Indulis. Starp diviem saullēktiem. Grāmata.


" Katram ir kāds nepateikts vārds, kurš liek samulst un uz mirkli ielūkoties pašam savā  dvēselē. Grāmatā apkopotas romantiskas esejas par to, ko varētu just divi mīloši cilvēki. Kāds teiks- tas ir tikai sapnis. Bet tikai gaišs sapnis mums kaut uz mirkli  liek kļūt labākiem."    
                                                                                                                            Indulis Burka.

Neretā, kultūras namā, 11.decembrī cilvēki pulcējās, lai tiktos ar grāmatas " Starp diviem saullēktiem"  autoru Induli Burku. Skrīverieti, kuru gan Neretā ļoti labi pazīst, un tikšanās laiks pagāja kā labiem paziņām, sarunājoties par grāmatu. Izdevums pilnībā ir autora veikums-makets, fotogrāfijas, teksts. Vienīgi tipogrāfijā pie iespiedmašīnas laikam nav stāvējis. Cienījams veikums.Grāmatas tapšanā lielu atbalstu un darbu ieguldīja arī autora sieva Sanita. Asistējot fotogrāfam, kad ne jau tikai fotoaparāts un modelis vien nosaka darba rezultātu. Grāmatas tapšanā piedalījās sešas modeles. 
Pati grāmata ir 72 lappušu biezs eseju un fotogrāfiju krājums. Eseju tematika- daba un attiecības, bet foto- sievietes dabā. Teksts ir jālasa, bet foto jāskatās. Interesanti un pārdomas rosinoši.
Uz pasākumu autors bija atvedis lielformāta fotogrāfijas-gan no krājumā iekļautajām, gan citas. Bija iespēja salīdzināt, kā mainās fotogrāfijas dažādos lielumos. Arī vairākas esejas skanēja autora izpildījumā.  Saullēkti nav pirmā grāmata, bet jau otrā pēc izdevuma "Nepateiktie vārdi".
Vakara gaitā sirsnīgā atmosfērā uzzinājām gan jautrus faktus no grāmatas tapšanas brīžīem, kā arī autora apliecinājumu savai mīlestībai pret Neretu. Ne tikai Susējā makšķerējot kopš bērnu dienām.  Neretā ir otrās Induļa Burkas aizraušanās- makšķerēšanas viena no veiksmīgākajam upēm Susēja.
Pašu grāmatu var dabūt pie Induļa Burkas, sazinoties ar  viņu ,bet Neretā ir atstāti grāmatas eksemplāri pie autora radinieces ,pensionētās skolotājas Ausmas Burkas,kur arī grāmata iegādājama. Kā redzam, mums ,neretiešiem, ir iespēju vairāk kā citiem! Interesējieties, lasiet! Ja dzirdat par tikšanos ar šīs grāmatas autoru, aicinu  aiziet .Būs interesanti, saistoši. Arī grāmatu varēs dabūt, paņemot līdzi  maciņu.
 Kontakti ar autoru: Llai dabūtu grāmatu, sarunātu tikšanos līdzīgi Neretā notikušajai: tel.26411093(Indulis Burka) www.staburags.lv
                                         
 
                                                                          Grāmatas vāka attēls.
Pasākumam bija arī otra daļa,kad sadarbībā ar Sarkano Krustu un kafijas "Merild" ražotāju Neretas puses vientuļie pensionāri saņēma pa bezmaksas kafijas pakai siltam malkam ziemas vakarā vai no rīta, iesākot dienu! Paldies Sarkanajam Krustam un "Merild"!
Komentāri (0)  |  2012-12-16 01:04  |  Skatīts: 1613x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ