Demisijas un atbildība.


  Aizvakar vēl publicējām prasību Valdim Dombrovskim atkāpties, vakar viņš jau mums paklausīja. Zolitūdes dēļ. Mēs gan pavā grupas „A” paziņojuma pēcvārdā  minējām citas ļaundarības, slepkavības. Būtībā šobrīd masu slepkava „uzņemas politisku atbildību” un aiziet sēdēt Saeimas krēslā. Liela atbildība un milzīgs sods, vai ne?
  Šķiet mūsu valstī ir vecais labais princips- mazos zagļus liek cietumā, bet lielos ceļ godā. Par slepkavām pat nerunājot- tos ceļ Saeimas krēslos. Par sodu.
  Reāli, kā redzam, soda kā tāda nav. Slepkavība bez nodoma jeb aiz dumības, prāta nespējas –sauciet kā vēlaties. Tā tika izdarīta (Zolitūdes sakarā) demisionējošā premjera Valda Dombrovska un valdošās partijas vadītāja Kampara (2009.gadā-atbildīgā ministra) vadībā. Vēl  līdzatbildīgi slepkavībās ir visi par bardaku būvniecībā balsojušie 2009.gadā Saeimas deputāti. Tos varat redzēt balsojuma izdrukas attēlā zemāk.
 Senais teiciens, ka katram  lēmumam ir sava seja , ir patiess.
Šodien  dažs saka, ka  pēc Dombrovska  jāatkāpjas Ušakovam.  Jā, par līdzdalību 2009.gada 12.jūnija Saeimas balsojumā. Tāpat kā citiem bardaku un bezkontroli  būvniecībā ieviesušiem tālaika deputātiem- tagadējam Valsts prezidentam Andrim Bērziņam , Eirodeputātiem  Sandrai Kalnietei, Krišjānim  Kariņam, Aleksandram Mirskim, no Saeimas augstākajām amatpersonām Dzintaram Rasnačam (vienam no pēdējiem LPSRS jaunkomunistiem), pašvaldību vadītājiem- Ventam Krauklim, Leonam Līdumam.
Atbildība jāprasa par to, ko cilvēks nedarīja vai darīja nepareizi. Atbildību nevar prasīt  par to, ka kaut kas notiek amatpilnvaru  teritorijā  , kaut amatpersonai likumdošanas dēļ nebija nekādu iespēju kaut ko ietekmēt.
 Būvniecībā esošos  darbības nosacījumus 2009.gadā radīja Valdis Dombrovskis un Atis Kampars- likumu un kontroles izmaiņu rosinātāji.
  Konkrētā Zolitūdes objektā  vainīgie vēl būs tie, kas kaut ko ne tā sarēķināja, nepamanīja, neizdarīja.
  Neesam staļiniskā padomju valstī, kad ka tik kādu vainīgo atrast. Pantu piemeklēsim. Dombrovskim, Kamparam un vēl dažiem pants piemeklēts. Bet ne Dombrovski jātiesā par to, ka  bija premjers, bet par konkrētām , būvnieku bezatbildību lobējošām likumu maiņām.
Nevar nevienu sodīt par to, ka  darbojies esošo likumu ietvaros. Likumus veido Saeimā, bet mums pārējiem saskaņā ar tiem jādzīvo. 
 Šis teksts tapa, jo pēc Dombrovska demisijas jeb iesēšanās Saeimas siltajā krēslā atskan prasība atkāpties Ušakovam. Tad nu radās vēlme pateikt viedokli, kāpēc jāatkāpjas Ušakovam kopā  ar 2009. Gada līdzīgi balsojušajiem Saeimas deputātiem. Usākovam nav jāatkapjas tāpēc, ka ir Rīgas Domes vadītājs, kura pašvaldības būvvalde darbojas Dombrovska un Kampara likumu rāmjos. Vajadzētu pamanīt, ka Usākova atbildība- viņš 2009.gadā šos likumu rāmjus pats nobalsoja.
Ušakovs sitams krustā kopā ar Kalnieti, Rasnaču, Mirski, Kariņu, prezidentu Bērziņu ,Līdumu, Kraukli un citiem izdrukā redzamajiem depitātiem-balsotājiem.
Komentāri (0)  |  2013-11-28 04:16  |  Skatīts: 1022x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ