„Latvisko” dibenlaižu un švakmaņu saraksts top!


  Kā milzīgs jaunums tapis ziņa jeb aicinājums nākamajām Saeimas vēlēšanām veidot  atkal piesaukto „latviešu” nīdēju sarakstu. To veidotu NA, jenoti, zagleristi un ZZS. Tas būtu kā pretstats SC.
  Dažam varbūt ir milzīgs pārsteigums par šo, bet tauta nav muļķe. Pēdējās sabiedrības aptaujas liecina, ka nacionālie koalīcijas kranči ar vairāk kā 5% sabiedrības atbalsta, kas līdz vēlēšanām vēl tikai mazināsies, vēlētājam nav interesanti. Kam gan varētu būt interesanti ļurpaki, kas ik pa laikam nostājas  lepnā pozā, kuru vienmēr pēc tam nomaina otra poza- padevīgs kūkums mugurā un vadošo jenotu roku bučošana? Lupatas neviens neciena. Pat tādas lupatas, kas par savu atšķirību izvēlējušies zobu griešanu, ieraugot krievu bildē vai dzīvā veidā. Tas tomēr ļoti atgādina gļēvulīgu bailīgumu, un kurš gan cerēs savu interešu aizstāvību no gļēvuļiem.
  Jenotiem arvien  lielākas problēmas sagādā arvien lielākie un jaunizveidotie nodokļi un nodevas, kā arī eiro ieviešanas stimulētais cenu kāpums. Precīzi uzņēmēji ir sadzirdējuši jenotu domu, ka cenām nav jāceļas PĒC eiro ieviešanas. Tad nu to dara pirms ieviešanas, jo jenotu valdība ar iecerētajiem jaunajām nodevām un nodokļiem sistemātiski signalizē uzņēmējiem, ka jāveido tuvojošos izdevumus kompensējošie uzkrājumi. Kopumā tas dzīves līmeni neuzlabo, vainīgie zināmi- eiro ieviesēji jenoti, kas vēlēšanās par to samaksās. Interesanti, ka mazie jenoti uz vietām (partijas nodaļās, arī Neretā-vismaz publiski) nav sajūsmā par savu vadību(Dombrovski, Vilku,Zaķi), bet, acīmredzot, nespēj vai negrib lietu kārtību mainīt.
  Zagleristiem vienīgā iespēja atjaunoties – būt maksimāli atšķirīgiem no pārējiem koalīcijā. Pagaidām tas nav īpaši sekmīgi izdevies.  Kam gan interesantas ir jenotu kopijas, kuru vienīgā atšķirība no jenotiem un karogvicinātājiem ir zobu griešana, ieraugot Lembergu  bildē vai dzīvā veidā. Ne velti pēdējās socioloģiskajās aptaujās aug atbalsts jenotiem. Tauta saprot- tiem ir vara, tie var. Nav jēgas balsot par jenotu kloniem, kas izvēlējušies kā atšķirību kaut kādu  fobiju- ruso vai Lemberg-tas vienalga. Galu galā, visi zinām,  ka fobijas ir slimības. Psihiskas slimības. Kas gan lai gribētu, ka viņu Saeimā pārstāv garīgi slimie, kas organizējušies savās psihiski slimo partijās? Protams, nē.
  Rezultāts- visi slimie vienojas vienā bariņā. Vai- vismaz tāda vēlme ir izskanējusi no nodevības apvienības puses. Visi Eiropas dibenlaiži un ar dažādām bailēm jeb fobijām slimie vienojas kopā, jo citas izejas viņiem vairs nav. Visi tie paši, kas tagad koalīcijā neko citu kā tautas apkraušanu ar jauniem nodokļiem un nodevām, miljardu maksājumu saistībām eiro ieviešanas un saglabāšanas sakarā- nevar paveikt.
  Ko gan šajā slimo un vājo bariņā darīt ZZS? Nav saprotams, jo ZZS sevi vienmēr rādījuši kā diezgan samiernieciskus „darītājus”. Vai viņiem vajag tagad pestīt no nepatikšanām koalīcijas slimo un nespējīgo pulciņu? Ieliks Griguli kā vienu no pirmajiem savā sarakstā, pateiks-mēs eiro negribējām, tad nu esam gatavi labot un lāpīt , ko spēsim. Sabiedrība varētu noticēt, kaut reālas darbības no ZZS pret eiro, pašreizējo ekonomisko ārprātu nav bijis. Bet vēlētājs tāpat kā sieviete mīl ar ausīm. Ja dzirdēs sev tīkamo, balsos par ZZS. Ja ZZS teiks, ka iepriekšējā koalīcija idiotu bars(Kāds pamats, redzot valstī notiekošo, tam būtu neticēt?), ar kuru veidot valdību nav iespējams, bet vienīgā alternatīva –sadarbība ar SC, vēlētājs vēl nodomās- varbūt būs kā Rīgā, kur pēc NA  Birka zelta tiltiem un citiem vājprātiem valdošie kaut ar acs kaktiņu redz, ka „lumpeņiem” arī kaut ko vajag atmest. Kaut brīvbiļetes transportā. To gan nespēj novērtēt nespējīgo un fobiju skarto bariņš, kam algas lielas, sabiedrisko transportu nelieto.
Nepieminu šeit plastmasas uzvalciņa valkātāju, kas jau reizes trīs ar skaļu bļāvienu- es nākšu un darīšu pareizi- nācis, bet darījis –kā vienmēr- savai caurajai kabatai, kurā jau miljoni pazuduši. Tiesa, viņš pats, acīm redzot, cer, ka tauta sametīs vēl vienam vaskadrānas ritulim jaunam uzvalciņam, bet tās jau viņa problēmas. Ieteiktu gan labāk padomāt par mutautiņu iegādi asaru slaucīšanai neveiksmes laikā, jo to jau Belokoņs varētu nofinansēt intelekta pētītājam, kam paša intelekts tālāk par apziņu- man vajag amatu un naudu- nav attīstījies. Viņš visdrīzāk  nekā nedabūs, bet procentuāli atdos balsis SC kā līderim.
  Jā, vēlēšanas it kā notiek tautas, sabiedrības labumam, veiksmīgai valsts pārvaldīšanai. Saeimā esošie to nekad nav ne domājuši , ne darījuši. Ne velti tagad impotentie un ar fobijām slimojošie Saeimas pingvīni cenšas saspiesties kopā ar mugurām. Godīgi sakot- nožēlojams skats, kas nemudina tos atbalstīt vēlēšanās.
  Neredzam par ko balsot Saeimas vēlēšanās. Diemžēl. Varbūt tiešām jāaicina balsot tikai par Saeimā nebijušām partijām? Jebkurām, bet nebijušām, kurās nav bijušo Saeimas nožēlojamo pingvīnu. Sliktāk šāda rīcība neko izdarīt nevar. Pēc šīs Saeimas impotentā sastāva- vairs nevar. Ja nu vienīgi sabiedrība pašorganizējas un izveido kaut ko jaunu. Laika tam nav daudz, sabiedrība ir bezcerīga kaut ko mainīt, bet varbūt tomēr? Tā būtu doma par savu, bērnu, mazbērnu nākotni šajā valstī.
Komentāri (0)  |  2013-09-12 00:05  |  Skatīts: 1208x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ