Šobrīd notiekošais ārpus Saeimas-kurp iet, kurp iet nav vērts?


Vispirms par vakar reģistrācijai iesniegtajiem dokumentiem vēl vienai biedrībai „Latvija par latu”. Šo biedrību kopīgi izveidoja sestdien Antiglobālistu, GCC, Kreiso patriotu un Autonomās pretošanās kustības cilvēki. Informēti par pasākumu un aicināti tika vēl arī citi, kaut ne tas ir svarīgākais. Lai piedalīties un darītu to aktīvi, dibinātājos noteikti nav jābūt. Tas netraucē pēc tam atbalstīt ieceres praktiski. Šī biedrība tapa tādēļ, ka izpētot esošos likumus, tika konstatēts-likumdošanas iniciatīvas ar tautas nobalsošanas palīdzību var rosināt partijas vai  biedrība ar vismaz desmit dibinātājiem. Neviena mūsu organizācija nav partija. Dažas negrasās par tādām kļūt, Kreisie patrioti noteikti kļūs, bet risinājumu pretdarbībai eiro ieviešanai vajadzēja uzreiz, tagad. Tādēļ  tapa biedrība- instruments ,kas ietekmētu ar sabiedrības atbalstu iecerētos valdības mērķus pārdot mūsu valsti.
...
Komentāri (0)  |  2013-01-15 07:28  |  Skatīts: 1006x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Latvijas politikas meļu plāni mums ir zināmi! Sekosim notikumiem un neticēsim!


Šodien, pateicoties Saeimas opozīcijā esošajai Zaļajai partijai, mums ir kļuvis zināms precīzs valdības sagatavots  mūsu smadzeņu skalošanas plāns. Tas, kā skaidrot mums ,ka mums neizdevīgais eiro ,kas ir izdevīgs apsolīto amatu dēļ Vienotības un Latvijas Bankas spicei, ir ieviešams. Interesanto valdības smadzeņu skalošanas dokumentu pārpublicējam.
...
Komentāri (0)  |  2013-01-11 06:36  |  Skatīts: 1092x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Interesanta LKR raidījuma video par eiro..


Skatieties, domājiet! Raidījumu vada Tālis Tālbergs.
Raiīdījumā- diskusijā piedalās
Jānis Ošlejs - Ekonomists
Sergejs Ancupovs - Nacionālo Resursu institūta direktors
Vilnis Zakrevskis - Inženieris, uzņēmējs un ekonomists
Radio mājas lapa; šeit:
...
Komentāri (0)  |  2013-01-10 06:35  |  Skatīts: 1254x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vai nezināmais kareivis Neretas padomju karavīru kapos?


Kad 2012. gada vasarā atkārtoti tika mēģināts 2.pasaules kara vācu karavīru mirstīgās atliekas pārapbedīt, izdevās precizēt apbedījuma vietu. Tiesa, tā ,kaut purvā veidota (jeb vecajā Susējas vecupes lokā, jo  savulaik Susēja tecējusi gandrīz pie paša vecā pagastnama, kura priekšā ir Induļa Rankas skulptūra "Sāga", bet tad pavasara palos izrāvusi taisnāku ceļu tur, kur tā plūst šodien- neretiešiem zināmo Mazās un Lielās peldētavu vietās), tomēr atrokot izrādījās dīvaini veidota. Lai arī tie, kam bija atmiņā vēl vecā kapsēta ar koka bērza krustiem, šķita veidota ļoti kārtīga, taisnās rindās, bet, atrokot  kapavietas, pat tādā kā šaha laiciņu veidā veidotas. Vāciešiem esot bijuši stingri standarti ,kā to lietu darīt, bet šoreiz  tas nez kāpēc nav izdarīts. Tiesa, karavīru pārvietotāji zināja teikt, ka  visu darbu vadītājs Neretas apbedīšanas lietās esot bijis pirms kara parketa meistars Dokumenti arhīvos to vēsta. Vīri vēl smēja- varbūt arī guldīja kā parketa dēlīšus? Vēl gan ir tāda nianse, ka kapu  vietā gadu laikā ir uzbērts krietns zemes slānis(gandrīz divi metri,jo apbedīja metru zem zemes) virsū, bet apakšā- mīkstā un staigājošā purvainā zeme. Varbūt bērtie augšējie zemes slāņi ir izkustinājuši ne tik blīvos apakšējos ar kapa vietām? Neretiešu vidū ir klīduši stāsti par parkā gulošiem ģenerāli un diviem pulkvežiem, bet izrādās-nekas amatā augstāks par virsletnantu gan nav guldīts.Guldīti bez zārkiem, ietīti šinelī un viss. Tomēr jau kara beigas, bet ne sākums, kad katrai divīzijai pakaļ brauca ešelons ar gataviem koka zārkiem.
...
Komentāri (0)  |  2013-01-06 06:58  |  Skatīts: 1197x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vēsture Neretas pusē.


Par vēsturi Neretas pusē stāstīsim šajā mājas lapas daļā. Notikumus, par kuriem ir stāstījuši jau pasen atpakaļ  un pēdējā laikā Neretas iedzīvotāji-notikumu aculiecinieki.
Lasiet! To ,ko paši esiet dzirdējuši, piefiksējiet, bet ,ja ir zināms cilvēks ar interesantu vai pasen notikuša notikuma stāstu- pavēstiet mums. Aiziesim pie šī cilvēka , ierakstīsim stāstijumu  diktofonā un darīsim zināmu visiem,kas interesējas par novada vēsturi. Cerams, būs interesanti!
...
Komentāri (0)  |  2013-01-06 06:23  |  Skatīts: 1222x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Uzrunājot (Zatlera) Reformu partijas biedrus, deputātus.


  Dzīve  bieži viss notiek kā vecajā Māteru Jura romāna „Sadzīves viļņos” nosaukumā Tad esam  augšā, tad apakšā ,tad varbūt atkal augšā. Ja kuļamies kā vardes pa krējuma kannu, līdz sakuļam sviestā un var sēdēt uz stingra pamata. 

...
Komentāri (0)  |  2013-01-03 12:39  |  Skatīts: 913x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Literāra suniski kaķiska pēcpusdiena Neretas bibliotēkā.


Jau pēc Ziemassvētkiem ,tuvojoties jaunajam, 2013.gadam, Neretas bibliotēkā 28.decembrī 15:00 notika pasākums, kas noslēdza bibliotēku organizēto konkursu mājas mīluļu saimniekiem. Viņiem bija iespēja pastāstīt par saviem mājas iemītniekiem. Tiem, kam četras kājas-suņiem un kaķiem. Pirms tam šie literāri-dzejiskie apraksti bibliotēkas apmeklētājiem bija apskatāmi un izlasāmi lasītavā.
...
Komentāri (0)  |  2013-01-02 11:26  |  Skatīts: 1110x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vajadzīga praktiska palīdzība pasākumos pret eiro! Info tiks papildināta!


Nepieciešama palīdzība janvārī notiekošos pret-eiro vērstajos pasākumos.

1. Protams, piedalīšanās tajos.
Pasākumi:
Mītiņš 31.janvārī 8:30-10:00 pie Saeimas (laikā un dienā, kad paredzēts galīgais balsojums par eiro ieviešanu,.laiks var mainīties, mainotes Saeimas darba kārtībai). Pasākumu organizē un piedalās Antiglobālisti, GCC, A
...
Komentāri (0)  |  2012-12-31 02:14  |  Skatīts: 989x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Maskavas komanda Saskaņas Centram- eiro Latvijā jāievieš!


Saskaņas Centrs(SC) visu laiku Saeimā cīnījies pret eiro ieviešanu.Draudēja bloķēt likumu par eiro ieviešanu, rīkot referendumu, utt. Bet te pēkšņi 28. decembra rīta intervijā Latvijas radio SC vadonis Urbanovičs paziņoja, ka uz referendumu neaicinās.Tautas vairākums esot valdošo koalīciju ievēlējis, un lai tā tik strādājot. Interesanti, tad, kad bija nepārprotami skaidrs, ka vairākums noraidīs otro valsts valodu, SC referendumu atbalstīja.Tagad, kad vairums sabiedrības vēlētos tautas nobalsošanu par eiro,  un visticamākais rezultāts būtu tāds, par kādu it kā Saeimā SC cīnās, iepriekš solītais tiek aizmirsts. Arī Saeimas atlaišanu SC nerosinās. Ironiskā tonī Urbanovičs vēl noteica: Paši vēlējāt, tagad izbaudiet! Ņemot vētrā SC sakarus ar Maskavu, visticamākais, ka no turienes saņemta komanda-Euro nebremzēt! Jo tas atbilst Krievijas interesēm. Latvijas izpirkšanai nekontrolēti drukātie eiro, atšķirībā no lata, ir daudz izdevīgāki. Latvijas ekonomiska novājināšana tāpat nesatrauc ne SC, ne Maskavu. Viņu tālejošiem mērķiem tas var būt pat  izdevīgi. Nesaskaņas valdošo vidū dod iespējas SC pārdot savas balsis un daļēji ietekmēt politiku. Kā, piemēram- atcelt tautības ierakstus pasēs.Sociālistiskie un liberālie internacionālisti bija vienprātīgi.

...
Komentāri (0)  |  2012-12-30 01:04  |  Skatīts: 1148x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vecgada pārdomas un cerības nākamajiem gadiem.


2012.gads tūlīt, tūlīt aizvadīts. Valdības un partiju vīri vēl vienu gadu sev algas uz mūsu visu rēķina ir  nodrošinājuši. Izdarījuši gandrīz visu no viņiem atkarīgo, lai Briseles kungiem būtu mīļi un labus amatus nopelnījuši. Galu galā veselas valsts vērtē vajadzētu būt amatiem vismaz aktīvākajiem eiro gribētājiem? Viņi taču to no Briseles ir nopelnījuši? Viņi –Briseles kungu acīs-varbūt, bet vai mums tāpat jāvērtē Latvijas esošo varas vīru veikums?
...
Komentāri (2)  |  2012-12-28 00:47  |  Skatīts: 1392x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] 10 [11] |