Pasākumi pret eiro ieviešanu 31.janvārī.


2013.gada 31.janvārisšajā dienā Saeimas deputāti plāno iznīcināt nacionālo naudu – latu un līdzīgi kā 1940.gadā, pāriet uz pārnacionālu valūtu, pār kuru mums vairs nebūs nekādas kontroles. Rubļu vietā šoreiz būs euro. Maskavas vietā šoreiz būs Brisele. Un „Padomju Sociālistisko Republiku Savienības” vietā šoreiz būs „Eiropas Savienība”. Ardievu, brīvā Latvija…

Mītiņš 8.30, pie Saeimas – „Protests pret eiro ieviešanu”. Pasākumu organizē biedrība „Latvija par latu”, piedalās vairākas citas sabiedriskas organizācijas un domubiedru grupas. Visi, kam vien ir iespējams, ir aicināti kaut uz 5-10-15 minūtēm būt klāt ,piedalīties, paust ar savu klātbūtni savu attieksmi pret notiekošo. Apzināmies, ka mītiņš notiks ziemā, darba dienas pirmās stundās, rītā, tāpēc tiks ar pateicību pieņemts atbalsts no tiem, kuri varēs kaut desmit minūtes būt mītiņā. Esiet pie Saeimas, kaut desmit-divdesmit minūtes, bet esiet!

Konference 17.30, Rīgā, Brīvības gatvē 266, aktu zālē (1.stāvs) – „Kādēļ mums nevajag eiro? Kādēļ mums jāsaglabā lats?”. Pirms tās- preses konference ar dalīborganizāciju pārstāvju piedalīšanos. Piedalīsies vairāki sabiedrībā zināmi ekonomisti, juristi, sabiedrisku organizāciju pārstāvji. Visi konferences dalībnieki ir savu neatkarīgu viedokļu paudēji, kurus vieno kopīga ideja – suverēnas, neatkarīgas valsts pastāvēšana. Tiks ne tikai runāts par esošo situāciju valstī, bet arī piedāvāti alternatīvi valsts attīstības risinājumi.
Konference būs skatāma tiešraidē  www.nra.lv, www.tvnet.lv, www.delfi.lv, www.aprinkis.lv

Tiek aicināti piedalīties visi, kuriem nav vienaldzīga Latvijas nākotne.

Vairāk informācijas: www.eirone.lv

Otrdien,29.janvārī pulksten 18:00 radio Merkūrs dzirdēsiet sarunu ar biedrības "Kreisie Patrioti" pārstāvjiem.Saruna par aktuālo-mūsu naudu, arī norisēm biedrībā "Kreisie Patrioti" un "Latvija par latu".
Raidījums dzirdams vidējos viļņos 1485kHz frekvencē ,
kā arī internetā www.radiomerkurs.lvRadio

 

Komentāri (0)  |  2013-01-28 00:16  |  Skatīts: 1092x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ