Vajadzīga praktiska palīdzība pasākumos pret eiro! Info tiks papildināta!


Nepieciešama palīdzība janvārī notiekošos pret-eiro vērstajos pasākumos.

1. Protams, piedalīšanās tajos.
Pasākumi:
Mītiņš 31.janvārī 8:30-10:00 pie Saeimas (laikā un dienā, kad paredzēts galīgais balsojums par eiro ieviešanu,.laiks var mainīties, mainotes Saeimas darba kārtībai). Pasākumu organizē un piedalās Antiglobālisti, GCC, A
utonomā pretošanās kustība, "Kreisie patrioti" un citas organizācijas. Aicināti visi publiski APLIECINĀT SAVU PIEDALĪŠANOS UN ATBALSTU (organizācijas) , lai redz, ka esam vienoti! Individuāli visus, kas tajā laikā ir Vecrīgai tuvu, aicinu atrast laiku kaut uz 5-10-15 vai 20 minūtēm, lai būtu kopā ar piketētājiem. Arī 20 minūtes Jūsu laika ir vērtība, tās noderēs. ja vairāk laika ir- brīnišķīgi!

Ir ziņas par pasākumu 20.janvārī Rīgā Doma laukumā, bet par to pagaidām -gandrīz klusums. Esiet modri un gatavi piedalīties!

Aicinam uz tiem pasākumiem,kuru orgaanizētājus zinam, arī pasākuma mērķus. Tie, kas grib popularizēt savu veikumu vai ieceres, aicināti iepazīstināt ar sevi un pasākumu iecerēm, mērķiem.


2.Vajadzīga cilvēka, kurš dzīvo Igaunijas robežas tuvumā, tur regulāri ir, vai gatavojas uz turieni braukt palīdzība.

   Sīkāka informācija-A.Bajinska kontaktos (šeit-mājas lapas kontaktu daļā -e-pasts) pieejamo izmantojiet, lai sazinātos.Vēlams-steidzīgi vismaz par iespēju kādam būt Igaunijā, pēc īsas vizītes savās darīšanās atgriežoties Latvijā. 

A.B.
Komentāri (0)  |  2012-12-31 02:14  |  Skatīts: 889x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ