņi piesaistīja biedrību „Antiglobālisti” pasākumam, sākotnēji it kā teikuši , ka atbalstīs pret eiro skrejlapu dalīšanu pasākumā. Tomēr vakar ienākušā informācija liecina, ka tomēr organizatori ir eiro gribētāji, jo oficiāli negrib ļaut dalīt pret eiro skrejlapas. Esošajā situācijā tas liecina, ka 20.janvāra organizētāji savā būtībā ir pret Latvijas valsti un tās pastāvēšanu, kas nesaraujami šobrīd ir atkarīga no lata kā naudas saglabāšanas.
Uzmanīgiem liek būt  arī tas, ka līdz šai dienai nevienā no trim organizācijām- pasākuma "organizatoru" mājas lapām nav ne vārdiņa par paredzēto pasākumu. Dīvaini, vai ne? Nedēļu  un mazāk pirms pasākuma- nekā...
 Ja gribiet dzirdēt pasludinātos runātājus, kuri iespējams aicinās saliedēties kā atmodā ap „gaišajiem” jenotu pūļiem, tad variet iet, bet tērēt savu laiku un braukt, lai „taisītu tautu” cilvēkiem, kas nav vēl tā arī sapratuši, ko grib panākt, izdarīt diez vai ir vajadzīgs. Svētdienas dienas vidu var arī pavadīt ģimenes lokā, stiprinot  šo valsti mīlošu ģimeni. Ja galīgi nav laiku kur likt, variet aiziet, bet es tiešām esošajā situācijā neaicinu, jo nedomāju, ka daļas ļaužu cerības par šo pasākumu piepildīsies. Vajag apmeklēt pasākumus, būt kopā ar cilvēkiem, kuri zina, ko grib. Uz to es aicinu katru! Domājiet! Šobrīd vislabākie jenotu, reformistu un dzintarzīļaino draugi ir nedomājošie un saukļiem ticošie valsts iedzīvotāji.Neesiet tādi!
Tuvākais pasākums, kurā noteikti var un vajag piedalīties, ir 31.janvāra mītiņš pie Saeimas. Ir skaidri mērķi, šobrīd jau valdošajiem ir pateikts, ka 31.janvārī nobalsojot par eiro viņi savus Briseles amatus garantēti nav dabūjuši. Mums ir risinājumi, kā panākt mums vēlamos rezultātus. Tādēļ būs vajadzīgs atbalsts 31.janvāra pasākumā. Uz to ierasties noteikti aicinu. Visus, kuri var. Kaut uz 10 minūtēm, 15minūtēm. Tad katrs cilvēks būs vajadzīgs tāpat kā vēlāk, kad vajadzēs parakstīties un samaksāt sava paraksta apstiprināšanai notāra nodevu. Referenduma ierosināšanai. Skaidri pasakām, ka tam vajadzēs visu jūsu atbalstu. Gatavojieties!    
A.B.
 
Komentāri (0)  |  2013-01-15 07:28  |  Skatīts: 920x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ