Uzrunājot (Zatlera) Reformu partijas biedrus, deputātus.


  Dzīve  bieži viss notiek kā vecajā Māteru Jura romāna „Sadzīves viļņos” nosaukumā Tad esam  augšā, tad apakšā ,tad varbūt atkal augšā. Ja kuļamies kā vardes pa krējuma kannu, līdz sakuļam sviestā un var sēdēt uz stingra pamata. 
  Jūsu partija gandrīz kā Antiņš uz zelta zirga iejāja Saeimā pēc savām balvām-deputātu mandātiem. Tad kritums, un šobrīd jau ,ja vajadzētu vēlēt Saeimu, RP netiktu deputātu krēslos.
  Šodien  RP koalīcijā izņemot savu ministru kūrētos jautājumus ir paklausīgi koalīcijas partneri, bet arī ministri koalīcijā netiek atbalstīti. Tātad, jūs nenovērtē ne Vienotība, ne NA, bet izmanto, lai paveiktu viņu iecerēto. Izskatās, ka šī Saeima jūsu partijai būs pēdējā, kurā lēmāt, piedalījāties. Vai tas jūs apmierina?
Vai ir vērts mēģināt sasaukt partijas Rīgas nodaļas sapulc no aeptiņiem simtiem savācot tikai mazliet virs piecdesmit?  Acīmredzot,  ierindas reformisti vairs netic, ka viņi Kut ko var izdarīt, paveikt, bet imitēt darbību un rosīšanos vienkārši negrib.
Tomēr, jums ir iespēja. Atdzimt kā partijai, varbūt pat kaut daļēji atgūt tautas un sabiedrības cieņu. Kā? Tūlīt pateikšu. To variet tieši jūs, un neviens cits. Līdzīgi kā jūsu partijas vadītājs Zatlers savulaik atkal ieguva otro elpu politikā- darot to, ko vēlas sabiedrība, vēlot labu savai valstij. Sabiedrība šobrīd vairākumā negrib eiro, un jums partijas sapulcēs, deputātiem balsojumos ir iespēja otrreiz lemt  kopā ar tautu, iedzīvotājiem. Jā, lemjot un balsojot pret eiro ieviešanu. Tā ir jūsu iespēja, jūsu pēdējā cerība politikā, jo tas, protams ,nedos jūsu partijai vairākumu Saeimā, bet tas dotu pašu jums kā partijai galveno- nākotni un jēgu pastāvēt arī pēc šis Saeimas termiņa beigām.  Padomājiet, vai jums to vajag, vai to gribiet?
Nav jāveic varoņdarbi, nav jānes personīgi upuri, bet tikai jānobalso pret eiro.
P.S. Saprotu, ka ir it kā muļķīgi un neloģiski aicināt citu partiju, kuras rindās nekad nebūšu, darīt lietas, kas palīdzētu tai pastāvēt un tupināt darboties. Tomēr, šoreiz darot manis ieteikto un glābjot RP no pazušanas nebūtībā ar manis ieteikto, Jūs izdarītu labu mūsu valstij un tautai. Arī man. Šādā brīdī latviskais prieks, par to, ka jūs dariet visu sev slikto, nebūtu labs arī man personiski, manai ģimenei. Izmantojiet šo pēdējo iespēju atgūt sabiedrības cieņu!
Ainārs Bajinskis

Komentāri (0)  |  2013-01-03 12:39  |  Skatīts: 830x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ