CVK-dokumentu viltotāji un meļi? Ar video!


Šodien, 14.martā CVK gatavojās sniegt savu lēmumu par biedrības "Latvija par latu" iesniegto referenduma pieteikuma likumprojektu. Šodienas biedrības pārstāvju un CVK darbinieku tikšanās laikā, kas sākās 16:00 CVK telpās, tika konstatēts, ka CVK darbinieki  ekspertu grupām no trim iestādēm nosūtījuši nevis iesniegto likumprojektu, bet gan pašas CVK laboto. Tas radīja bažas par ļaunprātīgu dienesta viltojumu., par ko iecerēts vērsties prokuratūrā.
Sakarā ar to, ka CVK ilgstoši vada A.Cimdars)kā CVK loceklis no 1997.gada janvāra, bet kā CVK priekšsēdētājs- no1997.gada 11.decembra), rodas lielas šaubas par ES uestāšanās referenduma godīgu norisi, par vēlēšanu un notikušo referendumu godīgu , bez viltotiem rezultātiem, norisi. Rodas šaubas par CVK vadītāja A.Cimdara godaprātu ,kad likumprjekta viltojumu nosauc par tehnisku kļūmi.Mums visiem ir tiesībasapšaubīt visus CVK lēmumus kopš 1997.gada 11.decembra, kad CVK vada Arnis Cimdars. Atsaucoties uz Cimdaru, tagad katrs ļaunprātīgs dokuemntu lietotājs- kriminālnoziegumā apsūdzētais var teikt, ka notikusi "tehniska kļūme', jo noziedznieku tomēr diemžēl pieķēra? 
Atcerieties, cik daudzi CVK esošā sastāva rīkotie pasākumi bija ar sabiedrībā nesaprastiem rezultātiem. Kā varēja iestāties ES  referenduma ceļā, ja ļaudis zina daudzus tos, kas balsoja pret iestāšanos, bet nezina tos ,kas balsoja par? Tas- uzreiz pēc referenduma tika savstarpēji pārrunāts. Tagad ir pamats apšaubīt arī šī, iestāšanās referenduma rezultātus.
Gaidām šodienas notikumu aculiecinieku stāstījumu par norisēm CVK. Mazliet vēlāk būs arī  video par norisēm CVK. ESiet modri! Valdošajiem nav argumentu, ja jāķeras pie viltojumiem!
Turpinājums visam-pirmdien, 18.martā 16:00 CVK telpās Smilšu ielā4, Rīgā, kad pēc biedrības-likumprojekta iesniedzējas "Latvija par latu" pieprasījuma notiks CVK šodienai līdzīgs pasākums, bet ar ekspertu piedalīšanos. Biedrība mēģinās noskadrot, vai blēdās CVK, vai CVK kopā ar ekspertiem. Savu attieksmi par notikušo variet paust CVK:
Tālrunis: +371 67322688
Fakss: +371 67325251
e-pasts: cvk@cvk.lv

Video šeit:
Komentāri (0)  |  2013-03-14 14:58  |  Skatīts: 1132x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ