Iesniegums Satversmes tiesā par eiro ieviešanas datumu.


 1.oktobrī Satversmes tiesā tika iesniegta prasība atcelt Ministru kabineta lēmumu Nr. 136, kas paredz eiro ieviešanu no 2014.gada 1.janvāra. Prasību iesniedza privātpersona Romans Pokovba. Iesniegumā norādīts, ka tiek pārkāptas iesniedzēja tiesības lemt referendumā par eiro ieviešanas datumu.
Es, Romans Pokovba šodien, 1. oktobrī iesniedzu prasību Latvijas Republikas Satversmes tiesā atzīt par diskriminējošu Ministru Kabineta rīkojumu Nr. 136. Šis rīkojums neatbilst Latvijas Republikas Satversmei. Ministru Kabinets pārkāpj ne tikai Latvijas Republikas Satversmi, bet arī starptautiskos – Eiropas Savienības līgumus.
...
Komentāri (0)  |  2013-10-06 09:58  |  Skatīts: 947x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Bezmaksas televīzijas nākamajā gadā. Varbūt var tā?


Kļuvis zināms, ka ar nākamo gadu-2014.gada1.janvāri LNT un TV3 pazudīs no bezmaksas raidītāju saraksta. Tikai par maksu, bet visos iespējamos veidos-  virszemes televīzijā, satelītā, kabeļtelevīzijā.  Valsts vadība ar pāreju uz jaunā tipa raidītājiem ir atkal krietni ieriebusi saviem iedzīvotājiem (atceroties tuvojošās divas vēlēšanas –vēlētājiem).

...
Komentāri (0)  |  2013-10-04 15:33  |  Skatīts: 974x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Saprātīga politika un transporta biļešu cenas Rīgā.


Visi  uz latviešu vēlētāju cerīgie Saeimas politiskie grupējumi ir ļoti sašutuši, pārmet ideju par divu veidu sabiedriskā transporta biļešu cenām Rīgā. Jā, mums, ārpus Rīgas dzīvojošiem, tas nav patīkams lēmums. Tātad, visi tie, kas ir pret Rīgas Domes valdošās koalīcijas  topošo transporta biļešu cenu lēmumu, teorētiski ir mūsu. Ne Rīgā dzīvojošo labdari.
...
Komentāri (0)  |  2013-10-03 01:48  |  Skatīts: 895x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Latvijas žīdu īpašumus padomju ebrejiem?


  Nez kuro  reizi Latvijā ierodas ASV  īpašais sūtnis Duglass  Deividsons.  Izskatās- lai turpinātu savulaik  2.pasaules kara laikā tolaik uzsākto  kopā ar PSRS Latvijas iznīcināšanu. Ja tolaik ar milzīgu ASV atbalstu PSRS otrreiz okupēja Latvijas teritoriju un turpināja Latvijas valsts un tās iedzīvotāju iznīcināšanu, tagad Deividsons  savulaik  okupāciju laikā iznīcināto Latvijas pilsoņu īpašumus cenšas atdot kādreizējo sabiedroto ,PSRS  iedzīvotāju pēctečiem, kuri          piedalījās Latvijas valsts iznīcināšanā , PSRS varas nostiprināšanā šeit.
...
Komentāri (0)  |  2013-09-21 04:59  |  Skatīts: 903x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Hipotēzes par ministres demisiju.


Šodien kalkulatorkāmis nolasīja savu jenotu vadoņu pateikto ziņu. Tiktāl viss skaidrs. Pamēģināsim papētīt- kā līdz tam nonākts, kā jūtas koalīcijas partneru nodotā nodevības apvienība?

...
Komentāri (0)  |  2013-09-13 09:39  |  Skatīts: 1010x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


„Latvisko” dibenlaižu un švakmaņu saraksts top!


  Kā milzīgs jaunums tapis ziņa jeb aicinājums nākamajām Saeimas vēlēšanām veidot  atkal piesaukto „latviešu” nīdēju sarakstu. To veidotu NA, jenoti, zagleristi un ZZS. Tas būtu kā pretstats SC.
...
Komentāri (0)  |  2013-09-12 00:05  |  Skatīts: 1209x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Aizsardzība no jebkura kreditora, neatkarīgi no parāda summas.


 

Šoreiz informējam par biedrības ‘Baltais bruņinieks’ darbību. Nav ziņu par KP biedru darbību tajā, bet informējam par aktīvirm cilvēkiem. Varbūt jums tas var noderēt.

                                                                                            KP Neretā

...
Komentāri (0)  |  2013-09-09 22:47  |  Skatīts: 2841x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Biedrība „Latvija par latu” pārtrauc vākt parakstus Saeimas atsaukšanai.


Biedrība “Latvija par latu” paziņo, ka apkopojot savāktos parakstus Saeimas atsaukšanai, to skaits ir izrādījies nepietiekams, lai tie tiktu iesniegti Centrālai Vēlēšanu Komisijai. Plānotos 10.000 parakstus biedrībai nav izdevies savākt laika, pilsoņu pasivitātes un lielā mērā arī finansējuma trūkuma dēļ. Jau iepriekš tika paziņots, ka parakstu vākšana beidzās augusta vidū.

...
Komentāri (0)  |  2013-09-03 03:20  |  Skatīts: 1080x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Biedrība „Latvija par latu” turpina vākt parakstus Saeimas atlaišanai!


Pēdējās dienās izskanējušās ziņas par to, ka biedrība „Latvija par latu” pārtrauc vākt parakstus Saeimas atlaišanai, nav patiesas. Biedrībā mēs uzskatam, ka mums un reizē arī Latvijas valsts pilsoņiem ir laiks vēl līdz 10.augustam, lai savāktu 10 000 notariāli apstiprinātus parakstus Saeimas atlaišanai. Paredzam laiku no 10. līdz 15.augustam, lai no visas Latvijas parakstus savāktu Rīga, noformētu iesniegšanai CVK.
...
Komentāri (0)  |  2013-07-18 00:50  |  Skatīts: 1162x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Saeimas atlaišanas parakstu veidlapas vajadzīgas arī no Neretas novada!


Parakstīties var pie jebkura notāra vai savas pašvaldības pagasttiesā! Apstiprinātas parakstu veidlapas nododamas Rīgā, Brīvības 30, 3.stāvā vai Neretā, Kalēju 60. Tas katram parakstītājam maksā Ls.2,00, no kuriem Ls 1,50 valstij, bet 50 santīni-notāram. Aiciniet paziņas un radus parakstīties Vecumnieku un Limbažu novados dzīvojošos, kur paraksts pēc šobrīd zināmā ir bez maksas- pagasttiesās. Kandavas novadā paraksta apstiprināšana maksā tikai 1 latu! Paldies par to arī Kandavas domei!
...
Komentāri (0)  |  2013-07-09 15:01  |  Skatīts: 1076x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] [3] [4] 5 [6] [7] [8] [9] |