Iesniegts mūsu vēlēšanu saraksts Neretas novada vēlēšanām.


Vispirms- tas ir saraksts „Par prezidentālu  republiku .Novada ļaudīm, kas seko norisēm novadā un Latvijā , nav noslēpums, ka sarakstā iekļautie cilvēki  bija  citā partijā, Neretas novadā izveidojot tās nodaļu. Pagājušajā gadā, kad sākās Latvijas valdošo histēriskais kurss uz eiro ieviešanu, mūsu viedokļi atšķīrās ,tādēļ no  bijušās partijas nācās šķirties. Esot arī citiem līdzīgi domājošiem,  izveidojām biedrību „Kreisie patrioti”, lai organizēti pretotos eiro ieviešanām un citām valdošo ļaundarībām, kas tiek veiktas to pašu valdošo intereses. Tādēļ arī šī informācija parādās šeit, Neretas KP mājas lapā. Jau pēc pēdējām divām Saeimas vēlēšanām, kad  aktīvi bijām pirmsvēlēšanu kampaņu laikā, mums jautāja- vai pašvaldības vēlēšanās startēsiet. Teica, ka vajadzētu. Apsolījām. Tagad solījums izpildīts, saraksts ir. Vēlētāju ziņā tālākais. Partijas „Par prezidentālu republiku” biedrs pagaidām ir tikai viens kandidātu sarakstā esošais. Partijas programma un cits ir izlasāms šeit un citos rakstos:
http://www.ppr.lv/?ct=yutiu&fu=read&id=160&start=
  
Paldies partijai, ka uzticējās maz zināmiem cilvēkiem, dodot sarakstam savu vārdu.
Saraksta visi cilvēki ir sen jau savstarpēji pazīstami. Ne tikai ‘labdien’ un ‘sveiki’ līmenī, bet diennaktis vadot kopā.   Vecākie pat  divdesmit gadus, jaunākie – vismaz padsmit. Ne tikai vienkārši pazīstami, bet zina ,ko otrs var, ko otrs domā. Ilgā pazīšanās tagad savā ziņā atviegloja, bet citādi sarežģīja saraksta veidošanu, jo par šiem bija zināms- būs sarakstā. Sarakstā varēja būt ne seši, bet deviņi un  pat divpadsmit-kā citos novada sarakstos. Mums bija jau sen ,vēl pagājušajā gadā runāts ar vēl diviem cilvēkiem par kopīgu kandidēšanu. Viens šobrīd ir sava pagasta sarakstā diezgan augstā vietā ,bet otru izmisīgi pierunāja atbalstīt citu sarakstu, kaut beigās neielika nevienā no to aicinātāju veidotajiem diviem sarakstiem.. Tā iznāca un ne mūsu vainas dēļ.
Par savējiem izvēle skaidra, un patīkami, ka visiem ir ienākumi, darba vietas, kas nav atkarīgi no amata pašvaldībā ,bet visi ar savām algām ,ienākumiem  atnes novada budžetā nodokļu naudu. No esošajiem novada vadītājiem neatkarīgi, brīvi  viedokļos. Tādus , ja gribēja papildināt līdz maksimumam sarakstu skaitliski, vajadzēja arī pārējos. Arī, lai cilvēki  neredzētu tikai savu ģimeni un darbu, bet būtu aktīvi citur. Tādi ir mūsu sarakstā esošie. Skolas vecuma bērni un jaunieši (tātad zināms arī viņu vecākiem) gandrīz visus ir redzējuši novada jaunsargu pasākumos, tos organizējot. Mūsu kandidāti piedalās sporta pasākumos, mākslinieciskās pašdarbības aktivitātēs. Tas ir svarīgi, lai  redzētu to, kas iedzīvotājiem vajadzīgs. Mūsu Neretas vēlēšanu saraksta īsā programma ir izlasāma šeit, mājas lapas vēlēšanu sadaļā. Ja kādam šķiet, ka vajag vēl kaut ko, kas it kā nav pieminēts, variet rakstīt uz kontaktu sadaļā esošo Neretas pārstāvja telefonu, rakstīt uz e-pastu.  Papildināt vēlēšanu komisijai iesniegto mēs nevaram, bet savus pierakstus ar jūsu ieteikumiem- to gan. Publicētā vēlēšanu programma nav viss, ko varētu un vajadzētu darīt, bet visu nosaka pašvaldības maciņš un ievēlēto deputātu griba.,domas. .Zvanīt var arī uzpīkšķinot, atbildēsim.
Sarakstā iekļautie cilvēki:
Anita Kuzņecova, Māris CIšeiko, Klāvs Bajinskis, Ainārs Bajinskis, Vairis Jonasts, Lauris ISakovičs.
 
Atgādinājums teiku zinātājiem un faktu nezinātājiem- vēlēšanu likums ļauj vēlētājam vēlēšanu sarakstu mainīt pieliekot plusiņu kandidātam (bīdās sarakstā uz augšu) vai  kandidātu izsvītrojot (sarakstā krīt uz leju). Tādas vēlētāju izvēles kā mīnusiņu likšana vēlēšanu likumā nav, mīnusiņus vēlēšanu komisija neņem vērā. Tas jāzina, lai rokas ar pildspalvu vilktais ir saskaņā ar to, ko smadzenes grib un sirds jūt. Vēlēšanu komisijās bijušie ir teikuši- ja cilvēki nekļūdītos, liekot mīnusiņus nevis svītrojot, mums būtu citāda Saeima.
 
Komentāri (0)  |  2013-04-23 09:11  |  Skatīts: 1075x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ