Vecās partijas zaudē demokrātiju. Latvijā briest revolūcija?


Var visādi slēpt informāciju un apgalvot, ka viss ir mierīgi, taču daži notikumi ir kā ar negaisa prognozi. Jūs varat neredzēt lietu un vēju, taču ir zīmes, proti, ja pie horizonta redzam tumšus mākoņus un tie tuvojās, mēs gatavojamies negaisam un tas atnāk. Pārdomās par negaisam līdzīgām zīmēm gribu padalīties punktos zemāk.
 
Zemessargi ar stekiem dosies pret Krievijas tankiem? Domāju, ka nē. Tātad steki domāti mums, cienījamie, Latvijas iedzīvotāji. Nākamais punkts vēl interesantāks.
 
Šaubos, ka lietotas mašīnas, ko būtisku nodarīs Krievijas armijai, taču pa mūsu bezceļiem, šī karatehnika ātri sasniegs mūsu ciemus un apspiedīs jebkuras fermas dumpi.
 
Cenu kāpums vienmēr tiek uztverts ar nemieriem, taču šoreiz cenu kāpumu valdība vēlas paātrināt, kaut gan cenu kāpumam par elektrību nav pamata, ir tikai politiskā kaprīze.
 
Cenu kāpums elektrībai ir nākamā krāpšanas shēma sarakstā aiz minimālo algu palielināšanas, tā vienīgais mērķis valsts kases palielināšana, lai sagrabinātu naudu krīzei, kas vienlaikus gan nodrošinās vecu partiju deputātu un viņu atbalstītāju šiko dzīvi krīzes laikā, gan nodrošinās apspiešanas līdzekļus pret tiem, kas nav ar mieru ciest nabadzību dēļ šauras personu grupas politiskām kaprīzēm.
 
Policija pūļa savaldīšanai par 314 000 eiro pirks ūdensmetēju. Pēdējais piliens, kas liek domāt, ka vecas partijas zaudē demokrātiju.
Ūdensmetējs pēc NATO ieroča pret Krievu zaļiem cilvēciņiem neizskatās, īpaši tāpēc, ka tas būs policijai, nevis bruņotiem spēkiem. Tātad arī ūdensmetējs paredzēts pret mūsu valsts pilsoņiem. Un tas viss tiek pirkts krīzes laikā atgādinot un pārspējot projektu "Nacionālā bibliotēka", kurš tika pieņemts ar varu iepriekšējas krīzes laikā un pasniegts pēc principa  - pieņemiet un samierinieties!
 
Var būt es kļūdos un es ceru, ka kļūdos, taču, saliekot kopā iepriekš minēto, man zūd ticība vecu partiju demokrātijai un pieaug bailes no revolūcijas. Tāpēc es ieteiktu veidot dzeramā ūdens un konservētas pārtikas krājumus, kaut vai ziemas pārvarēšanai.

Romans Pokovba 
 
Komentāri (0)  |  2014-08-28 02:25  |  Skatīts: 839x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ