Jenotu cirks viesojas Neretā.


Pus nedēļu pēc nodevīgo vizītes Neretā 16.septembrī kultūras nama lielo zāli aplaimoja jenotu pārstāvji. Šiem dzīvniekiem raksturīgās smakas gan nebija, atbraukušie trīs kopā ar diviem vietējiem partijas biedriem veidoja nospiedošo vairākumu pār četriem klausītājiem, no kuriem (tā kā visus labi pazīstu) neviens negatavojas balsot Saeimas vēlēšanās par jenotu sarakstu.
...
Komentāri (0)  |  2014-09-17 11:56  |  Skatīts: 1030x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par to, kā Parādnieks cīnās par vairošanos- partijas vārdā un personiski.


Kā zināms, nodevīgo apvienības politikānis Imants Parādnieks sabiedrībā ir zināms ar cīņu par demogrāfiju personiskā un partijas frontē. Šiem, demogrāfijas jautājumiem bija veltīta fotoizstāde Neretas kultūras namā. Izstāde, kurā ļoti elegantās, sirsnīgās fotogrāfijās to autors Valters Poļakovs atainojis gan  vīrieša- sievietes attiecības, bērniņa gaidīšanu, pašus mazuļus. Ļoti skaista un klasiska (melnbaltais foto) fotoizstāde, kas Neretas kultūras namā.
...
Komentāri (1)  |  2014-09-13 11:57  |  Skatīts: 1963x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Vecās partijas zaudē demokrātiju. Latvijā briest revolūcija?


Var visādi slēpt informāciju un apgalvot, ka viss ir mierīgi, taču daži notikumi ir kā ar negaisa prognozi. Jūs varat neredzēt lietu un vēju, taču ir zīmes, proti, ja pie horizonta redzam tumšus mākoņus un tie tuvojās, mēs gatavojamies negaisam un tas atnāk. Pārdomās par negaisam līdzīgām zīmēm gribu padalīties punktos zemāk.
...
Komentāri (0)  |  2014-08-28 02:25  |  Skatīts: 941x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Sabiedriskās izmeklēšanas komisijas veidošanas iniciatīvas grupa "Atklāti par "Citadeles" pārdošanu".


Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien vairāk un aktīvāk tiek spriests par valstij piederošās bankas "Citadele" iespējami drīzo pārdošanu.

Tiek piesaukti visdažādākie potenciālie pircēji, minētas dažādas iespējamās pārdošanas cenas, sabiedrība tiek baidīta ar sankcijām no Eiropas Komisijas (EK) puses gadījumā, ja banka netiks pārdota līdz šā gada beigām un tamlīdzīgi. Tomēr visa šī informācija lielākoties ir tikai baumu līmenī, jo patiesie apstākļi par bankas pārdošanas nosacījumiem un procesa gaitu no valdības puses tiek apzināti noklusēti, aizbildinoties ar slepenības zīmogu.

...
Komentāri (0)  |  2014-08-12 00:58  |  Skatīts: 951x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Sankcijas, sankcijas cilvēku mocīšanai un politiķu priekam pirms Saeimas vēlēšanām.


Šobrīd esam tur, kur esam. Pateicoties bezatbildīgiem politiķiem, kuru dēļ miljardi pazuda Parex, Liepājas Metalurga, Airbaltic afērās, tagad Latvijā jauna krīze. Ekonomiskā krīze, kuru radīja ne jau kādi vispasaules apstākļi, bet konkrētu Latvijas politiķu rīcība, politiski izlēcieni.
...
Komentāri (2)  |  2014-08-10 06:08  |  Skatīts: 1648x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


EP pēcvēlēšanu pārdomas.


  Vispirms. Dažiem rezultāti šķiet pārsteidzoši, tomēr tas tā nav. Vēlēšanās bija 14 saraksti. Sabiedŗiba meklēja alternatīvu pie varas esošajiem. Realitāte- tādu neatrada. Ja godīgi paskatāmies uz visiem sarakstiem un sastāvu, tad no 14 sarakstiem tikai 3 (arī- tikai nosacīti) bija alternatīva pie varas esošajiem un bijušajiem. Lieli vai mazi politgrupējumi vai interešu grupas, bet tikai trijos
...
Komentāri (0)  |  2014-05-27 11:48  |  Skatīts: 840x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Paldies vēlētājiem EP vēlēšanās!


Paldies visiem, kas atrada laiku un aizgāja uz vēlēšanu iecirkņiem! Paldies visiem, kas balsoja, un it īpaši tiem, kas sniedza savu atbalstu partijai "Par prezidentālu republiku"!

Komentāri (0)  |  2014-05-26 12:04  |  Skatīts: 774x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Vēlētāja ceļa zīmes.


  Ja Eiroparlamenta vēlēšanas uztveram kā braucienu pa pilsētu, kur katrs pagrieziens- viena partija ar savu piedāvājumu, tad pamēģināsim salikt ceļa zīmes, lai zinātu kā rīkoties. Cits varbūt teiks, ka pie katra krustojuma viena vecējoša Saeimas partija kā prostitūta, kas, bagātīgi sakrāsojusies, gaida vairs tikai reto muļķīti, kuru izdosies piemānīt.

...
Komentāri (0)  |  2014-05-21 11:14  |  Skatīts: 882x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Par prezidentālu republiku EP vēlēšanās. 4.saraksts.


Komentāri (0)  |  2014-05-15 00:45  |  Skatīts: 1099x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties


Ventspils, NATO, Latvijas aizsardzība.


Saistībā ar iespējamiem draudiem no kaimiņvalstīm, Latvijā ierodas ASV karavīri Ādažos un notiek kara kuģu mācības ar reālu mērķi- mīnu meklēšanu Baltijas jūrā.
Viss ir skaisti un labi līdz laikam, kad viens vai vairāki NATO karavīri ( ne LV piederības) piedzērušies krogā Ventspilī un paši dabūjuši pa muti.
...
Komentāri (0)  |  2014-05-15 00:05  |  Skatīts: 849x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.