„Baronlaiki” un patiesas tautvaldības iespējas Latvijā.


Katru vakaru mūs televīzijā uzrunā otreizējais „nācijas glābējs” Einārs Repše, pielīdzinot mūsdienu Latviju aizpagājušā gadsimta baronlaikiem. Tiesa, ka interesanti sanāk, ka „barons” Repše aicina cīnīties ar baroniem. Tas, manuprāt,  būtu apmēram tā, ja  zaglis kliegtu: „Ķeriet zagli!” E.Repše, protams ir pārliecināts, ka latvieši uzķersies uz kārtējās labējo makšķeres un iebalsos viņu Saeimā. Diemžēl, tā var kļūt par realitāti, jo daudziem mūsu vēlētājiem ir ļoti īsa atmiņa.

...
Komentāri (0)  |  2013-03-25 23:14  |  Skatīts: 1197x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Iesniegumi Ģenerālprokuratūrā un Saeimā 22.03.2013


Piektdien, 22.martā biedrība ”Latvija par latu” iesniedza iesniegumus Ģenerālprokuratūrā un Saeimā, kuros lūdza izvērtēt Centrālās Vēlēšanu Komisijas (CVK) dokumentu viltošanas gadījumu.

Ģenerālprokuroram…Lūdzam Ģenerālprokuratūru izvērtēt vai tā ir dokumentu viltošana. Ja tā ir dokumentu viltošana, tad tas ir krimināli sodāms nodarījums. Lūdzam veikt izmeklēšanu un apstādināt CVK darbību līdz lietas apstākļu noskaidrošanai, jo drīzumā ir gaidāmas Pašvaldību vēlēšanas un šāda dokumentu viltošanas prakse varētu atkārtoties…
...
Komentāri (0)  |  2013-03-24 13:34  |  Skatīts: 884x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


16.marts, piecas viena režisora diriģētas partijas.


16. marta notikumi sabiedrībā uzvirmoja ar neizpratni-kā gan tā var? Tā neizpratne- par daudzu rīcību. Rīgas Domes, atļaujot blakus divus konfrontējošus pasākumus. NA deputātiem- par bezspēcības izraisīto muļķīgo un bezrezultatīvo  rīcību. Valdībai jeb iekšlietu ministram par šādas situācijas pieļaušanu u.t.t.
Vispirms, jānoskaidro kopīgi viena lieta. Kas mums ir svarīgāks- Latvijas valsts sekmīga un iedzīvotāju interesēm atbilstoša pastāvēšana vai  valdošo personīgo interešu un vajadzību realizācija uz tautas rēķina?
...
Komentāri (0)  |  2013-03-19 00:07  |  Skatīts: 984x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


CVK-dokumentu viltotāji un meļi? Ar video!


Šodien, 14.martā CVK gatavojās sniegt savu lēmumu par biedrības "Latvija par latu" iesniegto referenduma pieteikuma likumprojektu. Šodienas biedrības pārstāvju un CVK darbinieku tikšanās laikā, kas sākās 16:00 CVK telpās, tika konstatēts, ka CVK darbinieki  ekspertu grupām no trim iestādēm nosūtījuši nevis iesniegto likumprojektu, bet gan pašas CVK laboto. Tas radīja bažas par ļaunprātīgu dienesta viltojumu., par ko iecerēts vērsties prokuratūrā.
...
Komentāri (0)  |  2013-03-14 14:58  |  Skatīts: 1131x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


16.marts


Pirms aizstāvēt vienu vai otru viedokli, jāzina fakti. Meklējiet filmu, pasūtiet.Tādas iespējas ir. Iespēja zināt.

16. marts arvien vairāk iegūst latviešu nacionālā spīta dienas nozīmi. Nav citas dienas, kuŗā tik spilgti izpaustos okupantu, valdošās elites un latviešu patriotu konfrontējošās vīzijas par to, kādai jābūt Latvijai.

...
Komentāri (0)  |  2013-03-13 12:16  |  Skatīts: 953x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Zirga gaļas skandāls parāda ceļu Latvijai.


Var jau teikt-kādu ceļu zirga gaļas skandāls parāda? Ko Latvija var steidzīgi mācīties un darīt?
Situācija parāda pārtikas kontroli ES. Kā godprātīgi to atzīst vadoši Latvijas PVD pārstāvji,  tāds pats haoss un papīros jeb dokumentācijā valdošs „pārbaužu” princips ir visās ES valstīs.

...
Komentāri (0)  |  2013-03-08 10:54  |  Skatīts: 932x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Biedrība ”Latvija par latu” brīdina Eiropu par maldināšanu.


6.martā  biedrība ”Latvija par latu” nosūtīja vēstuli Eiropas Parlamentam, Eiropas Komisijai un Eiropas Centrālai Bankai, kurā aicina šīs institūcijas nopietni izvērtēt – vai Latvija ir gatava pievienoties eirozonai 2014.gada 1.janvārī un vai tas neradīs apdraudējumu pārējām ES dalībvalstīm. Vēstulē tiek akcentēts, ka pievienoties eirozonai vēlas nevis Latvija (vairākums Latvijas iedzīvotāju), bet gan dažas politiskas partijas Latvijas Banka un valdība. Tostarp minēts, ka šogad iespējams arī referendums šajā sakarā. Valdības prakse pieņemt valstiski svarīgus lēmumus ignorējot tautas gribu ir totalitāras, nevis demokrātiskas valsts pazīme un ir pretrunā ar valsts labas pārvaldības principiem.

...
Komentāri (0)  |  2013-03-07 04:42  |  Skatīts: 1442x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kreiso Patriotu oficiālais dibināšanas kongress notiks 6.martā.


Kreiso Patriotu oficiālais dibināšanas  kongress
notiks 6.martā, 16.00, Jelgavā,
Latvijas Lauksaimniecības Universitātes Pilī,
Sudraba zālē!

Iespēja novietot vieglās automašinas ir aiz pils ēkas, liela stāvvieta. Ar sabiedrisko transportu (autobusiem, ,mikroautobusiem) ir ērti nokļūt. Mikroautobusam var palūgt apstāties gandrīz pie pašas pils. Vēl ierašanās iespēja- ar vilcienu.
...
Komentāri (0)  |  2013-03-02 08:28  |  Skatīts: 851x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Uzdevumi ārkārtas vēlēšanās ievēlētajai Saeimai.


  Arvien skaidrāks kļūst tas ,ka referendumam par lata saglabāšanu ir maz izredžu ‘izslīdēt” caur CVK sietam. Visdrīzāk ar vienu vai otru ieganstu to nepieļaus.  Ar to jārēķinās.
Pastāv mums pēdējā iespēja rosināt Saeimas ārkārtas atlaišanu. To var darīt partija, iesniedzot tautas nobalsošanas jeb referenduma projektu CVK  vai biedrība, kurā ir 10 dibinātāji. Savākt pašiem organizatoriem vajag tikai 10000 parakstu. Tas ir -10000 cilvēkiem-vēlētājiem būtu jāapmaksā notariāli apstiprinātais savs paraksts. Tas  ir iespējams, tas ir cerīgi, kaut tas nav- tikai.
...
Komentāri (0)  |  2013-02-05 13:05  |  Skatīts: 938x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Pēc Saeimas eirobalsojuma. Tālākais.


 31.janvāra rīts bija tik asarains, ka šķita- kopā ar Latvijas iedzīvotājiem arī augstāka vara raud- vismaz lietus veidā. Skumji, ka nākas domāt par to, ko grib darīt un dara valdošie mūsdienu Kirhenšteini-Bērziņi, Lāči-Dombrovski, Noviki-Reiniki. Latvijas valsts iznīcināšanu.
Rīcība kā 1940.gadā. Tiesa, sabiedrībā atskaņas par notiekošo nav tik gaidošas un uz  valdošajiem cerošas. Ļaudis rīkojas paši.
...
Komentāri (0)  |  2013-02-02 07:21  |  Skatīts: 976x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] [3] [4] [5] [6] 7 [8] [9] |