Pieprasām Valda Dombrovska demisiju!


 

Pieprasām Valda Dombrovska demisiju!
2013.gada 26.novembrī biedrība “Grupa A” ir iesniegusi Latvijas Republikas 11.Saeimai (iesniegts ar Latvijas Pasta starpniecību) valdības demisijas pieprasījumu, izsakot neuzticību ministru prezidentam Valdim Dombrovskim.
Demisijas pieprasījumu variet izlasīt, to lejuplādējot savos datoros, nospiežot uz - http://grupaa.files.wordpress.com/2013/11/grupaa_11-saeima_valdibas_demisija.pdf
Grupaa_11.Saeima_valdibas_demisija

Aicinām pievienoties visus, kuri redz to pašu!

Biedrības “Grupa A” valdes priekšsēdētājs Roberts Milbergs

P.S. no Kreisajiem patriotiem.
Šāds aicinājums ir loģisks, jo nevaram uzskatīt, ka 54 nāves ir nepietiekami, lai neļautu galvenajam jenotam turpināt uz ļaužu asarām un bēdām veģetēt savā amatā. Nevar  gaidīt vēl lielāku nelaimi, lai rīkotos tikai tad.  Jāatzīst, ka zināmie juristi šī aicinājuma un pieprasījuma autoru rindās liek cerēt, ka juridiski ar šo iesniegumu viss ir kārtībā.
Nebūtu labi, ja nāktos par masveida slepkavību apsūdzēt un tiesāt esošu valdības vadītāju. Labāk- no amata atstādinātu vai atkāpušos slepkavu, kas sēž ieslodzījuma kamerā un gaida spriedumu. 
Atcerēsimies, ka netīšas slepkavības arī ir slepkavības. Ja veiktas aiz nedomāšanas vai prāta nespējas- tas vainu nemazina.
Secinātais viena administratīvā novada teritorijā liecina, ka pie pēdējiem 54 var pieskaitīt apmēram 200 cilvēkus, kas mums zuda 2009rudens /2010 pavasara periodā Dombrovska rosināto strādājošo pensionāru atalgojuma ierobežojot. Kopā divi ar pus simti... Varbūt pietiek?

 

Komentāri (0)  |  2013-11-26 12:46  |  Skatīts: 913x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ