Jaunsargi pārgājienā Mazzalves mežā.


20. un 21 aprīļa skaistās dienās Mazzalvē "Bērzu" mežā notika Neretas 513.jaunsargu vienības divu dienu pārgājiens ar rnakšņošanu ar sacensību elemntiem. Piedalījās 26 Neretas  un Mazzalves skolu jaunieši-jaunsargi.

 Pārgājiena laikā   notika maskēšanās apmācība, bet pēc tās sacensības praktiskajā sevis nomaskēšanā, kad vajadzēja tapt neredzmaiem citu jaunsargu acīm.
Notika sen zināmās sacensības 'Karogs" ar vienu un diviem komandu karogiem, peintbola ieroči tika izmantoti kā nostiprinošs kaujas taktikas apmācības elements. Ar pneimatiskajām šautenēm notika šaušanas sacensības dueļu  šaušanā ar nosacījumu- zaudētāja izstāšanās.
Praktiski apvidū nostiprināja pāru sadarbību 'uguns un kustība'. Otrajā dienā notika orientēšanās sacensības apvidū "Pār deviņi novadiņi". Pārgājiena ņoslēgumā apbalvoja tā labāko jaunsargu, kā arī tos jaunsargus, kuri beiguši vienības iekšējos speckursus (instruktora un jaunsargu pašiniciatīva)-sakarnieku un citus. Tā jaunsargi sevi papildina ar konkrētu militāru specialitāšu zināšanām. Pārgājienu vadīja vienības jaunsargu instruktors kaprālis Klāvs Bajinskis, norisē palīdzēja 55.ZS bataljona zemessargi, bijušie jaunsargi, tagad vecākā zemessardze Anita Kuzņecova un zemessargs Kaspars Bajinskis (ar personīgo transportu nodrošināja.pasākuma norišu ekipējuma piegādi).
Paldies par atbalstu norisē pašvaldībai,


Ar  513.Neretas vienības karogu priekšgalā kolonnā soļo jaunsargi.


.
 
Ieskatieties uzmanīgi! Redzams instruktors K.Bajinskis. Kur jaunsargs?


Pārgājiena kopbilde. Fotografē un tāpēc nav redzama vecākais zemessargs Anita Kuzņecova.
Komentāri (0)  |  2013-04-22 23:08  |  Skatīts: 1759x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ