Temīda akla, liksim viņai sadzirdēt mūsu sāpes!


Aicinu visus 21.10.2013., 10:00 uz piketu pie LR Satversmes tiesas ēkas Jura Alunāna ielā 1 ar mērķi likumīgi paust savu viedokli un pieprasīt izskatīt lietas saistītas ar eiro ieviešanas nelikumībām!
Satversmes tiesa atbildēja uz manu iesniegumu un atbilde nepārprotami liek domāt, ka Temīda tomēr ir akla.
Satversmes tiesas atbilde: „Eiro ieviešanas dienu nosaka „Eiro ieviešanas kārtības likuma”3. pants „Eiro ieviešanas diena”. Līdz ar to Jūsu pieņēmums, ka tieši rīkojums Ne. 136. nosaka eiro ievešanas dienu un līdz ar to, iespējams, aizskar Jūsu pamattiesības, acīmredzami nav pamatots. Tā kā Jūsu iesniegtais dokuments acīmredzami neatbilst prasībām, kas likumā noteiktas pieteikumam par lietas ierosināšanu Satversmes tiesā, saskaņā ar Satversmes tiesas likuma 20. panta pirmo daļu un Satversmes tiesas reglamenta 67. pantu tas nav nododams izskatīšanai Satversmes tiesas kolēģijai.”
Te būs links uz „Eiro ieviešanas kārtības likumu”, atrodiet šeit datumu -1. janvāri 2014. gadu - ja varat!
http://m.likumi.lv/doc.php?id=254741
Uzsveru, ka Latvijas Republikas Ministru Kabineta rīkojums Nr. 136 ir vienīgais dokuments, kas nosaka eiro ieviešanas datumu 1. janvāri 2014. gadā! Lūdzu, pārpublicējiet, sūtiet linkus un vienkārši nododiet šo informāciju viens otram par piketu!
Romans Pokovba

KP  pēcvārds:
Romans zināms kā aktīvs visu  anti eiro pasākumu dalībnieks. Cilvēks ar gaišu skatu,  daudzpusīgām zināšanām. VIņš ir izveidojis arī mājaslapu: www.savaldivaldibu.lv , kur sniedz informāciju domubiedriem.

Komentāri (0)  |  2013-10-20 05:27  |  Skatīts: 981x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ