Saraksta programma.


Partijas „Par prezidentālu republiku”  programma 2013.gada Pašvaldības vēlēšanās Neretas novadā
Mūsu kopīgs mērķis – līdzsvarota visa Neretas novada attīstība, tādēļ esam gatavi izmantot visas tās iespējas, kas pašvaldībai pieejamas, lai labāk dzīvotu novada iedzīvotāji.
Viss, kas notiek ap mums, ir politika. Patīk tas vai ne. Mēs uzskatām, ka skaļi vārdi nav tas, kas virza, un nav arī politika. Visu mūsu dzīves un norises tajās virza attieksme un vēlme darīt. Noteikti tas būtu saucams par  politiku, kurai jābūt sirdī katram.
Neretas novadu redzam kā tādu, kurā cilvēki grib un var strādāt, darot  zemi skaistāku un pievilcīgu šeit dzīvojošajiem. Viss slēpjas praktiskajā- ceļos, ēkās, darbavietās. Tās ir vajadzības, ko redz iedzīvotāji, jāredz pašvaldībai. 
Nekam novadā nebūs vērtības bez ģimenes. Tāpēc īpaši atbalstīsim ģimenes un bērnus, lai tādējādi stiprinātu mūsu novadu. Arī ar maksimāli lētu un bezmaksas ēdināšanu izglītības iestādēs. Strādāsim, lai varētu atjaunot apmācību Pilskalnē un Zalvē vismaz mazākajiem, lai saglabāt Sproģu pamatskolu.
Atbalsts reālai darba vietu radīšanai un pašnodarbinātībai būs viena no galvenajām rūpēm.  Skolēnu nodarbinātība vasaras laikā - nozīmīgs un risināms uzdevums. Gan ģimeņu finansu atbalstam, gan skolēnu darba prakses iegūšanai.
Pilskalnes un Zalves skolu telpu izmantošana, lai veicinātu novada attīstību būs viens no uzdevumiem. Pašvaldība var būt ideju ģenerators uzņēmīgiem novada iedzīvotājiem.
Veidosim un turpināsim pašvaldības sadarbību ar novada uzņēmējiem, lauksaimniekiem, nevalstiskām organizācijām novada iedzīvotāju interesēs.
Noteikti analizēsim iepriekšējo saimniekošanu un dosim pārskatu novada iedzīvotājiem par iepriekšējo gadu budžeta izlietojumu gan domē, gan pašvaldības uzņēmumos.
Meklēsim iespējas, lai Neretas novada iedzīvotāji to nepamestu un no Latvijas aizbraukušie redzētu novadu kā vietu, kur atgriezties, veidosim novadu, kurā draudzīgi dzīvo četru pagastu iedzīvotāji.
2013-04-23 09:15  |  Skatīts: 813x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ