Temīda akla, liksim viņai sadzirdēt mūsu sāpes!


Aicinu visus 21.10.2013., 10:00 uz piketu pie LR Satversmes tiesas ēkas Jura Alunāna ielā 1 ar mērķi likumīgi paust savu viedokli un pieprasīt izskatīt lietas saistītas ar eiro ieviešanas nelikumībām!

...
Komentāri (0)  |  2013-10-20 05:27  |  Skatīts: 1096x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Iesniegums Satversmes tiesā par eiro ieviešanas datumu.


 1.oktobrī Satversmes tiesā tika iesniegta prasība atcelt Ministru kabineta lēmumu Nr. 136, kas paredz eiro ieviešanu no 2014.gada 1.janvāra. Prasību iesniedza privātpersona Romans Pokovba. Iesniegumā norādīts, ka tiek pārkāptas iesniedzēja tiesības lemt referendumā par eiro ieviešanas datumu.
Es, Romans Pokovba šodien, 1. oktobrī iesniedzu prasību Latvijas Republikas Satversmes tiesā atzīt par diskriminējošu Ministru Kabineta rīkojumu Nr. 136. Šis rīkojums neatbilst Latvijas Republikas Satversmei. Ministru Kabinets pārkāpj ne tikai Latvijas Republikas Satversmi, bet arī starptautiskos – Eiropas Savienības līgumus.
...
Komentāri (0)  |  2013-10-06 09:58  |  Skatīts: 1043x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Bezmaksas televīzijas nākamajā gadā. Varbūt var tā?


Kļuvis zināms, ka ar nākamo gadu-2014.gada1.janvāri LNT un TV3 pazudīs no bezmaksas raidītāju saraksta. Tikai par maksu, bet visos iespējamos veidos-  virszemes televīzijā, satelītā, kabeļtelevīzijā.  Valsts vadība ar pāreju uz jaunā tipa raidītājiem ir atkal krietni ieriebusi saviem iedzīvotājiem (atceroties tuvojošās divas vēlēšanas –vēlētājiem).

...
Komentāri (0)  |  2013-10-04 15:33  |  Skatīts: 1086x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Saprātīga politika un transporta biļešu cenas Rīgā.


Visi  uz latviešu vēlētāju cerīgie Saeimas politiskie grupējumi ir ļoti sašutuši, pārmet ideju par divu veidu sabiedriskā transporta biļešu cenām Rīgā. Jā, mums, ārpus Rīgas dzīvojošiem, tas nav patīkams lēmums. Tātad, visi tie, kas ir pret Rīgas Domes valdošās koalīcijas  topošo transporta biļešu cenu lēmumu, teorētiski ir mūsu. Ne Rīgā dzīvojošo labdari.
...
Komentāri (0)  |  2013-10-03 01:48  |  Skatīts: 1013x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Latvijas žīdu īpašumus padomju ebrejiem?


  Nez kuro  reizi Latvijā ierodas ASV  īpašais sūtnis Duglass  Deividsons.  Izskatās- lai turpinātu savulaik  2.pasaules kara laikā tolaik uzsākto  kopā ar PSRS Latvijas iznīcināšanu. Ja tolaik ar milzīgu ASV atbalstu PSRS otrreiz okupēja Latvijas teritoriju un turpināja Latvijas valsts un tās iedzīvotāju iznīcināšanu, tagad Deividsons  savulaik  okupāciju laikā iznīcināto Latvijas pilsoņu īpašumus cenšas atdot kādreizējo sabiedroto ,PSRS  iedzīvotāju pēctečiem, kuri          piedalījās Latvijas valsts iznīcināšanā , PSRS varas nostiprināšanā šeit.
...
Komentāri (0)  |  2013-09-21 04:59  |  Skatīts: 999x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Hipotēzes par ministres demisiju.


Šodien kalkulatorkāmis nolasīja savu jenotu vadoņu pateikto ziņu. Tiktāl viss skaidrs. Pamēģināsim papētīt- kā līdz tam nonākts, kā jūtas koalīcijas partneru nodotā nodevības apvienība?

...
Komentāri (0)  |  2013-09-13 09:39  |  Skatīts: 1097x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


„Latvisko” dibenlaižu un švakmaņu saraksts top!


  Kā milzīgs jaunums tapis ziņa jeb aicinājums nākamajām Saeimas vēlēšanām veidot  atkal piesaukto „latviešu” nīdēju sarakstu. To veidotu NA, jenoti, zagleristi un ZZS. Tas būtu kā pretstats SC.
...
Komentāri (0)  |  2013-09-12 00:05  |  Skatīts: 1613x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Aizsardzība no jebkura kreditora, neatkarīgi no parāda summas.


 

Šoreiz informējam par biedrības ‘Baltais bruņinieks’ darbību. Nav ziņu par KP biedru darbību tajā, bet informējam par aktīvirm cilvēkiem. Varbūt jums tas var noderēt.

                                                                                            KP Neretā

...
Komentāri (0)  |  2013-09-09 22:47  |  Skatīts: 3173x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Biedrība „Latvija par latu” pārtrauc vākt parakstus Saeimas atsaukšanai.


Biedrība “Latvija par latu” paziņo, ka apkopojot savāktos parakstus Saeimas atsaukšanai, to skaits ir izrādījies nepietiekams, lai tie tiktu iesniegti Centrālai Vēlēšanu Komisijai. Plānotos 10.000 parakstus biedrībai nav izdevies savākt laika, pilsoņu pasivitātes un lielā mērā arī finansējuma trūkuma dēļ. Jau iepriekš tika paziņots, ka parakstu vākšana beidzās augusta vidū.

...
Komentāri (0)  |  2013-09-03 03:20  |  Skatīts: 1446x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Pludmales volejbola atklātais turnīrs, ko rīkoja Neretas jaunsargi.


Šā gada 24 augustā notika Neretas 513.jaunsargu vienības organizētais pludmales volejbola turnīrs „Smilšu vairogs”. Pasākums bija vienības instruktora pašiniciatīva, neprasot šī pasākuma norisei finansējumu no AM Rekrutēšanas un Jaunsardzes centra. Paralēli pludmales volejbola turnīram notika arī sacensības dueļu šaušanā ar pneimatiskajām šautenēm. Sacensības tiesāja paši jaunsargi un klātesošie jaunsargu instruktori.
...
Komentāri (0)  |  2013-08-29 06:19  |  Skatīts: 1443x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.