Ārlietu zilums un valsts drošība.


  Kā zināms, tagad Latvijā ir vēl viens  publiski zināms „zilējošais”. Daži saka, lai  tak tie Dieva apdalītie dara ,ko grib. Viņi nevienu neaiztiekot. Publiski cik tad ir to, kuri mums zināmi- Rinkevičs, Streips, vēl daži. Pārējie dzīvo klusi un neplātās. Kāpēc?

  Manā dzīves pieredzē ir bijis tā, ka tēva vadītajā darba vietā bija viens labi zināms „zilējošais”. Tā ka tēvs vadīja izglītības iestādi, tad pie viņa (tas bija  vēl padomju laikā) brauca kontrolējošās iestādes, kas informēja par iespējamām problēmām, kas var notikt, pārbaudīja šaubīgo kadru „zilējošo”.
  Tātad, gadiem ejot „zilējošie” pāriet pie arvien jaunākiem partneriem, kas turpinās ar pedofiliju jeb mazgadīgo izmantošanu. Kāpēc? Jo pilngadīgiem „zilējošajiem”, kas ir gados jauni un pievilcīgi, ir iespēja tikt pie  tādiem pašiem partneriem, bet vecējošajiem atliek  pārorientēties pie gados jaunākiem un nepilngadīgiem, kurus spēj ieinteresēt ar savu prātu, hobijiem un citu.
  Tātad, potenciāli visi vecējošie „zilējošie” ir sabiedrībai bīstami kā mazgadīgo pavedinātāji. Atcerēsimies, ka pirmā seksuālā pieredze ir ļoti svarīga seksuālās orientācijas veidošanā.
 Kāpēc virsrakstā pieminēta valsts drošība? Jo valsts amatos esošie vecējošie „zilējošie” kļūst arvien vairāk ievainojami. Retās viendzimuma kopošanās (kā A.Kaimiņa Suņubūdā par sevi teica Streips-  pārtraukums ilgāk par gadu) un tā radītā psiholoģiskā nestabilitāte rada augsni tādu „zilējošu” ārlietu  uzpirkšanai. Viens smuks nēģerpuika no ASV sagādāts-  ārlietu virsvadonis pateicībā varbūt ieliek melnajā sarakstā trīs vecējošus krievu fonogrammu mutes plātītājus. Vēl viens smuks puisītis, atkal jauns veikums ,kas Latvijas valstij ir kaitīgs, bet vajadzīgs varbūt kādai citai valstij. Šādas publiskas personas nevar aicināt uz savu guļamistabu vidusskolēnus, jo tas var publiski  kļūt zināms, bet pedofilija vēl joprojām Latvijā ir noziegums. Tātad- ļoti labvēlīga augsne citvalstu ieinteresētiem dienestiem, lai izmantotu augstus Latvijas ierēdņus, ļaujot viņiem dabūt to, kas citādi gŗūti sasniedzams.
  Šobrīd Rinkeviča palikšana amatā ir signāls Latvijas sabiedrībai, ka esošā valsts vara pieļauj augstā amatā atrasties personai, kas ir ļoti viegli uzpērkama, kas ir potenciāls apdraudējums valsts drošībai.
  Arī esošā demogrāfiskā situācija valstī liecina, ka mums vajag vairot tautu nevis publiski valsts varai dot signālus sabiedrībai, ka demogrāfiskās problēmas valsts varas augstāko ešelonu neinteresē, ka Latvija ir poligons „zilējošo” priekam. Nedomāju, ka Latvijas heteroseksuālā sabiedrības daļa ir gatava ražot gados arvien jaunākus partnerus „zilējošo” izpriecām.
  Jebkuršs "zilējošais" augstā valsts amatā ir potenciāls valsts nodevējs. jautājums, vai 'un kā viņa vājības izmantos citvalstu specdienesti savās interesēs.
iesaku papētīt ārlietu resora darbību pēdējā vadītāja laikā, pievēršot uzmanību pēkšņām darbībām, kas satricina Latvijas ekonomiku, grauj sabiedŗibas uzticību valsts varai kā aizsargājošai,  valsts iedzīvotāju interesēš strādājošai. Arī tiesībsargājošām iestādēm.
 Savukārt sabiedrības pārstāvjiem iesaku uzmanīt savus jaunos un mazgadīgos tuviniekus no pasākumiem, kuros piedalās  zināmie "zilējošie".
Komentāri (0)  |  2014-11-06 14:33  |  Skatīts: 1076x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ