Sadedzinājām ES karogu. Tālākais.


   Šogad 4.jūlijā pie Brīvības pieminekļa notiekošā mītiņā sadedzināja ES karogu. To- ar daudzu nīstajām dzeltenajām zvaigznēm, kuras  tūlīt pilnībā varbūt nomainīs sarkanzvaigžņoto režīmu. Vismaz tā grib mūsu šolaiku varasvīri.  Latvija varasvīriem nav vajadzīga. Tautai –vajadzīga gan.
 Zīmīgi, ka daudziem pēc šīs akcijas, kas notika saistībā ar mītiņa galveno domu- saglabāt latu kā Latvijas naudu, atlaižot esošo Saeimu, daudz pārmetumu dedzinātajiem nebija. Norises vērtētāji internetā kopumā atzinīgi izteicās par trešās okupācijas varas ( 1.PSRS 1940.gadā, 2.Vācija-1941,gadā, bet trešā- ES 2013.gadā) simbolikas iznīcināšanu. Ļaudis precīzi redzēja veco valsts nodevēju Kirhenšteina, Lāča, Novika reinkarnācijas mūsdienās Dombrovski, Vilku, Kozlovski. Pat citreiz nožēlojamais ģenerālis Reiniks šoreiz paklusēja.
  Akcijas vērtējums parādīja to, ka sabiedrība jūtas svešas varas iekarota un okupēta. Ja arī ne ar ieročiem, tad ar naudas maisiem un dažāda veida labumiem šobrīd valdošajiem.
 Dombrovskis brēca, ka dedzināšana esot nespēja dialogam. Tad jājautā- kam spējīgs ir pats Dombrovskis? Kādam dialogam? Eiro ieviešanai? Tikai? Labi ir tikai tie, kam pietiek ar to, ka viņu viedokli ļauj publiski pateikt bez redzamām sekām? Nespējīgums Dombrovskī ir acīmredzams. Tik liels, ka pat personiskā sieva kautrējas tikt žurnālistu nofotografēta blakus nespējīgajam vīram Nacionālajā operā. Nav brīnums, ka tādam cilvēkam atliek tikai ēšanas prieki un cerība uz ES struktūru amatu. Līdzīgas cerības ir finansu Vilkam , kas arī sācis gaudot, ka valsts amatā par maz saņem. Vajagot vairāk un citur. Laikam Vilks saprot, ko ēdis un meklē sev citu aitu aploku. Ar treknām un vēl nenotrenkātām aitām (valsts iedzīvotājiem). Kozlovskis savā naivā prātiņā laikam cer, ka ministra amatā būs mūžīgi. Tad nu dzen aitas uz ES aploku. Varasvīru domātās aitas , izrādās, nav  aitas, bet daudz gudrākas radības- cilvēki, kas protams, 4.jūlija vakarā izraisīja nosaukto trīs valsts nodevēju un amata zvēresta lauzēju (Saeimas deputātu zvērests)  naida izplūdus un niknumu.
 Ja atceramies, ka par daudz mazākiem ļaunajiem darbiem citu politiķu lelles tika dedzinātas, tad sabiedrībai vēl  ir iespēja personificēt naidu pret valdošajiem. Mans personīgs viedoklis gan ir, ka ļauno garu iznīcināšana, kuri iemājojuši atsevišķos cilvēkos, saskaņā ar latviešu tautas ticējumiem ir  apses mieta iedzīšana ļaunumu nesošajā rumpī. Ja valdošie tik biežī piesauc latviskumu, tad vajadzētu kriminālsodu sarakstā iekļaut šāda soda veidu, kuru, saskaņā ar tautas tradīcijām, realizētu nevis tiesneši, bet tautas pārstāvji. Nepatīk Dombrovskis, savācas 100 cilvēki, konstatē, kurus viņš ir attiecīgajā pagastā nobendējis, kurus aizdzinis svešumā, vēl citas normālam, ļāunā gara nepārņemtam cilvēkam neiedomājamas ļaunprātības, un iet- mežā. Nē, ne ar ragaviņām, lai atvieglotu Dombrovska un Viņķeles plānoto sociālo budžetu (kurā bezierunu pensiju indeksācija paredzēta Viņķeles vīram un līdzīgajiem), bet pēc apses mieta, ko iedzīt ļauna gara pērņemtā rumpī. Par vismaz Dombrovska bandas divām slepkavībām apses miets taču pienākas?
 Latviešu tautas pasakās un tautasdziesmās slavina mūžsenās, gadsimtiem zināmās vērtības, Rūpes par saviem līdzcilvēkiem, nākamo paaudzi. Tas viss nav saprotams tiem diviem nedzīvajiem ,dzīvības sulas nerosinošiem apkaltušajiem zariem- Vilkam un Dombrovskim, kas spēj tikai kā puvi rosinošas piepes veģetēt uz viņu novārdzinātās tautas stumbra.
Labs saimnieks  šādus kaitīgu  augu apsēstus kokus ārstē, cenšas nepieļaut kaitīgo organismu eksistenci. Šobrīd ar Saeimas atlaišanas parakstu vākšanu tiek darīts, viss lai kaitīgie un ļaunie no tautas stumbra tiktu novākti.
 Daži jau mēģināja ārstēt šīs valdošās ,kaitīgās piepes. Portālā „ Mana balss” savāca vairāk kā 11000 parakstu par lata saglabāšanu, bet šīm rosinājumam valdošīe spļauj virsū. Šajā gadījumā viņi dialogam nez kāpēc nav gatavi. Tad nu šiem parakstītājiem, arī mums, Saeimas atlaišanas rosinātājiem, ir viena, pēdējā iespēja- ar saviem diviem latiem un parakstu par Saeimas atlaišanu aizvākt valdošās piepes no valsts iedzīvotāju novārdzīnātā stumbra. Uzpotējot atpakaļ uz tautas koka vainagā šobrīd svešumā esošus zarus. Izdarot citus, vienkāršus un labus darbus. Kas zina, varbūt jaunā Saeima pieņems likumu par sodiem, kad lielākās ļaundarības tautai tiek sodītas ar apses mietu vēderā. Lai jaunās Saeimas ieviestais sods tā soda Godmani, Dombrovski, Vilku un citus. Domāju, ka „latviskās partijas” ar prieku saņems ziņu par savu līderu sodīšanu ar tik latvisko apses mietu, bet Kampars, Āboltiņa, Zaķis, Štokenbergs , Čigāne, Čaklais, Zīle, Dzintars, Parādnieks un citi stāvēs rindā pēc pēriena ar apses žagariem. Varēs arī uzlaizīt mirstošo Dombrovska un Vilka, Godmaņa spļāvienu. Lai ļaunums nezūd, bet lai vismaz kaut kas no attīrošā un latviskā apses koka tiek uz viņu rumpjiem. Jā, kāds būtu atbilstošs ,tautisks sods SC politiķiem? Viņi tik ilgi pie kristīgās ticības, ka gan jau prasīs ko citu. Būs interesanti- ko izvēlēsies Urbanovičs- apses koku vai citu?
 Ar saviem parakstiem Saeimas atlaišanai gatavosim apses koka dezinfekciju valsts pārvaldei! Ja visi tie, kas portālā „Mana balss” nobalsoja par lata saglabāšanu,  paraksta Saeimas atlaišanu, un izdara to līdz jūlija vidum, mums būs jauna Saeima, kurai senlatviešu ļaun’ izdzīšanas rīkus nevajdzēs. Būs arī lats, bet vajadzēs valdību, kura prot ar savu latu vadīt valsti. Esošie neprot ne ar latu, neprastu arī ar eiro.
Parakstieties par Saeimas atlaišanu!

Zemāk video no 4.jūlija pasākuma:


Komentāri (0)  |  2013-07-06 11:36  |  Skatīts: 1177x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ