Pasākumi pret eiro ieviešanu 31.janvārī.


2013.gada 31.janvārisšajā dienā Saeimas deputāti plāno iznīcināt nacionālo naudu – latu un līdzīgi kā 1940.gadā, pāriet uz pārnacionālu valūtu, pār kuru mums vairs nebūs nekādas kontroles. Rubļu vietā šoreiz būs euro. Maskavas vietā šoreiz būs Brisele. Un „Padomju Sociālistisko Republiku Savienības” vietā šoreiz būs „Eiropas Savienība”. Ardievu, brīvā Latvija…

...
Komentāri (0)  |  2013-01-28 00:16  |  Skatīts: 1095x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Lekcija par eiro.V.Zakrevskis 22.01.2013. Svaiga!


Visiem tiem, kas grib zināt, bet nevis akli ticēt publiski apgalvotajam, tiek piedāvāts šī priekšlasījuma video.
Runā Vilnis Zakrevskis par eiro mītiem un realitāti. Stundu garš ieraksts pacietīgajiem un zinātkārajiem. Balstīts uz faktiem, skaitļiem. Skatiet, klausieties, domājiet.! Viļņa Zakrevska veidotā mājas lapa ir ...
Komentāri (0)  |  2013-01-26 09:52  |  Skatīts: 1458x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vienlīdzības pieprasījums viedokļu atbalstā.


Šodien biedrība ”Latvija par latu” iesniedza Valsts Kancelejā „Eiro ieviešanas koordinācijas padomei” adresētu iesniegumu par valsts līdzekļu taisnīgu sadali eiro ieviešanas jautājumu skaidrošanā. Kāpēc ar eiro saistītus jautājumus ir privileģēti publiski skaidrot tikai eirooptimisti? Pie tam par visu valsts iedzīvotāju kopīgo naudu. Eiroskeptiķi arī var to darīt.
...
Komentāri (0)  |  2013-01-25 02:09  |  Skatīts: 1020x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Biedrība „Latvija par latu” ir piereģistrēta Uzņēmumu reģistrā.


Šodien no UR saņemti jaundibinātās ,vairāku organizāciju iecerētās(arī Kreiso Patriotu)  un vēl vairāku organizāciju atbalstītās biedrības „Latvija par latu” reģistrācijas dokumenti. Tā tikko no UR ziņu deva Andris Orols.
 Reāli šonedēļ sākas darbs pie referenduma jeb tautas nobalsošanas likumprojekta jeb ierosinājuma izstrādes. Notiek konsultācijas ar speciālistiem  par formulējumu, CVK darba zinātājiem- par labāko risinājumu. Jo šoreiz mūs neinteresē atšķirībā no pēdējiem trim referendumiem, kuriem parakstus vāca un pat balsoja, darbība, sabiedrības uzmanība, bet gan reāls rezultāts- eiro ieviešanas nepieļaušana jeb tāda kā uzsišana pa jenotu pirkstiem, lai rimstas. Mums nevajag kļūt slaveniem  kā valstij ar premjeru, kas par sievas un draudzenes ietaisītajiem miljonu parādiem pārdod valsts neatkarību un mūs visus.

...
Komentāri (0)  |  2013-01-22 01:29  |  Skatīts: 1581x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Šobrīd notiekošais ārpus Saeimas-kurp iet, kurp iet nav vērts?


Vispirms par vakar reģistrācijai iesniegtajiem dokumentiem vēl vienai biedrībai „Latvija par latu”. Šo biedrību kopīgi izveidoja sestdien Antiglobālistu, GCC, Kreiso patriotu un Autonomās pretošanās kustības cilvēki. Informēti par pasākumu un aicināti tika vēl arī citi, kaut ne tas ir svarīgākais. Lai piedalīties un darītu to aktīvi, dibinātājos noteikti nav jābūt. Tas netraucē pēc tam atbalstīt ieceres praktiski. Šī biedrība tapa tādēļ, ka izpētot esošos likumus, tika konstatēts-likumdošanas iniciatīvas ar tautas nobalsošanas palīdzību var rosināt partijas vai  biedrība ar vismaz desmit dibinātājiem. Neviena mūsu organizācija nav partija. Dažas negrasās par tādām kļūt, Kreisie patrioti noteikti kļūs, bet risinājumu pretdarbībai eiro ieviešanai vajadzēja uzreiz, tagad. Tādēļ  tapa biedrība- instruments ,kas ietekmētu ar sabiedrības atbalstu iecerētos valdības mērķus pārdot mūsu valsti.
...
Komentāri (0)  |  2013-01-15 07:28  |  Skatīts: 920x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Latvijas politikas meļu plāni mums ir zināmi! Sekosim notikumiem un neticēsim!


Šodien, pateicoties Saeimas opozīcijā esošajai Zaļajai partijai, mums ir kļuvis zināms precīzs valdības sagatavots  mūsu smadzeņu skalošanas plāns. Tas, kā skaidrot mums ,ka mums neizdevīgais eiro ,kas ir izdevīgs apsolīto amatu dēļ Vienotības un Latvijas Bankas spicei, ir ieviešams. Interesanto valdības smadzeņu skalošanas dokumentu pārpublicējam.
...
Komentāri (0)  |  2013-01-11 06:36  |  Skatīts: 998x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Interesanta LKR raidījuma video par eiro..


Skatieties, domājiet! Raidījumu vada Tālis Tālbergs.
Raiīdījumā- diskusijā piedalās
Jānis Ošlejs - Ekonomists
Sergejs Ancupovs - Nacionālo Resursu institūta direktors
Vilnis Zakrevskis - Inženieris, uzņēmējs un ekonomists
Radio mājas lapa; šeit:
...
Komentāri (0)  |  2013-01-10 06:35  |  Skatīts: 1152x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Uzrunājot (Zatlera) Reformu partijas biedrus, deputātus.


  Dzīve  bieži viss notiek kā vecajā Māteru Jura romāna „Sadzīves viļņos” nosaukumā Tad esam  augšā, tad apakšā ,tad varbūt atkal augšā. Ja kuļamies kā vardes pa krējuma kannu, līdz sakuļam sviestā un var sēdēt uz stingra pamata. 

...
Komentāri (0)  |  2013-01-03 12:39  |  Skatīts: 830x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vajadzīga praktiska palīdzība pasākumos pret eiro! Info tiks papildināta!


Nepieciešama palīdzība janvārī notiekošos pret-eiro vērstajos pasākumos.

1. Protams, piedalīšanās tajos.
Pasākumi:
Mītiņš 31.janvārī 8:30-10:00 pie Saeimas (laikā un dienā, kad paredzēts galīgais balsojums par eiro ieviešanu,.laiks var mainīties, mainotes Saeimas darba kārtībai). Pasākumu organizē un piedalās Antiglobālisti, GCC, A
...
Komentāri (0)  |  2012-12-31 02:14  |  Skatīts: 889x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Maskavas komanda Saskaņas Centram- eiro Latvijā jāievieš!


Saskaņas Centrs(SC) visu laiku Saeimā cīnījies pret eiro ieviešanu.Draudēja bloķēt likumu par eiro ieviešanu, rīkot referendumu, utt. Bet te pēkšņi 28. decembra rīta intervijā Latvijas radio SC vadonis Urbanovičs paziņoja, ka uz referendumu neaicinās.Tautas vairākums esot valdošo koalīciju ievēlējis, un lai tā tik strādājot. Interesanti, tad, kad bija nepārprotami skaidrs, ka vairākums noraidīs otro valsts valodu, SC referendumu atbalstīja.Tagad, kad vairums sabiedrības vēlētos tautas nobalsošanu par eiro,  un visticamākais rezultāts būtu tāds, par kādu it kā Saeimā SC cīnās, iepriekš solītais tiek aizmirsts. Arī Saeimas atlaišanu SC nerosinās. Ironiskā tonī Urbanovičs vēl noteica: Paši vēlējāt, tagad izbaudiet! Ņemot vētrā SC sakarus ar Maskavu, visticamākais, ka no turienes saņemta komanda-Euro nebremzēt! Jo tas atbilst Krievijas interesēm. Latvijas izpirkšanai nekontrolēti drukātie eiro, atšķirībā no lata, ir daudz izdevīgāki. Latvijas ekonomiska novājināšana tāpat nesatrauc ne SC, ne Maskavu. Viņu tālejošiem mērķiem tas var būt pat  izdevīgi. Nesaskaņas valdošo vidū dod iespējas SC pārdot savas balsis un daļēji ietekmēt politiku. Kā, piemēram- atcelt tautības ierakstus pasēs.Sociālistiskie un liberālie internacionālisti bija vienprātīgi.

...
Komentāri (0)  |  2012-12-30 01:04  |  Skatīts: 1049x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] 8 [9] |