Ir reģistrēts partijas PPR saraksts Eiropas parlamenta vēlēšanām!


21.martā Centrālā Vēlēšanu komisija apstiprināja visus četrpadsmit iesniegtos sarakstus Eiropas parlamenta vēlēšanām.

Eiropas parlamenta vēlēšanās kandidēs arī partijas 'Par prezidentālu republiku" cilvēki savā, atsevišķā partijas sarakstā.

Sarakstā uz vietām Eiroparlamentā kandidē:

1. Augusts Kūravs
2. Margots Rotbergs
3. Margarita Visocka
4. Marija Rubcova.
5. Andris Liepiņš
6.Inga Šķutāne
7. Natālija Vecgaile

"Par prezidentālu republiku"

priekšvēlēšanu programma.

Laiks rīkoties! Kopā mēs varam!

Partijas „Par Prezidentālu republiku” (PPR) programma ir tuva Eiropas Konservatīvo un Reformistu grupas Prāgas deklarācijas pamatprincipiem. Savu vietu PPR Eiropas Parlamenta darbā paredz tieši šīs grupas ievaros. Mūsu galvenais mērķis ir sasniegt un nodrošināt Latvijas valsts un tautas labklājību Eiropas savienības turīgāko valstu līmenī.
Drošība.
Politiskā situācija pasaulē šodien kā galveno liek realizēt Eiropas, tai skaitā, Latvijas drošības jautājumu. Reakcijai uz jauno demokrātiju apdraudējumu jābūt nekavējošai un asai. Situācija diktē ātru un efektīvu drošības organizāciju EDSO, NATO, ANO rīcību un sadarbību, izveidojot „Pasaules drošības štābu”, lēmumu pieņemšanai un rīcības koordinēšanai Eiropas kolektīvās drošības nodrošināšanai.
Uzņēmējdarbības vide.
Panākt vienlīdzīgu attieksmi pret dalībvalstīm uzņēmējdarbības vides uzlabošanai, lai valdītu taisnīga konkurence, mazs regulējums, relatīvi zemi nodokļi, maza valsts pārvalde, lielāki Eiropas fondu maksājumi jaunajām dalībvalstīm, t.sk., vismaz vienādi platību maksājumi lauksaimniekiem. Kā prioritāti noteikt Latvijas infrastruktūras attīstīšanu t.i. autoceļi, dzelzceļa savienojums ar Eiropu (Rail Baltics), tas ir tūrisms, tas ir kravu pārvadājumu tranzīts, tās ir jaunas darba vietas. Jānovērš tirgus kropļojumi un vietējo produktu izspiešana no Latvijas.
Energodrošība.
Latvijai un Eiropas savienībai ir nepieciešama ilgtermiņa enerģētikas politika, kas nodrošinātu pilnīgu enerģētisko neatkarību no Krievijas. Racionāli izmantojot vietējos resursus un piesaistot ES finansējumu enerģētiskās drošības un alternatīvo enerģijas avotu izveidei, Latvija var gūt nozīmīgus panākumus mūsu valsts un Eiropas enerģētiskās neatkarības nostiprināšanā.
ES ģimene.
Eiropas līmenī aizstāvēsim ģimeni kā pamatvērtību.
ES reforma.
Eiropas savienības pārvaldes izdevumi ir pārāk lieli un lēmumu pieņemšana lēna. Izdevumi jāsamazina un lēmumu pieņemšanas ātrums un caurspīdīgums jāpalielina. Mēs esam pārliecināti, ka tas ir izdarāms!
Neatkarība (Suverenitāte).
ES būt kā līdztiesīgu nacionālo valstu savienībai. Mēs esam stingri pret centieniem to pārveidot par federatīvu valsti. Mums pašiem ir jābūt saimniekiem un noteicējiem savā valstī!

Komentāri (0)  |  2014-04-07 10:28  |  Skatīts: 901x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ