Ukrainas notikumi un Latvija.


  Jau iepriekšējā tekstā par demonstrācijām un to finansēšanu teicām, ka jebkura ilgstoša masu protesta akcija maksā. Atšķirīgi ir tikai tas-  kas maksā. Visi labi zinām, ka parasti maksātājs par to kaut ko grib. Lēti vai gandrīz par velti kaut ko privatizēt, nopirkt. Arī tirgus savu preču tirdzniecībai ir svarīgs.
  Arī janvāra barikādes maksāja (no uzkrātā padomju kopīpašuma- transports, degviela, būvmateriāli- tas tolaik bija sabiedriskais jeb kolektīvais īpašums, ar kuru tad rīkojās ministri(mežsaimniecības atbalsts bija ļoti liels ar transportu, transportu barikāžu izveidei), uzņēmumu vadītāji.
  Šobrīd it kā Ukrainā notiek cīņa starp Ukrainas vietējo varu un Eiropas iztapoņām. Var jau bļaut, ka Janukovičs šāds un tāds, bet atšķirībā no mūsu Bērziņa iecelts visas tautas vēlēšanās nevis simt ļautiņiem sakombinējot mūsu Saeimā.
  To, ko dod Eiropas Savienība, mēs visi kopš 2004.gada labi redzam. Nekvalitatīvu pārtiku, kuras kontrolē reāla darbība mainīta ar pareizu papīru sastādīšanu. Savas valsts ekonomikas degradācija, kad tiek izpārdots pēdējais- uzturēšanās atļaujas kopā ar cenā augošajiem un Latvijas iedzīvotājiem arvien nepieejamākiem nekustamiem īpašumiem.
 Tagad vēl ES grib ieviest „netradicionāliem” jeb kā senāk teiktu- garīgi slimajiem atbalstu, seksuālu izglītību bērnudārzos no 4 gadiem. Grib piešķirt lesbietēm, homoseksuāļiem, biseksuāļiem un transvestītiem īpašas tiesības, ES valstīm, visām bez izņēmuma būs jāpieņem likumi, kuri legalizē viendzimuma laulības.   Viendzimuma pāriem visās ES dalībvalstīs tiks nodrošināta pieeja mākslīgajai apaugļošanai un surogātmāšu izmantošanai. Būs jābūt garantētām sapulču brīvībai un ideju sludināšanai
visa veida netradicionālajām dzimumattiecībām un tam jākļūst kā naida balsij, kura varētu likt apklust visiem, kuri kritizē netradicionālās dzimumattiecības. Pie tam Eiroparlaments vēlas ES dalībvalstīs pielietot dubultstandartus: neierobežotu vārda brīvību visai geju
kopienai, bet ierobežotu vārda brīvību iespējamiem kritiķiem.
   Tas viss ir saprotams, jo ES sevi parādījusi kā normāliem cilvēkiem nedraudzīgs veidojums. Tad šie pretējie normālajiem cenšas ieviest savu kārtību.
  Arī ekonomiski ES ir uz bezdibeņa malas balansējošs veidojums, kuras nākotne līdzīgi kādreizējai PSRS ir atkarīga no spējas „aprīt” citas , ekonomiski pilnvērtīgas valstis, kurās varēs tad sagrābt īpašumus, pārņemt tirgu savu preču tirdzniecībai. Jo ir acīm redzami, ka ES vecajām valstīm ar dažādām līgumu atrunām un citu ir plašākas iespējas sevi aizstāvēt un dzīvot uz  citu „ES vienlīdzīgo valstu” rēķina.
  Latvijā šobrīd ir dažāda attieksme pret Ukrainā notiekošo. Ir ļaudis, kuri saprot, ka Janukovičs ir nesimpātisks, tomēr kaut kāda cerība neatkarīgai Ukrainai ( viņš nesimpātiskāks tāpat kā jebkurš Latvijas jenotu spices cilvēks, kuru atbalstīt nerautos neviens Latvijas iedzīvotājs, tikai mēs Latvijā esam sapratuši, ka jebkurš jenots mūs pārdos Briselei par jeb ko, bet Ukrainā ļaudis saprot, ka, nogāžot Janukoviču, netīkamā ES būs klāt). Ir ļaudis, kuri atbalsta ES finansētos „opozicionārus”, jo grib lai Ukraina ir ES, lai būtu ko ES izsaimniekot.
  Būtībā mēs Latvijā varētu atbalstīt Ukrainā notiekošo, ja domātu apmēram šādi:
1)      Mēs esam ES un ārā ,atšķirībā no PSRS, tiksim tikai ar daudz lielākiem zaudējumiem,
       2) Mēs saprotam, ka ES var turpināt eksistēt tikai aprijot spēcīgas un ražojošas valstis,
       3) Mēs gribam, lai ES aprij Ukrainu , to izlaupa, dodot iespēju mums padzīvot ES bez tās kraha (izjukšanas),
       4)  Mums ir vienalga, ka par ES algotie ielu bandīti dedzina Ukrainas miličus, kuriem ir sievas, bērni , jo tas ir ceļš uz mazliet ilgāku Latvijas eksistenci ES sastāvā, attālinot ES sabrukumu, kas būs traģiski smags Latvijai kā nenozīmīgai ES guberņai.
  Tā varētu domāt loģiski domājošs cilvēks, kurš neredz iespēju Latvijai atgūt neatkarību no ES okupācijas, tādēļ  grib dzīvot kā vergs, kura bērniem drīz liks bērnudārzos masturbēt no 4 gadu vecuma un citus ES jaunievedumus apgūt.
  Savukārt visiem citiem ,kas vēl redz iespēju Latvijai atgūt neatkarību no ES, ir jāatbalsta Ukrainas likumīgi ievēlētā vara pret tiem, kas sev atbalstu likumīgā veidā- civilizētās vēlēšanās nevar gūt, tādēļ ar ES naudu finansēti ir gatavi pilsoņu karam  Ukrainā, cilvēku nāvēm. Normālam cilvēkam tas nav saprotams, kā var kaut  ko gribēt, vēlot otram nāvi. Par to nav jābrīnās- arī Latvijas eksprezidente savā lielmanībā savulaik pārkāpa amata pilnvaras un citvalstu varenajiem apsolīja LV karavīru sūtīšanu melīgās (Irāka- neesoši masu iznīcināšanas līdzekļi) iekarošanas kampaņās. Šī Kanādas vecenīte ir reāli vainojama Irākā kritušo LV karavīru nāvē, ir viņu slepkava. Kūciņu rijēja uz valsts rēķina- vienaldzīga slepkava. Tāds cilvēks pārstāvēja Latvijas valsti pasaulē.
Lai šādi kūciņu rijējiu- vienaldzīgu valsts iedzīvotāju slepkavu (arī Valdis  Dombrovskis, Ģ.V.Kristovskis, E.Repše, S.Āboltiņa un citi) un viņu līdzinieku Ukrainā viepļi nepārstāvētu valsti, ir vērts padomāt. Mūsuprāt, tās slepkavu veidotās barikādes ir ļaunums demokrātijai, un nav atbalstāmas, lai Kanādas pensionāres- slepkavas līdzinieki , kam uzspļaut tautai, nenāk varas amatos un akli nekalpo Briselei.
 Savukārt tiem, kas uz putām lūpām aizstāv "demokrātiskos" slepkavas Ukrainā, vajadzētu padomāt. Sabiedrība Latvijā ļoti nemīl jenotu bandu, aplokšņdakterīša baru, pseidolatviskos eiropeiskos karogplivinātājus un citus Saeimā. Varbūt šī
Ukrainas pieredze ir pārņemama Latvijā, lai nevis ar begalīgiem mītiņiem, bezrezultāta balsošanām manabalss.lv
mēģinātu kaut ko ietekmēt, bet citādi? Ko gan par demokrātiju teiktu demisionējošais jenotkāmis, ja viņam demokrātiski, pēc Ukrainas parauga- uzmestu Molotova kokteili? Ar armatūrām bruņoti ļaudis S.Āboltiņai braucot auto- "demokrātisko" Molotova kokteili. Vienkārši un demokrātiski  ,skatoties uz mūsu valdošo sajūsmu par notikumiem Ukrainā, pārņemot Ukrainas pieredzi, vēršoties pret valdošajiem neliešiem. Neko vairāk- kā Ukrainā. Lai tad pamēģina kāds kaut pirkstiņu piedurt "demokrātiskajiem" Molotova kokteiļu metējiem! Valdošajiem jāatkāpjas, jo demokrātiskajiem  ir jāuzvar. Ja mazliet palīdz kāds dzīvs sadedzināts politiķis, tad tas būtu pat godīgāk kā Ukrainā. Lai deg atbildīgie nevis pie valsts ekonomikas nebijušie policisti, vai ne? 1:1 kā Ukrainā, un pat mazliet godīgāk.   Lai nevēlamie demokrātiski sadeg, vai ne?
Komentāri (0)  |  2014-01-25 11:50  |  Skatīts: 879x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ