Vilki aitu drēbēs, jeb – kā eiroskeptiķus padara par eirooptimistiem un antiglobālistus par globālistiem..


…Pēc viņu darbiem būs viņus pazīt…”
Latvijā jau 20 gadus valdošajai politiskajai elitei, kura Latviju ir nometusi par kājslauķi visai pasaulei, būtu ļoti neizdevīgi, ja patriotiskas organizācijas ar eiroskeptisku un antiglobālu ievirzi kļūtu spēcīgas, nāktu pie varas un ietekmētu procesus valstī. 
Kā ietekmēt šīs organizācijas? Vispirms var būt mēģinājumi izmainīt šo organizāciju virzību. Ja tas neizdodas, tad var būt mēģinājumi šādas organizācijas iznīcināt. Organizācijās var tikt iefiltrēti (vai laika gaitā savervēti, uzpirkti, ietekmēti) aģenti, kuri līdz zināmam brīdim nedod par sevi manīt. Vajadzīgajā brīdī viņi var uzsākt intrigas, šķelšanu, musināšanu un citas ideoloģijas ieviešanu. Šīs citas ideoloģijas ieviešana ir galvenais mērķis, jo izmainot ideoloģiju, organizācija kļūst līdzīga pie varas esošajām grupām.
Kā vislabāk un nemanāmāk izmainīt organizācijas virzienu? Piesūtot klāt šādas organizācijas līderiem vajadzīgos cilvēkus, kuri nesteidzoties, ilgākā laika posmā draudzīgi „iečukstēs” ausī „pareizākos” risinājumus. Mainoties tieši organizāciju līderu pasaules uzskatam, mainās arī organizācija. Paralēli parasti notiek arī ierindas biedru apvārdošana – sava elektorāta veidošana.
Kas notiek, ja šādā veidā neizdodas ietekmēt organizācijas virzību? Šie cilvēki ar izveidoto „atbalsta grupu” palīdzību mēģina pārņemt varu. Ja tas izdodas – organizācija maina savu virzienu. Ja tas neizdodas – var sākties apmelojumu un baumu lavīnas, kuru mērķis ir novērst sabiedrību no pievienošanās šādām organizācijām.

Eiropas Savienība ir globālistu projekts. Gan eiroskeptiķi, gan antiglobālisti ir pret dalību Eiropas Savienībā, jo saprot ka tā ir citu spēku kontrolēta struktūra, kurā nav un nebūs vietas Eiropas valstu vienlīdzībai. Eiroskeptiķi (tie, kuri ir pret ES) un antiglobālisti (tie, kuri ir pret globalizāciju) ir pretpols eirooptimistiem un globālistiem, tāpēc ir ļoti grūti saprotams – ko dara tā saucamie eiroskeptiķi Eiropas Parlamantā? Atbilde ir vienkārša – saņem lielas algas, kuras vēlāk garantēs lielas pensijas. Ir ļoti bērnišķīgi uzskatīt, ka ES no saviem līdzekļiem finansētu struktūras, kuras gribētu iznīcināt ES. Tie, kuri raujas uz EP nav eiroskeptiķi – tie ir „citādi eirooptimisti”. Līdzīgi, kā paralēli antiglobālistiem pastāv arī alterglobālisti – citādi globālisti.

Diemžēl, pēc piecu gadu aktīvas Latvijas Antiglobālistu darbības nākas secināt, ka arī šīs organizācijas rindās ir iefiltrējušies (vai par tādiem kļuvuši) aģenti, kuri organizāciju ar izteikti radikālu eiroskeptisku un antiglobālu nostāju grib pārveidot par „mērenu” organizāciju, pēc kura nākošais solis var kļūt Antiglobālisti, kā  eirooptimistiska un globāla organizācija, kura daudz neatšķirtos no pie varas esošajām partijām.
Kā atpazīt šos savervētos aģentus? Viņi izskatās tādi paši, kā pārējie – tāpat smaida, joko, izturas draudzīgi. …Pēc viņu darbiem būs viņus pazīt…

Šis raksts nav tapis tukšā vietā. Ja mēs paskatāmies uz tādas organizācijas darbību, kā „Visu Latvijai”, tad redzam, ka tās uzskati 13 gadus atpakaļ dažos jautājumos kardināli atšķiras no šodienas reālijām. Tas nav pārmetums konkrēti šim politiskajam spēkam un tiem patiesajiem Latvijas patriotiem, kuri atrodas šajā organizācijā. Tā ir vienkārši uzskatāma ilustrācija – kā var pakāpeniski ietekmēt organizācijas virzību.

“VL” skrejlapa 2001.gadā: „…Iestājoties Eiropas Savienībā Latvija zaudēs savu neatkarību…”

https://www.draugiem.lv/user/4425248/gallery/?pid=295705485

https://www.draugiem.lv/user/4425248/gallery/last.php?direction=next&pid=295705515

2014.gadā: https://www.nacionalaapvieniba.lv/programma/plasa-programma/
Eiropas Savienības jautājumi
…Latvijai jādod savs ieguldījums ES institūciju darbā un ES krīzes pārvarēšanā… Nepieciešams piedalīties sarunās par ES tālāko attīstību arī tad, ja procesa mērķis ir federāla Eiropa…
Makroekonomiskā un budžeta politika
… mēs uzskatām, ka jāturpina virzīties uz eiro ieviešanu 2014. gadā…

Tā, lūk…

Andris Orols, 2014.gada 13.novembrī

Komentāri (1)  |  2014-11-13 05:29  |  Skatīts: 1835x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Ainārs Bajinskis - 2014-11-13 05:50
Mans uzskats- VL vadoņi ir absolūti bez kādas ideoloģijas un sabiedriskiem mērķiem. Vienīgais mērķis- tiks Saeimā.
Tāpēc sākotnēji bija pret ES, jo tā domāja vairākums sabiedrības. Rezultātā ar popularitāti sabiedrībā kopā ar Saeimas zemdeķa zinātājiem no tuberkulozes (TB) nokļuva Saeimā un uzreiz mainīja publisko tekstu, jo tad tas vairs nebija aktuāli- mēŗkis sasniegts. Saeimas amati ir.
Sabiedrības intereses? Jūs nopietni domājat, ka padomju pulkveža, latviski nerunājoša krieva audzēknis Dzintars ,kura pirmais sabiedrotais Osipovs, ir Latvijai uzticams un sabiedrības intereses aizstāvošs.
Amati un nauda- mērķis, kas jau ir sasniegts.
Tiesa, šī bilde salīmējās pēdējos trijos gados. nekad nedomātu, ka iespējams cilvēks,kas sabiedrībai tik slaidi uzspļautu.


Atpakaļ