Vecgada pārdomas un cerības nākamajiem gadiem.


2012.gads tūlīt, tūlīt aizvadīts. Valdības un partiju vīri vēl vienu gadu sev algas uz mūsu visu rēķina ir  nodrošinājuši. Izdarījuši gandrīz visu no viņiem atkarīgo, lai Briseles kungiem būtu mīļi un labus amatus nopelnījuši. Galu galā veselas valsts vērtē vajadzētu būt amatiem vismaz aktīvākajiem eiro gribētājiem? Viņi taču to no Briseles ir nopelnījuši? Viņi –Briseles kungu acīs-varbūt, bet vai mums tāpat jāvērtē Latvijas esošo varas vīru veikums?
...
Komentāri (2)  |  2012-12-28 00:47  |  Skatīts: 1197x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Sveiciens!


Komentāri (0)  |  2012-12-24 06:03  |  Skatīts: 772x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Grāmata par eiro briesmām -novada bibliotēkās un šeit- Lejuplādēs.Sestdien  bija interesanta tikšanās Rīgā, kuras laikā  tikās eiro pretinieki, tika iiepazīstināti ar Latvijas Nākotnes institūta veikumu, ko laipni atļāva  popularizēt- Nākotnes institūta augusta mēneša  izdevumu-- "Eirozona-Latvijas izvēle?" Grāmatiņa ar informāciju, kas izdota arī Europe Union Democrats   atbalstu (tā ir eiroskeptiska organizācija ES mērogā), kuri nav sajūsmā par eiro ieviešanu, ir pieejama arī šīs mājas lapas Lejuplādēs un papīra jeb izdotas grāmatas veidā- Neretas novada bibliotēkās lasīšanai uz vietas. Paldies izdevējiem par iespēju iepazīties ar viņu veikumu Neretas novadā!
...
Komentāri (0)  |  2012-12-23 08:03  |  Skatīts: 1051x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Eirozona un eiroskaitļi.


Eiro ieviešana nedos solīto peļņu.

- Viens no galvenajiem pozitīvas bilances avotiem tiek solīti 70 miljoni eiro gadā (sabiedrībai atmiņā iespiedušies kā 600 miljoni eiro, jo, lai maldinātu, dati tiek rēķināti no iepriekšējo 5 gadu perioda) no konvertācijas ietaupījumiem. Ja kāds iegūst, kāds arī zaudē, šai ziņā tās ir Latvijas bankas (ieskaitot valsts banku). Šāds pienesums ir pielīdzināms naudas pārlikšanai no vienas kabatas otrā, tautsaimniecībai tas labumu nedos. Ar šādu faktu ekonomisti iepazīstināja arī Latvijas Bankas pārstāvjus, tie nespēja dot atbildi. Arī Swedbank exbanķieris privātā sarunā atzīst: „kāds naivums, protams, bankas vienkārši šo summu paņems citos veidos atpakaļ”. Identisku rezultātu dotu nodokļu pacelšana, nav nekādas nepieciešamības tādēļ ieviest eiro. Personīgi patiešām piekrītu, ka nauda no bankām būtu jānopludina valsts budžetā, bet tas ir jādara ar darboties spējīgām metodēm.

...
Komentāri (0)  |  2012-12-21 22:35  |  Skatīts: 1014x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Jānis Ogsts par eiro.Divi raksti no viņa mājas lapas.


Ievadam.  Šoreiz pārpublicējam divus rakstus par eiro. Autors-Jānis Ogsts, ar kura laipnu atļauju publicējam tos šeit.
Tiem ,kas vēlas autora viedokļus lasīt vēl un vairāk , aicinām iegriezties viņa mājas lapā :
...
Komentāri (0)  |  2012-12-18 03:55  |  Skatīts: 1051x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kreisums, labējums un biedrības nosaukums.


Ir izteiktas konkrētas pretenzijas par mūsu biedrības nosaukumu. Tātad- reāli šobrīd  Latvijā ir tikai labēji  politiski spēki vai partijas. Labējs- tas ir bagāto jeb vienkārši sakot - miljonāru aizstāvis. Latvijas pēdējā divdesmitgade parāda, ,ka valdošie labējie, pārdalot valstij jeb mums visiem kopš padomju laikiem palikušo īpašumu, radīja mežonīgā kapitālisma teritoriju- Latviju, kurā bez zināšanām, bez intelekta, bet apzogot līdzpilsoņus, radīja ļoti dalītu sabiedrību ar mazu grupu superbagātu cilvēku ,kas tādi kļuva, pārējos padarot nabadzīgus. Tādas bija visas agrākās un tagadējās valdošās un Saeimas partijas.  Kreiss- tas nebūt nav  lupatlašu aizstāvis. Kreisie aizstāv cilvēka tiesības ar savu darbu iegūt cilvēka cienījamu dzīvesvietu (dzīvokli, māju ), pārtiku, nodrošinājumu vecumdienām. Šķiet, viss skaidrs. Tie, kas cer citus apzogot, sev piemērojot likumus u.t.t. kļūt par miljonāriem, vēlēšanās balso par Vienotību, RP, ZZS, NA ( ja patīk latviski runājošie tautas īpašuma pārdalītāji un cer pie tiem paredzamā nākotnē piebiedroties) vai SC un PCTVL ( ja patīk krievu valodā runājošie tautas mantas pārdalītāji sev par labu, cer tādiem drīzumā pievienoties). Kā redzam, līdzšinējais partiju dalījums nebija pēc ekonomiskās domāšanas veida, bet tā, kādā valodā ātri tapušie miljonāri grib runāt.
...
Komentāri (2)  |  2012-12-15 03:58  |  Skatīts: 1734x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Pēdējais vakars VL rindās-tā top nodevība.


Diskusija VL biedru e-pastu apziņošanas tīklā bija paziņota kā tikai aicinātajiem dalībniekiem domāta. Tomēr oficiālajā VL tvitter kontā ,kad M.Krusts pajautāja, vai var ierasties visi biedri, viņam atbildēja, ka jā, visi biedri.
Tad,kad labu laiku(vismaz pusstundu pirms pasākuma) ierados NA biroja ēkā, pie biroja durvīm dežūrēja  Jānis Eglītis un Jānis Ratkevičs  un atvainodamies paziņoja, ka mani nelaidīs. Kad atsaucos uz twitter konta informāciju, Ratkevičs apgalvoja, ka   twitterī viss bijis tāpat kā viņa izsūtitajā e-pastā. Zvanīju Krustam, kurš pateica datumu, kad viņam atbildēts, ka ierasties var visi. Labi, tā varēja būt tāda  nesaprašanās vairāku apziņotāju starpā. Pēc tam gan sākās cirks. Ratkevičs manā klātbūtnē intensīvi meklē vajadzīgo tvītu,tad man blakus esošo viņa datoru pakampj nostāk,un no manis aizgriezies intensīvi darbojas ap  to. Vēl pēc pāris minūtēm es jau drīkstu ieskatīties viņa datorā, un redzu tiešām atbilstoši M.Krusta jautājumam par to ,ka ierašanās tikai aicinātajiem.  Tas man radīja smaidu un reizē dusmas par tādu krāpšanos, jo es tomēr ,kad diskutēju ar M.Krustu  par to, kas drīkst un kas ne ierasties, redzēju to VL tvītu oriģinālā un ne Ratkeviča datorā. Laikam jau   Jānītis domāja, ka es kā vecāks vīrs nesapratīšu to, ka  cilvēks ar konta pieejas tiesībām jebkurā brīdī savu paša tvītu var labot, ko, acīmredzot, jaunais Ratkevičs izdarīja „ glābdams  situāciju” un teroristu Bajinski neielaižot atbilstoši visiem paziņojumiem. Arī tikko, manā klātbūtnē pārveidotajiem. Jo Krusts teica, ka vēl tad, kad viņš man un abiem Jāņiem paziņoja tvīta datumu, VL teksts bija kā 7.decembī rakstīts. Tajā brīdī man visvairāk bija žēl acīmredzami nelaimīgā Jāņa Eglīša,kuram notiekošais laikam pie sirds gan negāja. Es gan uzreiz teicu, ka būs laba ievaddaļa kārtējam rakstam  mājas lapā. Tad pat  piedāvāju līdzi paņemtās parakstu veidlapas  par kopsapulces sasaukšanu  parakstīt  G.Sprūdam, J.Eglītim, J.Ratkevičam. Visi atteicās, bet Sprūds teica-man neparakstīs. Acīm redzot ,ja cits, pieņemamāks cilvēks to pašu piedāvātu, G.Sprūds varbūt parakstītu. Kaut visi trīs it kā esot par latu.
...
Komentāri (21)  |  2012-12-13 09:25  |  Skatīts: 5617x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] 9 |