16.marts, piecas viena režisora diriģētas partijas.


16. marta notikumi sabiedrībā uzvirmoja ar neizpratni-kā gan tā var? Tā neizpratne- par daudzu rīcību. Rīgas Domes, atļaujot blakus divus konfrontējošus pasākumus. NA deputātiem- par bezspēcības izraisīto muļķīgo un bezrezultatīvo  rīcību. Valdībai jeb iekšlietu ministram par šādas situācijas pieļaušanu u.t.t.
Vispirms, jānoskaidro kopīgi viena lieta. Kas mums ir svarīgāks- Latvijas valsts sekmīga un iedzīvotāju interesēm atbilstoša pastāvēšana vai  valdošo personīgo interešu un vajadzību realizācija uz tautas rēķina?
Šobrīd aktīvi notiek pretdarbība  varas pārstāvjiem, vēloties palielināt jau daļēji zaudēto Latvijas patstāvību ekonomikā un valsts politikā. Robežšķirtne ir eiro, bet kas pēdējā laikā ir dzirdējis plašāk par šajā jomā notikušo? Tas, ka niecīgā referenduma jeb tautas nobalsošanas apspriešanai iesniegtā likumprojektā, kura teksts-14 īsi vārdiņi, tomēr CVK no 14 vienu patvaļīgi nomaina, bet otru pieliek klāt. Nomaina 15% iesniegtā teksta un procentuāli nozīmīgi papildina, lai savu, CVK versiju iesniegtu saviem ekspertiem "izvērtēšanai".
 Mūsu valsts ir pilna dažādām nejēdzībām, un cilvēku domājošā un kritiskā attieksme pret varas turētāju  savtīgo un tautai naidīgo rīcību ekonomikā tiek aizvirzīta citur- ar zirgu gaļas skandāliem, ar citu. Lai nedomātu par tiešām svarīgāko, jo nevienam nav ilūziju, ka  valdošie var valstī kaut ko sakārtot. Ja  nu vienīgi savu kabatu saturu, to uz mūsu rēķina papildinot.
Eiro balsojums un laiks pēc tā parādīja, ka noticis brīnums- nezināmais piecu Saeimas partiju režisors atvilka aizkarus ne īstajā brīdī un apliecināja-uzskatos visas piecas partijas ir pret sabiedrību un par savas personīgās kabatas pildīšanu (spilgti- I.Grigules neatbalstīšanā ar deputātu parakstiem). 
Arī Satiksmes ministra iecelšana ar Saeimas ‘opozīcijas’ balsīm parādīja, ka jebkurā brīdī  var nomainīt ikvienu „lemjošo” partejisko sastāvdaļu Saeimā. Ir tikai viena problēma- to paklausīgo, „vajadzīgos" lēmumus atbalstošo organizāciju nav valdošajiem nemaz tik daudz. Tie, kas Saeimā un ārpus tās esošais Repše, kas jau atrotījis piedurknes, lai „strādātu” kopā ar Jaunupu un samazinātu, līdzīgi Dombrovskim, ģimenes miljonu parādus. Vairāk it kā nav! 
Cerības, ka repšisti varētu iesoļot Saeimā ,aizpildot zatleristu vietu, ir mazas. Kaut ko jau aizpildīs, bet tukšumi paliks, bet tur vajadzētu viņiem savējos, kas taisa savstarpēju teātri par „pretrunām un domstarpībām”, bet balso, „kā  vajag”.
Tad nu neatliek nekas cits, kā uzspodrināt spalvas tiem, kam tās pagalam pabalējušas. NA, ZZS, jo citu uzticamo un saprotošo nav!
16.marts to skaidri apliecina, bet apliecina arī to, ka apzinoties  savu piederību „pareizi balsojošo kārtai”, katrai šai interešu grupelei tomēr ir cilvēki ar vēderiem, kuros ir kuņģi. Tajos vajag pārtiku likt iekšā. Vēlams- par „darbu tautas labā” jeb valsts vēlētos amatos. Amatu nav bezgalīgi daudz, tāpēc arī Rīgas Domes gudri ļautiņi  atbalstīja  padomju ebreju-antifašistu skaļo darbošanos pie Brīvības pieminekļa. Doma skaidra –ar it kā svešām rokām jeb „antifašistiem”, parādīt latviešu sabiedrībai, ka to divu gadu laikā, kopš NA rosās pa Saeimu, latviešu labā nekas labāks nav izdarīts! 16.marts parāda, ka NA iztapošā un līdzi visam skrejošā valdības pavēlēm rosīšanos tikai visu darījusi sliktāku. Latviešiem sliktāku.
Līdzīgi SC un Amerika izsūtāmo kalpu grupelei  - „antifašistiem” , arī  Vienotībai ir sava ( kā to apliecināja intervijā nejauši arī Ušakovs)-  Lindermana sētas bļauri.  Zīmīga ir abu šo pakalpīgo sīkgrupu vadoņu publiskā nacionālā piederība. Tie, kam zelts ir kungs visaugstākais, jeb kā savulaik intervijā Latvijas rabīns Barkāns precīzi teica par grēkiem- ko tad ar tiem darīt, jo pārdot jau nevarot. Par naudu uzvilks operešu cietumniekam līdzīgo   lēto  pidžamu u.t.t.
Iespējams, ka NA vadoņi līdzīgi kā divu valodu referendumu laikā sakoordinēja darbību ar it kā pretēji domājošiem par saskaņotu darbību. Vajadzēja taču dažiem deputātiem par sevi atgādināt, jo pēc visiem Saeimas pēdējo divu gadu balsojumiem loģiski domājošiem cilvēkiem vairs nepietiktu ar NA mierīgu piedalīšanos 16.marta pasākumā, lai nobalsotu pašvaldību vēlēšanās par šo grupeli. Domājošie vēlētāji grib redzēt lēmumus vēlētāju interesēs nevis saukļus. Nekā, izņemot saukļus, nav ko piedāvāt. Tātad-jāorganizē tracis pie 16.marta pasākuma. Tagad viss noticis, pat tiem, kas jau kopš decembra „karognesēju organizāciju” nicina, ir tagad žēlums, jo  izdarīts ir ļoti viltīgi- ļaujot uzspļaut sabiedrībā necienītiem deputātiem, „antifašistu” spļāviens trāpījis arī daudziem latviešiem, kuri tagad sevi kaut mazliet tādēļ personificē ar „karognesēju organizāciju”. Žēlums par tiem politiskajiem murmuļiem, kuriem uzspļāva 16.martā, arī ir jūtas, ja atceramies, cik daudzas sievas dzīvo ar saviem vīriem dzērājiem aiz žēluma. Ja paskatāmies, cik daudzās vietās tuberkulozes skartie cer ielīst pašvaldību amatos, tad šis Rīgā notikušais teātris viņiem ir ļoti  nozīmīgs.
Tas, ka notikušais ir koordinēts valdības līmenī, liecina tas, ka „antifašistu’ cūcību organizētājs iet pie busiņa ,kurā sēž IeM galvenās personas, lai apspriestos. Par atskaņojamā skaļumu, vai? Par saņemamo atalgojumu? Par izīrētās vai nopirktās skaņu iekārtas apmaksu? Tas nav ministra līmenis- apspriesties ar katra piketa organizētāju. Tad, ja vajag dot norādījumus, tad gan. Jo pretī stāvēja Saeimas deputāti.  Kranči –„antifašisti” varēja nobīties un nodrebēt.
Būtībā 16.marta tracis mums visiem vēsta vienu- valsts tiek vesta virzienā, kuru sabiedrībai pamanīt, pēc valdošo domām, nevajadzētu. Tādēļ jādara viss, lai cilvēku prātus nodarbinātu viss cits, bet ne tās muklājs, kurā ved mūs, iedzīvotājus , valdības susaņini. Šie susaņini gan cer no muklāja nokļūt Briseles sausumā, mūs muklājā atstājot. Būsim redzīgi, domājoši. Redzot darbojamies "antifašistus' padomāsim- ko gan tagad grib panākt SC un Amerika interešu grupa, arī NA ( ne velti jau jaunības dienās Dzintars nodibināja sakarus ar Ospipovu) , bet aktivizējoties Lindermanam- ko gan tagad vajag  "Vienotībai" jeb jenotiem un arī NA?  
Ko valdōšie ar saviem melu un maldu dūmiem grib noslēpt no mūsu acīm?
Komentāri (0)  |  2013-03-19 00:07  |  Skatīts: 984x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ