Pludmales volejbola atklātais turnīrs, ko rīkoja Neretas jaunsargi.


Šā gada 24 augustā notika Neretas 513.jaunsargu vienības organizētais pludmales volejbola turnīrs „Smilšu vairogs”. Pasākums bija vienības instruktora pašiniciatīva, neprasot šī pasākuma norisei finansējumu no AM Rekrutēšanas un Jaunsardzes centra. Paralēli pludmales volejbola turnīram notika arī sacensības dueļu šaušanā ar pneimatiskajām šautenēm. Sacensības tiesāja paši jaunsargi un klātesošie jaunsargu instruktori.
 Piedalījās divas volejbola komandas no Neretas 513.jaunsargu vienības un viena- no Līvānu 313.jaunsargu vienības. Paldies Līvānu vienības instruktoram Laurim Vaivodam par iespēju ar personīgo auto atvest savējos uz Neretu.
  Sacensības pludmales volejbolā notika četru cilvēku komandām pēc standarta noteikumiem. Patīkami bija redzēt kā turnīra laikā , iepazīstot pretinieku komandu varēšanu un „atslēgas cilvēkus”, tīkla pretējā pusē esošie to izmantoja un bumba arvien ilgāk bija spēlē bez pauzēm. Īpaši šajā ziņā izcēlās finālmačs, kurā sacentās ciemiņi –līvānieši un neretiešu gados vecākā komanda. Pirmo vietu ieguva 313.Līvānu vienības pludmales volejbola komanda, kuras sastāvā spēlēja Jānis Ancāns, Valdis Pīzelis, Andris Sparāns, Matīss Lazdāns. Otro vietu ieguva Neretas 513.vienības komanda, kurā spēlēja Kalvis Makaris, Edijs Seņkovs, Kristaps Miļkevičs, Līga Mušperte (vienīgā turnīra meitene). Trešo vietu ieguva  513.vienības otra komanda,kas sevi bija nosaukuši- „Chabby vikings”. Komandā spēlēja Mikus Saldovers, Artūrs Zastupņevičs, Pāvels Iskorostenskis un Klāvs Kalnāre. Katra komanda saņēma šo sacensību diplomus, kausus, bet individuāli katrs spēlētājs – medaļas atbilstoši iegūtajai vietai.  Par sagādātajām balvām paldies personīgi 513. vienības instruktoram Klāvam Bajinskim.
Paralēli pludmales volejbola turnīram notika dueļu šaušana, kur uzdevums bija noskriet apmēram 30metru distanci, izdarīt piecus dziļus pietupienus, tad šaut mērķī. Vērtēja rezultātu šaušanā(Iegūtos punktus).  Finālā pirmo vietu ieguva Edijs Seņkovas, otro vietu Arturs Zastupņevičs, trešo- Kristaps Miļkevičs. Katrs finālists balvā saņēma diplomu un nelielu piemiņas kausu.
  Pēc veiksmīgā sacensību noslēguma neretieši savus ciemiņus līvāniešus, kas jau otro reizi bija pie mums (pirmoreiz- pagājšgada jaunsargu un zemessardzes veterānu kopīgajā nometnē), veda ar autobusiņu ekskursijā pa Neretas nozīmīgākajām un vēsturiskajām vietām. Kā pēc tam esot izteikušies ciemiņi, visvairāk patikusi ekskursija Neretas luterāņu baznīcā, kur bija iespēja uzkāpt baznīcas tornī un apskatīt Neretu no putna lidojuma augstuma.
  Ir doma šo pludmales volejbola turnīru padarīt tradicionālu. Gaidiet ziņu- nākamvasar atkal , iespējams, būs pludmales volejbola turnīrs. Cerams, ka tad būs tikpat labs laiks kā šogad.
  Pašlaik pie raksta tikai foto, bet būs mazliet vēlāk arī video!


Sacensību dalībnieki atklāšanas ierindā.Volejbola laukumā cīņā par bumbu.Apbalvotie ar kausiem, medaļām un diplomiem.

Foto autors- 313.jaunsargu vienības instruktors Lauris Vaivods.Komentāri (0)  |  2013-08-29 06:19  |  Skatīts: 1267x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ