Biedrība „Latvija par latu” turpina vākt parakstus Saeimas atlaišanai!


Pēdējās dienās izskanējušās ziņas par to, ka biedrība „Latvija par latu” pārtrauc vākt parakstus Saeimas atlaišanai, nav patiesas. Biedrībā mēs uzskatam, ka mums un reizē arī Latvijas valsts pilsoņiem ir laiks vēl līdz 10.augustam, lai savāktu 10 000 notariāli apstiprinātus parakstus Saeimas atlaišanai. Paredzam laiku no 10. līdz 15.augustam, lai no visas Latvijas parakstus savāktu Rīga, noformētu iesniegšanai CVK.
 Jaatzīst, ka šobrīd parakstīšanās nenotiek tik aktīvi, lai mēs būtu droši par sekmīgu rezultātu. Neesam arī Dombrovskis vai Vilks, lai valsts pilsoņiem melotu, acīs skatoties.
 Tomēr līdzšinējā valsts pieredze liecina, ka pat 2 nedēļās var savākt 10 000 parakstu. Mums vēl ir 3 nedēļas. Tiesa, tad, tajās divās nedēļās šos parakstus kāds apmaksāja. Šobrīd katram parakstītājam pašam jāsamaksā divi vai mazāk lati ( jo ir pašvaldības- Vecumnieku un Limbažu novads, kur parakstīšanās ir par velti- tā lēmusi pašvaldība, bet Kultdīgas novadā- paraksts maksā tikai latu). Šobrīd nevis ar valdošo apmaksātiem parakstiem, bet pašas tautas- vēlētāju parakstiem sabiedrība var lemt par savu dzīvi nākotnē.
Šobrīd nav cita ceļa kā nepieļaut Latvijas neatkarības zaudēšanu, iestājoties eirozonā, kā esošās Saeimas atlaišana. Vietā liekot tādus cilvēkus, kuri nav bijuši Saeimā pārstāvētās partijās, kuri nav bijuši iesaistīti visās cilvēku padzīšanās no Latvijas, cilvēku morālā sagraušanā un nogalināšanā šeit, mūsu Latvijā.
 Ar 10 000 parakstu savākšanu viss nebeidzas! Ja nevēlaties regulāri atkal televizoros redzēt netīkamos Dombrovwska,Vilka, Rimševica, Āboltiņas, Zatlera, Čigānes viepļus, jums viņi jāpadzen no amatiem, atceļot šo, 11.Saeimu un vietā ieliekot cienījamus citus cilvēkus. Biedrība „Latvija par latu” aicina parakstīties par Saeimas atlaišanu un gtatavot savus jaunos Saeimas deputātu kandidātus, kandidatūru kontaktinformāciju nosūtot biedrībai „Latvija par latu”. Tad kopīgi iedzīvotāju sapulcēs, kuras pašiem jums, valsts pilsoņiem kopā ar biedrību „Latvija par latu” būs jāorganizē, jālemj par jauniem, uzticamiem Saeimas deputātu kandidātiem. Vai tiešām divi lati savu bērnu nākotnei ir tik daudz? Vai tiešām tikai  tad, ja jau sazagušies jūsu parakstus apmaksā, jūs esiet gatavi viņu varu stiprināt? Varbūt variet paši?
 Tiem vairāk kā 11000, kuri portālā „Mana balss” jau parakstījās par lata saglabāšanu un kurus valdošie ar šo viedokli neievēro, iesakam parakstīties par Saeimas atlaišanu. Ja visi vairāk kā 11000 to izdarīs un pēc tam būs aktīvi jaunā Saeimas sastāva veidošanā, lats un Latvijas neatkarība tiks saglabāti. Tad vairs nevajadzēs šaubīgos portālos izmisīgi vairākkārt balsot, zūdot balsīm, lūgties valdošos neliešus saglabāt Latvijas valsti.
Jums ir iespēja pašiem lemt, būt saimniekiem savā zemē. Lemjiet, atceļiet šo Saeimas sastāvu!

Biedrības "Latvija par latu" valde. 17.07.2013. vakarā.
Komentāri (0)  |  2013-07-18 00:50  |  Skatīts: 1162x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ