Biedrība „Latvija par latu” ir piereģistrēta Uzņēmumu reģistrā.


Šodien no UR saņemti jaundibinātās ,vairāku organizāciju iecerētās(arī Kreiso Patriotu)  un vēl vairāku organizāciju atbalstītās biedrības „Latvija par latu” reģistrācijas dokumenti. Tā tikko no UR ziņu deva Andris Orols.
 Reāli šonedēļ sākas darbs pie referenduma jeb tautas nobalsošanas likumprojekta jeb ierosinājuma izstrādes. Notiek konsultācijas ar speciālistiem  par formulējumu, CVK darba zinātājiem- par labāko risinājumu. Jo šoreiz mūs neinteresē atšķirībā no pēdējiem trim referendumiem, kuriem parakstus vāca un pat balsoja, darbība, sabiedrības uzmanība, bet gan reāls rezultāts- eiro ieviešanas nepieļaušana jeb tāda kā uzsišana pa jenotu pirkstiem, lai rimstas. Mums nevajag kļūt slaveniem  kā valstij ar premjeru, kas par sievas un draudzenes ietaisītajiem miljonu parādiem pārdod valsts neatkarību un mūs visus.
 Laiks kopš šo dokumentu iesniegšanas UR ir pavadīts gan personīgi, gan vairāk vai mazāk oficiāli uzrunājot visus zināmos ārpus varas struktūrām esošās organizācijas, līderus, kas  atbalsta lata saglabāšanu, Latvijas ekonomiskās neatkarības stiprināšanu.
Visi uzrunātie ir brīdināti, ka jau šonedēļ uzreiz pēc UR atbildes par jaunā kopprojekta –biedrības reģistrāciju, kopīgi sanāks, lai lemtu par uzsākamajām likumdošanas iniciatīvām tautas nobalsošanas jeb referenduma veidā. Ņemot vērā to, ka iepriekšēju atbalstu izteikušo vidū ir vismaz divas politiskas partijas(Saeimā nepārstāvētas) un jau esoša biedrības ar 10 dibinātājiem, valdošo mēģinājumi nereģistrēt iecerēto kopīgo biedrību mūs neapturētu, bet tikai parādītu, ka esam uz pareizā ceļa. Jau šobrīd mums ir vismaz trīs instrumenti-organizācijas ,kas visu dalībnieku atbalstīti var izdarīt to, ko varētu liegt biedrībai „Latvija par latu”, radot šķēršļus reģistrācijas procesā. Valdošie, saprotiet, nav vērts bremzēt!
Jebkura organizācija, kas atbalsta lata saglabāšanu un mūsu valsts ekonomisko stiprināšanu, ir gaidīta biedrībā „Latvija par latu”. Valdošie gan var nepieteikties. Savukārt līdzīgi domājošiem ,kas nav nevienā organizācijā, ir divi ceļi. Iestāties kādā kopprojekta-biedrības kādā no atbalstošajām organizācijām vai veidojot savu iniciatīvas grupu ar tieši „Latvija par latu” biedriem. Var jau stāties individuāli, bet ,ja jūs būsiet 3-5 kaimiņi, draugi vai paziņas, jūs kopā izdarīsiet vairāk kopīgās ieceres īstenošanā.
\Jā, īsi kopīgās biedrības mērķi:
1.Referendumu rosināšana;
2. Latvijas lata, kā vienīgā likumīgā maksāšanas līdzekļa nosargāšana un saglabāšana;
3. Valsts suverenitātes un neatkarības saglabāšana un nostiprināšana;
4. Sabiedrībai nozīmīgas informācijas apkopošana, izskaidrošana un izplatīšana.
Nav daudz, bet tie ir lieli kopīgie uzdevumi, kurus paveicot mēs varbūt varētu turpināt kopīgo sadarbību. Tas ir tas kopīgais visiem, jo esošās dalībnieku organizācijas un struktūras turpinās darboties. Mēs darbosimies vienoti tajā, kas nevar mūs šķelt un nedarīsim kopīgi to, kas visiem nav pieņemami.
Latvijā ir ļoti daudz dažādu organizāciju, biedrību. Katra ir aicināta pievienoties. Nosaukto mērķu sasniegšanā. Fiziski katru uzrunāt mēs nevaram, bet katra organizācija kaut ar 5 cilvēkiem var būt noderīga, atbalsts-vajadzīgs.
Reāli līdz Saeimas balsojumam par eiro ir plānots CVK iesniegt  pieteikumu parakstu vākšanai tautas nobalsošanas jeb referenduma rosināšanai.
CVK tad mūsu iesniegumu var izskatīt 45 dienas jeb pusotru mēnesi. Tas ir laiks, kura laikā valsts balsot tiesīgie pilsoņi tiek mūsu aicināti atlicināt naudu sava paraksta notariālajai apstiprināšanai. Neraugoties uz valdošo uzaudzētajiem apkures maksājumiem, neraugoties uz ieceri septembrī palielināt elektrības tarifus,  tomēr-atliciniet! Vajadzēs! Ja gadījumā valdošie ar CVK rokām referenduma rosināšanu liegs, jo viņu godīgumam ticēt vairs nav iemesla, rosināsim alternatīvu referendumu-esošās Saeimas atlaišanu. Tiesa, tad mums visiem kopīgi būs jādomā, kā izveidot pietiekoši spēcīgu Saeimas kandidātu sarakstu, kas aizvietotu pašreizējo simtu. Atceroties šo iespējamību un vajadzību, paskatieties sev apkārt, padomājiet- kas ir tie  līdz šim politikā, varā nebijušie ,kurus vēlaties redzēt ievēlētus. Apmēram kā Tautas Frontei izvirzot deputātu kandidātus. Mums nevienam nevajag atlaisto vietā vēl vienu zagleristiem līdzīgu „Trojas zirgu”, bet ikdienā iepazītus, uzticamus cilvēkus.
Un tieši simtu tikai Saeimā, jo reāli ir tā, ka pat it kā eiro pretinieki Saskaņas Centrs un ZZS var un varēja izdarīt mūsu, vēlētāju interesēs daudz vairāk ,bet nedara un nedarīja. Diemžēl. Grib to uzkraut tautas rokām un maciņiem, kuri tāpat jau Saeimas deputātiem algas maksā no nodokļiem. Par darbu tautas labā…
Tas nebūs viegli- atrast, jo atcerieties savas piedalīšanās reizes Saeimas vēlēšanās -tās cerības un vilšanās. Jāizvērtē nopietni- cilvēku varēšana, gribēšana, darīšana. Vārdu un darbu saskaņa.
Organizācijām , kuras  ir lata aizstāves, ir daudz cilvēku, kuri var un būs noderīgi tad, ja notiks referendums par Saeimas atlaišanu. Es redzu gan potenciālos premjerus, ministrus, redzu tos, kas var veikt citus darbus. Tomēr ar visu to, lai ieceri īstenotu, cilvēku ir par maz. Tādēļ ir tik svarīgas šis iniciatīvas grupas referenduma atbalstam. Ja gadījumā izlemts tiek rosināt Saeimas atlaišanu, tad sekmīgam darbam vajadzēs daudz, daudz vairāk cilvēku. Savam ministram vajag uzticamus biroja darbiniekus, Saeimas deputātam-palīgus u.t.t. Noteikti labāk- ne no pie varas bijušajām partijām. Svaigi cilvēki, kuriem neviens politikā ilgi dzīvojis dinozaurs nevar uzsist uz pleca- sak, mēs tik ilgi vienā laikā bijām politikā.
Mums ir plāni, esam sākuši rīkoties. Ir iespēja pievienoties visiem, kas mīl šo zemi, grib redzēt to stipru un katram iedzīvotājam vajadzīgu. Nāciet, mēs gaidīsim!
Savukārt 31.janvāra mītiņā 8:30-10:00 pie Saeimas nama mums ir vairāki kopīgi uzdevumi:
1)Valdošajiem ar savu KLĀTBŪTNI parādīt attieksmi pret valdošo todien iecerēto balsojumu. Tādēļ, zinot, ka tā ir darba diena, ziema, kaut uz 5-10-15 minūtēm būt pie Saeimas ,lai kopā parādītu- MĒS NEGRIBAM EIRO!
2) Uzrunas teiks  šīs iniciatīvas atbalstītāju organizāciju pārstāvji. Jūs redzēsiet un dzirdēsiet tos, kuri tiešām darbībā un ne vārdos ir PAR LATU! Tos, kuri  ir sākuši rīkoties, un kuriem ar jūsu atbalstu, notariāli apstiprinātiem parakstiem viss izdosies.
3) 31. Janvāra vakarpusē ir iecerēta visu ieinteresēto cilvēku kopā sanākšana kopīgā konferencē-apspriedē. Vieta un laiks tiks paziņot 31.janvāra mītiņa laikā, kā arī vietnē www.eirone.lv  un dalīborganizāciju mājas lapās. Arī mūsu, Kreiso Patriotu: www.draugiem.lv/krusts/ un www.kpnereta.1s.lv
A.B. 
P.S. Ir svarīgi ,protams, tajā 31.janvāra dienā būt pie Saeimas nama ar savu ATTIEKSMI, bet tiem, kam darbs, netiek, nav iespēju- gatavojiet domubiedru grupu,kas organizēs savā apvidū parakstu vākšanu. TAs būs tikpat svarīgi vai pat svarīgāk! Runājiet ar saviem paziņām,kaimiņiem,stāstiet!
Lata aizstāvjiem ir argumenti.

Komentāri (0)  |  2013-01-22 01:29  |  Skatīts: 1574x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ