Sveiciens visiem labiem ļaudīm!


Vērojot notiekošo, man radušies secinājumi, ar kuriem gribu padalīties. Neapšaubu turpmāk pieminēto dažādas iniciatīvas uzsākušo cilvēku labo gribu, bet, lietām virzoties kā līdz šim, maz ticams, ka būs vērā ņemami panākumi. Visiem aktīvistiem ir kāds piekritēju loks un zināma autoritāte kādā sabiedrības daļā. Bet nevienam tā nav tik liela, lai nopietni iekustinātu procesus. To var tikai visi kopā, vienojoties par kāda virsuzdevuma izpildi. Tas patlaban būtu eiro apturēšana. Katrai grupai vēl ir savas specifiskas intereses, domājams, tās var pagaidām uzskatīt par  mazāk svarīgām. Bīstos vēl par vienu lietu; ka eksperti nelaidīs cauri grozījumus Satversmes 4. Pantā, kā neatbilstošus Latvijas jau uzņemtajām starptautiskām saistībām. Valdības nolīgtie eksperti jau nespriedīs pēc taisnības, bet pildīs politisko pasūtījumu. Ja arī tiksim līdz tautas nobalsošanai, tad pozitīvam rezultātam vajag vairāk kā pusi no balsstiesīgo skaita. Problēmas var radīt tradicionālais SC elektorāts, jo Satversmes 4. Pantā minēta arī latviešu valoda kā valsts valoda, bet tas var viņus  atturēt no atbalsta likumprojektam. Vai pietiks tikai ar latviešu balsīm vien, jo pretdarbība būs milzīga, un daudzi pilsoņi ir ārzemēs, kur nobalsošana būs apgrūtināta, un ārpus valsts dzīvojošo motivācija arī ievērojami zemāka? Savukārt, 68 panta grozījumiem atdeve nebūs ātra, un visticamāk nāks par vēlu.
...
Komentāri (0)  |  2013-04-14 03:51  |  Skatīts: 953x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Biedrība ”Latvija par latu” pārsūdz tiesā CVK lēmumu referenduma sakarā.


Šodien, 28.martā biedrība ”Latvija par latu” pārsūdz tiesā CVK lēmumu referenduma sakarā. CVK uzskata, ka likumprojekts ”Grozījumi likumā ”Par Latvijas Banku”” nav pilnībā izstrādāts. Sūdzības teksts:

...
Komentāri (0)  |  2013-03-28 11:24  |  Skatīts: 1705x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


„Baronlaiki” un patiesas tautvaldības iespējas Latvijā.


Katru vakaru mūs televīzijā uzrunā otreizējais „nācijas glābējs” Einārs Repše, pielīdzinot mūsdienu Latviju aizpagājušā gadsimta baronlaikiem. Tiesa, ka interesanti sanāk, ka „barons” Repše aicina cīnīties ar baroniem. Tas, manuprāt,  būtu apmēram tā, ja  zaglis kliegtu: „Ķeriet zagli!” E.Repše, protams ir pārliecināts, ka latvieši uzķersies uz kārtējās labējo makšķeres un iebalsos viņu Saeimā. Diemžēl, tā var kļūt par realitāti, jo daudziem mūsu vēlētājiem ir ļoti īsa atmiņa.

...
Komentāri (0)  |  2013-03-25 23:14  |  Skatīts: 1591x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Iesniegumi Ģenerālprokuratūrā un Saeimā 22.03.2013


Piektdien, 22.martā biedrība ”Latvija par latu” iesniedza iesniegumus Ģenerālprokuratūrā un Saeimā, kuros lūdza izvērtēt Centrālās Vēlēšanu Komisijas (CVK) dokumentu viltošanas gadījumu.

Ģenerālprokuroram…Lūdzam Ģenerālprokuratūru izvērtēt vai tā ir dokumentu viltošana. Ja tā ir dokumentu viltošana, tad tas ir krimināli sodāms nodarījums. Lūdzam veikt izmeklēšanu un apstādināt CVK darbību līdz lietas apstākļu noskaidrošanai, jo drīzumā ir gaidāmas Pašvaldību vēlēšanas un šāda dokumentu viltošanas prakse varētu atkārtoties…
...
Komentāri (0)  |  2013-03-24 13:34  |  Skatīts: 974x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


16.marts, piecas viena režisora diriģētas partijas.


16. marta notikumi sabiedrībā uzvirmoja ar neizpratni-kā gan tā var? Tā neizpratne- par daudzu rīcību. Rīgas Domes, atļaujot blakus divus konfrontējošus pasākumus. NA deputātiem- par bezspēcības izraisīto muļķīgo un bezrezultatīvo  rīcību. Valdībai jeb iekšlietu ministram par šādas situācijas pieļaušanu u.t.t.
Vispirms, jānoskaidro kopīgi viena lieta. Kas mums ir svarīgāks- Latvijas valsts sekmīga un iedzīvotāju interesēm atbilstoša pastāvēšana vai  valdošo personīgo interešu un vajadzību realizācija uz tautas rēķina?
...
Komentāri (0)  |  2013-03-19 00:07  |  Skatīts: 1069x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


CVK-dokumentu viltotāji un meļi? Ar video!


Šodien, 14.martā CVK gatavojās sniegt savu lēmumu par biedrības "Latvija par latu" iesniegto referenduma pieteikuma likumprojektu. Šodienas biedrības pārstāvju un CVK darbinieku tikšanās laikā, kas sākās 16:00 CVK telpās, tika konstatēts, ka CVK darbinieki  ekspertu grupām no trim iestādēm nosūtījuši nevis iesniegto likumprojektu, bet gan pašas CVK laboto. Tas radīja bažas par ļaunprātīgu dienesta viltojumu., par ko iecerēts vērsties prokuratūrā.
...
Komentāri (0)  |  2013-03-14 14:58  |  Skatīts: 1333x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


16.marts


Pirms aizstāvēt vienu vai otru viedokli, jāzina fakti. Meklējiet filmu, pasūtiet.Tādas iespējas ir. Iespēja zināt.

16. marts arvien vairāk iegūst latviešu nacionālā spīta dienas nozīmi. Nav citas dienas, kuŗā tik spilgti izpaustos okupantu, valdošās elites un latviešu patriotu konfrontējošās vīzijas par to, kādai jābūt Latvijai.

...
Komentāri (0)  |  2013-03-13 12:16  |  Skatīts: 1052x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Zirga gaļas skandāls parāda ceļu Latvijai.


Var jau teikt-kādu ceļu zirga gaļas skandāls parāda? Ko Latvija var steidzīgi mācīties un darīt?
Situācija parāda pārtikas kontroli ES. Kā godprātīgi to atzīst vadoši Latvijas PVD pārstāvji,  tāds pats haoss un papīros jeb dokumentācijā valdošs „pārbaužu” princips ir visās ES valstīs.

...
Komentāri (0)  |  2013-03-08 10:54  |  Skatīts: 1029x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Biedrība ”Latvija par latu” brīdina Eiropu par maldināšanu.


6.martā  biedrība ”Latvija par latu” nosūtīja vēstuli Eiropas Parlamentam, Eiropas Komisijai un Eiropas Centrālai Bankai, kurā aicina šīs institūcijas nopietni izvērtēt – vai Latvija ir gatava pievienoties eirozonai 2014.gada 1.janvārī un vai tas neradīs apdraudējumu pārējām ES dalībvalstīm. Vēstulē tiek akcentēts, ka pievienoties eirozonai vēlas nevis Latvija (vairākums Latvijas iedzīvotāju), bet gan dažas politiskas partijas Latvijas Banka un valdība. Tostarp minēts, ka šogad iespējams arī referendums šajā sakarā. Valdības prakse pieņemt valstiski svarīgus lēmumus ignorējot tautas gribu ir totalitāras, nevis demokrātiskas valsts pazīme un ir pretrunā ar valsts labas pārvaldības principiem.

...
Komentāri (0)  |  2013-03-07 04:42  |  Skatīts: 1845x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Kreiso Patriotu oficiālais dibināšanas kongress notiks 6.martā.


Kreiso Patriotu oficiālais dibināšanas  kongress
notiks 6.martā, 16.00, Jelgavā,
Latvijas Lauksaimniecības Universitātes Pilī,
Sudraba zālē!

Iespēja novietot vieglās automašinas ir aiz pils ēkas, liela stāvvieta. Ar sabiedrisko transportu (autobusiem, ,mikroautobusiem) ir ērti nokļūt. Mikroautobusam var palūgt apstāties gandrīz pie pašas pils. Vēl ierašanās iespēja- ar vilcienu.
...
Komentāri (0)  |  2013-03-02 08:28  |  Skatīts: 943x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.