Aizsardzība no jebkura kreditora, neatkarīgi no parāda summas.


 

Šoreiz informējam par biedrības ‘Baltais bruņinieks’ darbību. Nav ziņu par KP biedru darbību tajā, bet informējam par aktīvirm cilvēkiem. Varbūt jums tas var noderēt.

                                                                                            KP Neretā                                           

 

AIZSARDZĪBA NO JEBKURA KREDITORA NEATKARĪGI NO PARĀDA SUMMAS

 „Baltais Bruņinieks” ir sabiedriska aizņēmēju organizācija, kas izveidota kolektīvai pašaizsardzībai pret kreditoriem. Mūsu mērķis – apvienojot spēkus, atbrīvoties no parādiem, kas radušies vai uzspiesti viltus ceļā. „Baltais Bruņinieks” sniedz saviem biedriem juridisko aizsardzību pret bankām un SMS kreditoriem, nedodot tiem iespēju atņemt nekustamos īpašumus, piedzīt fiktīvu parādu un aplaupošus soda procentus. Pie tam sabiedrība uzņemas savu biedru interešu pārstāvēšanu visās tiesu un izpildvaras institūcijās. Gadījumā, ja jūsu dzīvoklis jau ir pārdots izsolē, Jums ir iespēja palikt tajā dzīvot un turpināt tiesvedību ar banku. Pat tad, ja jums jau ir aprēķinājuši milzīgus soda procentus saistībā ar SMS kredītu, pastāv iespēja tos pilnībā norakstīt un atgūt jau samaksātos.

 „Baltais Bruņinieks” nesniedz juridiskus pakalpojumus un konsultācijas tiem, kas nav sabiedrības biedrs. Tādēļ pirms anketas aizpildīšanas uzmanīgi iepazīstieties ar iestāšanās mūsu sabiedriskajā organizācijā Noteikumiem.
Divdesmit neatkarības gadu laikā ar mūsu klusējošo piekrišanu praktiski viss Latvijas īpašums ir pārgājis ārvalstu investoru, baņķieru un negodīgu politiķu rokās. Ko gan vēl var nozagt izputinātā valstī? Pilsoņu privāto īpašumu, izpeļņu un brīvību. Šodien mūsu jau ir simtiem tūkstošu, kurus ir aplaupījušas bankas un SMS kreditori. Cīnīties pret viņu patvaļu vienatnē ir gluži veltīgi. Tādēļ mēs esam izveidojuši aizsardzības sistēmu pret kredītdevēju negodīgo darbību. Starp mūsu biedrības biedriem jau ir savākta spēcīga speciālistu komanda: juristi, ekonomisti, uzņēmēji, analītiķi, bijušie tiesneši un policisti.
Daži desmiti iesniegumu tiesā un policijā neatrisina problēmu, tikai desmiti tūkstošu apturēs to banku un SMS kreditoru patvaļu, kuri jau pilntiesīgi uzskata MŪSU nākotni par savējo. Jo ātrāk Jūs piepulcēsieties mūsu rindām un jo ātrāk uzsāksiet savu aizstāvību, jo lielākas būs izredzes uz panākumiem gan konkrēti Jūsu lietā, gan arī kopējā lietā ar mērķi pārtraukt to, ka mūsu valsti izlaupa ārvalstu augļotāji un viņu vietējie līdzdalībnieki.

VAIRĀK INFORMĀCIJAS:

BALTĀ BRUŅINIEKA galvenā mājaslapa: www.baltbruninieks.lv

BALTĀ BRUŅINIEKA atbalsta grupas mājaslapa: www.sieksta.lv

BALTĀ BRUŅINIEKA Jelgavas nodaļas mājaslapa: http://baltabruniniekajelgavasnodala.1s.lv/

BALTAIS BRUŅINIEKS tviterī: https://twitter.com/BALT_BRUNINIEKS

BALTĀ BRUŅINIEKA blogs portālā ir.lv http://www.ir.lv/profils/56279/

BALTĀ BRUŅINIEKA draugiem.lv profils/lapa: http://www.draugiem.lv/baltaisbruninieks/

BALTĀ BRUŅINIEKA domubiedru grupa portālā draugiem.lv http://www.draugiem.lv/group/18429200/baltais-bruninieks/

BALTAIS BRUŅINIEKS youtube: http://www.youtube.com/user/BaltBruninieks

BALTAIS BRUŅINIEKS  facebook: https://www.facebook.com/BaltBruninieks

AUTORS: biedrība BALTAIS BRUŅINIEKS

Komentāri (0)  |  2013-09-09 22:47  |  Skatīts: 2840x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ